320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Real Madrid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Vastus teemale \'Real Madrid\'

    B koosseis võitis Jurado väravast Malaga B-koosseisu vastu. Sellega tõusti 9. kohale. Liidrist Xerezist jäädakse maha 11 punktiga.

    Ja Marca räägib nüüd, et Cassano on tulemas. Viimaste aegade Vieira ning Keano teemad on mind üsna skeptiliseks teinud. Samas oleks ma ise eelistanud näiteks teise sihitava Kuijti hankimist, sest Cassano ajaks niigi suure isiksuste kamba veel kirjumaks.

    Kommentaar


      Vastus teemale \'Real Madrid\'

      R. Carlos on uus Oscari nominent meesnäitlejate kategoorias!
      Hello! I´m mentaly ill.

      Kommentaar


        Vastus teemale \'Real Madrid\'

        kole vigaderohke mang..siit tuleb veel vahemalt uks punane ja trobikond kollaseid kaarte kohtunikult

        ja kuigi Osasuna on vahemuses, on nad suht hasti mangu tasakaalus hoidnud, ei markagi ausalt oeldes vahemuses olekut
        Catalunya is not Spain!

        Kommentaar


          Vastus teemale \'Real Madrid\'

          Real ei suuda mitte midagi nagu 10 mehelise Osassuna vastu. Eurosport.com Commentarist jääb mulle küll mulje, et Osassuna on see, kelle poolt tulevad ohtlikud võimalused, mitte Reali poolt.
          \\"Lampard is the perfect example of a modern player. He has athleticism, strength, and the ability to attack or defend. He scores a lot of goals, has great vision and is very consistent.\\"
          Marcello Lippi

          Kommentaar


            Vastus teemale \'Real Madrid\'

            Algselt postitas waluswend


            Real ei suuda mitte midagi nagu 10 mehelise Osassuna vastu. Eurosport.com Commentarist jääb mulle küll mulje, et Osassuna on see, kelle poolt tulevad ohtlikud võimalused, mitte Reali poolt.
            eurospordi vennad ei valeta kusjuures
            Catalunya is not Spain!

            Kommentaar


              Vastus teemale \'Real Madrid\'

              ega tegelikult pole kumbki suurt millegagi hakkama saanud. Osasunalt meenub üks ilus kauglöök poolaja lõpul ning teised on sellised poolvõimalused. Roberto Carlose tehtud vea eest antud punane oli isegi õigustatud, sest oli näha, et mees läks talle üsna nimelt küünarnukiga pähe. aga rc 10-kond keerdu maas väherdes oli antuke imelik ka.
              Ramos jätab keskväljal muidugi suurepärase mulje, kuid rünnakule jõudes on mäng väga ümmargune.

              Kommentaar


                Vastus teemale \'Real Madrid\'

                Guti peab onne tanama et punast ei saanud esimesel poolajal...kui ta jatkab samamoodi, siis varsti ta selle ka saab

                muide viasat 2 naitab mingit CL-i klassikat hetkel, Real-Ajax...Reali poolel mangivad kusjuures Luis Enrique, Amavisca, Michel, Laudrup, Redondo, Zamorano ja ulinoor Raul, vist 17-18 aastane seal ja Ajaxil jalle Kluivert, Overmars, van der Sar, Litmanen, Frank de Boer

                muide nagin ma oieti, et Zidane tombas enne valjakule astumist omal peaaegu puksid maha?

                Catalunya is not Spain!

                Kommentaar


                  Vastus teemale \'Real Madrid\'

                  ja värav!!!Go Osasuna!:P

                  Kommentaar


                    Vastus teemale \'Real Madrid\'

                    GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLL LLLLLLLL!!!!!!!!!!

                    Osasuna vääris seda väravat täielikult. Madridi kaitse eksib ..Milosevicil jääb üle ainult pall peaga Ikerist mööda suunata..lihtne värav.
                    Hello! I´m mentaly ill.

                    Kommentaar


                      Vastus teemale \'Real Madrid\'

                      1-1...see veel parem tegelikult

                      Kommentaar


                        Vastus teemale \'Real Madrid\'

                        nja, teil on puudu korralik keskvali...ja loomulikult kaitse...liialt kergelt kaotatakse lihtsalt pall..Figo ara laskmine oli ikka ennatlik minu arust
                        Catalunya is not Spain!

                        Kommentaar


                          Vastus teemale \'Real Madrid\'

                          Soldado on viigistanud.
                          Barcale see kasulik, sest siis jäävad nad Osasunast kahe punniga ette.

                          Kommentaar


                            Vastus teemale \'Real Madrid\'

                            Algselt postitas Karla


                            Soldado on viigistanud.
                            Barcale see kasulik, sest siis jäävad nad Osasunast kahe punniga ette.
                            kas Zizou mitte suluseisus polnd? Raonaldo on täiesti nähtamatu olnd. Varem oli alati jutt, et Raul pidurdab Reali, kuid hetkel tunnen mina vähemalt temas mänguväljakul puudust.

                            Kommentaar


                              Vastus teemale \'Real Madrid\'

                              minu arust oli ka Zizou paris palju sulus
                              Catalunya is not Spain!

                              Kommentaar


                                Vastus teemale \'Real Madrid\'

                                Algselt postitas dannar


                                Algselt postitas Karla


                                Soldado on viigistanud.
                                Barcale see kasulik, sest siis jäävad nad Osasunast kahe punniga ette.
                                kas Zizou mitte suluseisus polnd? Raonaldo on täiesti nähtamatu olnd. Varem oli alati jutt, et Raul pidurdab Reali, kuid hetkel tunnen mina vähemalt temas mänguväljakul puudust.
                                Keskkaitsja rikkus suluseisu ära, kuigi mõni usinam äärekohtunik oleks selle äravõtnud. Minuarust sulgu ei olnud. Muidu oli väga kole mäng. Kui kellegile jalgadesse sõideti, siis ikka täiega.
                                Hello! I´m mentaly ill.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X