320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Real Madrid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Vastus teemale \'Real Madrid\'

    Algselt postitas lorenzo


    keegi teist täna öösel siin magada ka sai vä?
    ma siin eile päeval nägin kusagil täpselt sama seisu ennustust ja naersin, aga võta näpust-karm reaalsus...kusjuures naised saunas rääkisid et mängijad tegid meelega et luxemburgost lahti saada ja vat et hakka või uskumagi seda...ikkagi jään enda juurde, et Del Bosque tuleb tagasi tuua, ega enne seal paremaks midagi lähe, ainult see mees suutis need klounid mängima saada ja tulemusi välja imeda...krt küll mida see Perez tol hetkel küll mõtles, arusaamatu
    Miks nad peaksid tahtma Luxast lahti saada?
    It\\\'s always better on holiday...

    Kommentaar


      Vastus teemale \'Real Madrid\'

      räägitakse küll et maaslamajaid ei lööda aga siiski...Real Madrid sucks!!!!

      Kommentaar


        Vastus teemale \'Real Madrid\'

        Algselt postitas /Romaldo/


        räägitakse küll et maaslamajaid ei lööda aga siiski...Real Madrid sucks!!!!
        räägi kas said sellest? ja kas oli ka hea? t*ra lammas raisk

        Kommentaar


          Vastus teemale \'Real Madrid\'

          Algselt postitas realmadridfan


          Algselt postitas lorenzo


          keegi teist täna öösel siin magada ka sai vä?
          ma siin eile päeval nägin kusagil täpselt sama seisu ennustust ja naersin, aga võta näpust-karm reaalsus...kusjuures naised saunas rääkisid et mängijad tegid meelega et luxemburgost lahti saada ja vat et hakka või uskumagi seda...ikkagi jään enda juurde, et Del Bosque tuleb tagasi tuua, ega enne seal paremaks midagi lähe, ainult see mees suutis need klounid mängima saada ja tulemusi välja imeda...krt küll mida see Perez tol hetkel küll mõtles, arusaamatu
          Miks nad peaksid tahtma Luxast lahti saada?
          ära küsi minu käest, eks need paljad kõlakad ehk nagu paljud jutud siin maailmas, aga kunagi ei tea mis tõsi on, eks ainult reali mängijad ise tea loomulikult
          Catalunya is not Spain!

          Kommentaar


            Vastus teemale \'Real Madrid\'

            Ei kujuta ette milline mõistusega peatreener oleks nõus Realis Luxemburgo kohta üle võtma, kui viimane kinga saaks. Usun, et Real tuleb Liverpooli uksele kraapima aga Benitez on liiga tark et liituda selle tsirkusega, mis seal toimub.
            Feel the strength of a hundred thousand heartbeats,
            Cry welcome to the song.
            And as it lifts you, time to move on.
            We go!

            Kommentaar


              Vastus teemale \'Real Madrid\'

              Ise lootsin Luxemburgost tunduvalt paremat esitust, aga tegelikult pole tal õnnestunud staare mängima saada ka varemalt. Brasside koondise eesotsas jäi tal karjäär vägagi lühikeseks.

              Nii et tunduvalt paremini õnnestub kohalike kohvimaa arvukate noorte talentide arendamine ja meeskonnaks liitmine...

              Nüüd ei jää Perezil muud üle kui papa Scolari nõusse saada

              Kommentaar


                Vastus teemale \'Real Madrid\'

                Algselt postitas financier


                Ise lootsin Luxemburgost tunduvalt paremat esitust, aga tegelikult pole tal õnnestunud staare mängima saada ka varemalt. Brasside koondise eesotsas jäi tal karjäär vägagi lühikeseks.

                Nii et tunduvalt paremini õnnestub kohalike kohvimaa arvukate noorte talentide arendamine ja meeskonnaks liitmine...

                Nüüd ei jää Perezil muud üle kui papa Scolari nõusse saada
                koondise eest jäi Luxi aeg lühikeseks, kuna ta tegeles korruptiivse teemaga, nimelt kutsus koondisesse keskpäraseid mängijai, et neid siis euroopa rikkuritele maha ärida. praegu on ka ostnud ju hunniku brasse meeletu raha eest, aga noh andke mehele aega. ei saagi ju loota, et ostame mehed kokku ja nad hakkavad kohe lammutama. peaasi et nalja saaks ja muud

                Kommentaar


                  Vastus teemale \'Real Madrid\'

                  Ma leian ka, et tasuks Wanderleile aega anda. Las ajab oma asja, küll tulevad ka tulemused. Peamine, et uued mehed kohaneksid klubiga ning treeneri mänguskeemiga. Olgem ausad, meeskond on seekord päris korralikult komplekteeritud. Oleks Vinnie B-l selline meeskond varrukast võtta olnud...

                  Kommentaar


                    Vastus teemale \'Real Madrid\'

                    Algselt postitas Robinho


                    Ma leian ka, et tasuks Wanderleile aega anda. Las ajab oma asja, küll tulevad ka tulemused. Peamine, et uued mehed kohaneksid klubiga ning treeneri mänguskeemiga. Olgem ausad, meeskond on seekord päris korralikult komplekteeritud. Oleks Vinnie B-l selline meeskond varrukast võtta olnud...
                    Ohoo!
                    Loodan, et järgmine post jälle alles aasta pärast ei tule...
                    It\\\'s always better on holiday...

                    Kommentaar


                      Vastus teemale \'Real Madrid\'

                      vott. marca andmeil on Real Madrid tagasi seal kus paar aastat tagasi. Nimelt, et Guti pidada asendama Graveseni algkoosseisus, et anda meeskonnale ‘a touch of sense and order’.

                      Kommentaar


                        Vastus teemale \'Real Madrid\'

                        kas read mängib celtaga L või P?
                        Be real all the way =)

                        Kommentaar


                          Vastus teemale \'Real Madrid\'

                          Algselt postitas alosan


                          kas read mängib celtaga L või P?
                          mis asi on read? ja P mängib keegi,a kes ma ei tea

                          Kommentaar


                            Vastus teemale \'Real Madrid\'

                            Real mängis Celtaga eelmisel L-il. Sel P-l mängitakse Espanyoliga.
                            It\\\'s always better on holiday...

                            Kommentaar


                              Vastus teemale \'Real Madrid\'

                              oh shit õige jah.... ma olin eile õhtul tsipa unine ja ei tea ise ka mida ma kirjutasin :S
                              Be real all the way =)

                              Kommentaar


                                Vastus teemale \'Real Madrid\'

                                Oi oi, 3 kaotus järjest. Luxenburgo koht tõesti äkki ohus ? A real vist domineeris ikka kohtumist, Ronaldo ja Robinho lõid mõlemad posti kuuldavasti.
                                Igastahes, hea uudis mulle, aga Reali fännidel ei vea ...

                                Kommentaar

                                Working...
                                X