320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Real Madrid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Robinho Vaata postitust
    Kas on au olla quoteeritud sm dede poolt?

    dannar, mis?
    kui mina siin foorumis kollanokk olin, siis oli rob reali teema kunn. Seejärel olin mina kunn ja Rob läks kaduma. Nüüd on Kasper kunn, aga Rob on tagasi

    Kommentaar


      Bernd paneb mu südame kiiremini põksuma, aga noh, kes vasakult äärelt ikka tuleb. Algkoosseis: Casillas; Torres, Pepe, Sergio Ramos, Heinze; Gago, Sneijder, Guti; Saviola, Drenthe ja Raúl.

      Kuigi kui ma nüüd mõtlen, siis võib ju nii ka juhtuda, et Ramos paremale, Torres vasakule ja Heinze keskele? Seljuhul ei oskaks öelda muud, kui "oh issand" aga igatahes selle mängu me peame võitma ning tore oleks ka, kui Ikeri selja taha ühtegi palli ei kukuks. Loodame parimat!
      Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
      Algselt postitas taku*
      Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

      Kommentaar


        Casillas; Torres, Ramos, Pepe, Heinze; Sneijder, Gago, Guti; Raúl, Saviola, Drenthe

        Veremko; Khagush, Kazantsev, Sosnovski, Yurevich; Volodko, Likhtarovic; Kryvets, Bliznyuk, Stasevich; Rodionov


        Saviola tõuseb fööniksina tuhast ja lööb värava, Heinze üllatab ja oskab täna kaitsta ja nii see võit tuleb.


        Edit: Näe, Kasper postitas kiiremini koosseisu, aga mõte jääb ikka samaks.
        "You didn't realize that they had guns? Big, long, dangerous machine guns. With war criminals attached to the trigger."

        RocknRolla (2008)

        Kommentaar


          Algselt postitas Maekas Vaata postitust
          Casillas; Torres, Ramos, Pepe, Heinze; Sneijder, Gago, Guti; Raúl, Saviola, Drenthe

          Veremko; Khagush, Kazantsev, Sosnovski, Yurevich; Volodko, Likhtarovic; Kryvets, Bliznyuk, Stasevich; Rodionov


          Saviola tõuseb fööniksina tuhast ja lööb värava, Heinze üllatab ja oskab täna kaitsta ja nii see võit tuleb.


          Edit: Näe, Kasper postitas kiiremini koosseisu, aga mõte jääb ikka samaks.
          Unustasid mainida, et Bueno tuleb vahetusest ja saab vähemalt ühe hea võimaluse, mis võib lõppeda väravaga. Optimism on äge.
          Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
          Algselt postitas taku*
          Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

          Kommentaar


            Algselt postitas Kasper Vaata postitust
            Unustasid mainida, et Bueno tuleb vahetusest ja saab vähemalt ühe hea võimaluse, mis võib lõppeda väravaga. Optimism on äge.
            Täpselt, Bueno tuleb ja päästab. Oleks väga hea meel selle üle.
            "You didn't realize that they had guns? Big, long, dangerous machine guns. With war criminals attached to the trigger."

            RocknRolla (2008)

            Kommentaar


              ooojaaaa.
              ,,--

              Kommentaar


                Fantastico!!!!!
                Kena algus!!!


                E:Publik on super!!!Sneijderil ei puudunud palju, et lumepalliga nurgalööki andes pihta saada.
                FC Flora

                Kommentaar


                  klge, a kui real ostab Crespo või Benzema, siis need jorsid ei saa ju see aasta UCLis mängida???

                  Kommentaar


                    Algselt postitas dannar Vaata postitust
                    klge, a kui real ostab Crespo või Benzema, siis need jorsid ei saa ju see aasta UCLis mängida???
                    Benzema ei saa. Aga Crespo vist saab, sest kui ma ei eksi, siis ta ei ole registreeritud Interi CL meeskonda.
                    "You didn't realize that they had guns? Big, long, dangerous machine guns. With war criminals attached to the trigger."

                    RocknRolla (2008)

                    Kommentaar


                      Crespo ei ole jah üles antud CL'is Interi nimekirja, aga poolajaks juhime siis 1:0. Kui pildikvaliteet ei petnud, siis Drenthe sööt läks Saviola ja BATE kaitsjate vahelt läbi ning Raul lõi mänguvahendi latipõrkest väravasse. Ja üldiselt siis me domineerisime hullult, kuid lõpus sai ka BATE päris mitu rünnakut.

                      Hetkel on seis selline, et kui Drenthe õigel hetkel lööks ja õigel hetkel söödaks, siis ma ei tea, mis seis oleks. Muidugi peaks ta suutma pallid ka vastaste kaitsjatest mööda suunama, mida pole ta seni veel suutnud. Mitmel korral jookseb läbi ja siis kuna parema jalaga lüüa ei oska, siis annab palli vastastele või lööb mööda vmt.

                      Aga Heinze ei olegi nii jube olnud. Alguses lasi mehi läbi, kuid siis vahepeal võitis isegi palle. Üldiselt Saviola näeb väljakul roppu moodi vaeva, et me väravaid saaks. Mängu tuleb teisel poolajal muuta, kuid midagi katastroofilist ei ole.

                      Loodame parimat!

                      E: Mingi eelmisel lehel küsis keegi, et millal me viimati sellistes oludes enamvähem mängisime, siis ma pakuks, et Kiievis oli viimati suht külm. Seal lund küll ei olnud, kuid miinused võisid olla küll. Seega mis aasta see oli? Hooaeg 2006/2007 äkki?
                      Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
                      Algselt postitas taku*
                      Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

                      Kommentaar



                        Ei usu, et ta teid päästab:d

                        Kommentaar


                          Nu talviselt Minskist 3p,peab vist Real rahul olema
                          Olen see kes olen

                          Kommentaar


                            Võit olemas ja edasipääs kindlustatud, muud polegi öelda.
                            "You didn't realize that they had guns? Big, long, dangerous machine guns. With war criminals attached to the trigger."

                            RocknRolla (2008)

                            Kommentaar


                              Ei pidanudki päästma, sest Ikeri selja taha ei saadetud täna ainsatki palli. Seis jäigi 1:0. Vahetusest sekkusid mängu Rafa, Javi ja omad debüütminutid sai ka Bueno ning kui Wes oleks olnud vähegi Guti mõtlemisega, siis oleks Alberto ka kaks väga head võimalust saanud. Sai ta aga ühe pooliku, aga jah. Mingi väga head rünnakut täna ei näidanud, Rauli löögid olid ohtlikuimad. Enamus rünnakud lõppesid valesöötude või mingit teist laadi pallikaotustega. Jah, nädalavahetusel siis Madriidi sisene heitlus Getafega. Kuigi kaitse on meil paranenud, siis vigastustest räsitud ründeliin on praegu armetu, kuid peab lootma, et suudame olemasolevaid resursse maksimaalselt kasutada ning ka väravaid lüüa. Loodame parimat!
                              Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
                              Algselt postitas taku*
                              Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

                              Kommentaar


                                Igati kena mäng reali poolt, kaitse toimis ja lõime ühe ära mis edasipääsu tagas.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X