320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Real Madrid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Replying to Topic \'Real Madrid\'

    Originally posted by Robinho Ma küll ei tea palju juttudel, et Raul ManUsse kolib tõepõhja all on, kuid ühte ma ütlen: Ma ei toeta enam Real Madridi, kui Raul see suvi lahkub! Ja ma arvan, et paljud fännid ja toetajad saaksid sama vihaseks, kui mina. Raul ongi Real Madrid, ta on meeskonna kõige suurem ja armastatum staar. Ilma temata poleks El Real enam meeskond.
    hähää, hakkab tulema. mida muidu manu toetajate kohta räägitakse, ah? ja becksi mineku kohta ja punase särgi valge vastu vahetamise kohta?? siukse jutu eest peaks kyll sul pyksid maha võtma ja ühed triibulised tegema..
    We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

    Kommentaar


      Replying to Topic \'Real Madrid\'

      Ma ei öelnud, et ma Redscumi toetama hakkaksin. Kui sa seda mõtlesid.

      Kommentaar


        Replying to Topic \'Real Madrid\'

        Originally posted by Robinho Ma ei öelnud, et ma Redscumi toetama hakkaksin. Kui sa seda mõtlesid.
        ei, ega ma lootnudki et sa nii taibu oled:P . lihtsalt käis pinda, kui meie üle ilguti becksi mineku eel ja järel. mu meelest allesjäänud \"vana kooli\" mehed -nagu keane, scholes, neville, beckham, giggs- moodustavad samamoodi ManU nagu su meelst raul - ja ma olen pettunud ükskõik kelle võimaliku mineku puhul.
        We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

        Kommentaar


          Replying to Topic \'Real Madrid\'

          No mai tea robinho,ma mõcin et sa siin foorumis suurim Reali fänn,aga tundub et ma eksisin..
          Võimatu on teha midagi lollikindlaks, sest lollid on haruldaselt leidlikud.

          Kommentaar


            Replying to Topic \'Real Madrid\'

            Kuidas saab olla mingi meeskonna tõeline fänn, kui üx staarmängija läheb su lemmik meeskonnast minema ja siis sa ei ole selle meeskonna fänn??? See tähendab vaid ühte- see inimene ei saa olla tõeline fänn!
            https://r-cold.blogabet.com/

            Kommentaar


              Replying to Topic \'Real Madrid\'

              Mina saal Robinhost omamoodi aru küll. Mõelge ise, teie lemmikmeeskond on Real Madrid, mis oma aina mõttetumate ostudega mõttetumaks läheb. On Raul, Hierro ja Vincent - kolm tegijat venda, kes tõesti Realile kuuluvad ja sealsed legendid. Kui nüüd need vennad lahkuksid ja asemele tuleks Beckham, kes ostetakse selle asemel, et tugevdada kaitset...njaa. Paneb muigama.

              Ta ei ole hispaanlane, nii et tulihingeline pooldaja läbi tule ja vee ta olema ei pea. See ei kehti ehk teiste klubide puhul, kuid eestlasest Real Madridi fännile on see mingil määral arusaadav...

              NB! ManU-vennikesed, ärge üldse plõksige.

              Kommentaar


                Replying to Topic \'Real Madrid\'

                Originally posted by MagpieNB! ManU-vennikesed, ärge üldse plõksige.
                come again?
                We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

                Kommentaar


                  Replying to Topic \'Real Madrid\'

                  No ma saan ka Reali fännidest aru kes ytlevad, et Real ple enam nende lemmik peale Rauli lahkumist. Ta on ju meeskonna ikoon. See olex sama kui Bayernist lahkuks Ballack ja kui Manust lahkus Beckham. Meeskond saab raudselt fännidelt negatiivse meelsuse klubi vastu. Ka paljud saksa fännid hakkasid Bayernit vihkama peale Effenbergi lahkumist

                  Kommentaar


                    Replying to Topic \'Real Madrid\'

                    ballack on kyll jah jube bayerni ikoon. tsiisõs
                    We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

                    Kommentaar


                      Replying to Topic \'Real Madrid\'

                      Tubli Fitibaldi!!!!!! Kes siis sina ve?

                      Kommentaar


                        Replying to Topic \'Real Madrid\'

                        ot, aga ballack on kahtlemata hollywoodis vajalik mängija, kuid leverkuseni-päevade sarnase, nagu sa ytled, ikoonistaatuseni ta pole veel kindlasti jõudnud.
                        We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

                        Kommentaar


                          Replying to Topic \'Real Madrid\'

                          Selles on sul õigus mu võrdlus oli esialgu ebakohane.

                          Kommentaar


                            Replying to Topic \'Real Madrid\'

                            Originally posted by Man U


                            Kuidas saab olla mingi meeskonna tõeline fänn, kui üx staarmängija läheb su lemmik meeskonnast minema ja siis sa ei ole selle meeskonna fänn???
                            Küsi japsidelt

                            Kommentaar


                              Replying to Topic \'Real Madrid\'

                              Tore, et mõni mind ka mõistab. Raul pole mingi hinna eest müüdav, vähemalt mitte praegu, kui meeskond ilma Hierrota teda kõige rohkem vajab. Rauli müüks oleks lihtsalt viimane piisk kairkasse, mida ma enam ära ei kannataks. See suvi pole Perez vell ühtegi head otsust vastu võtnud, kõik minekud ja tulekud on mulle vastukarva.
                              Mulle küll väga meeldib Real Madrid ja ma toetan neid oma võimete kohaselt, kuid Rauli minek suruks need tunded alla.
                              Aga tundub, et Raul siiski jääb Reali nagu seda arvata oligi, sest tema agent ütles, et Raul jääb Real Madridi veel 10-ks aastaks.

                              HALA MADRID!!!

                              Kommentaar


                                Replying to Topic \'Real Madrid\'

                                Palju õnne täna 26 aastaseks saavale Raul Gonzales Blancole!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X