320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Real Madrid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Replying to Topic \'Real Madrid\'

    Originally posted by jyriöö
    Kui keskväljal palli kiigutamine on surumine, siis küll.
    Raulil oli ikka võimalusi küll karistusalas. Ja suruti ka ju ikka. Protsent oli umbes 60-40 Reali kasuks. Kui Valencial kõik mehed kaitsevad, siis on ju raske ka neist läbi murda.
    Tähendab, elu vormis olemine seisneb selles, et võtad ebaõnnestunult kolm kaitsjat ette?
    Ta mängis hästi, sai Garridost mööda, kuid siis lendasid kolm venda talle korraga pidevalt peale ning fix jäi vaikseks. Sa ikka mängu nägid või nokid niisama?
    Minu arust on pole nende välimusel viga midagi.
    Tore, et sa välimust hindad. Mina mõtlesin, et nende mängustiil on rõve. Sõidavad tuimalt sisse ja siis teevad näo, et mis ma nüüd valesti tegin.
    Milliseid võimalusi?
    Neid võimalusi, mis tal tekkisid ikka!


    Kommentaar


      Replying to Topic \'Real Madrid\'

      Kuule naljamehed Reali fännid, ma ei tea, kas te olete noorusest lollid või vanadusest nõdrad, aga tõesti vaadake veel kord seda mängu! Kurat, Raul ei teinud muud kui oli ainult pikali, Figo oli ise kohtuniku eest, koolitas meest kogu kohtumise vältel ja teist kellegi väide, et kohtunik ei julgenud vastutust endale võtta, no kes siis võttis, Vna Jumal ise käskis täiesti olematu penalti anda????!!!

      Kommentaar


        Replying to Topic \'Real Madrid\'

        Väga haige. Alusetu lahmimine!

        Kommentaar


          Replying to Topic \'Real Madrid\'

          Originally posted by zidane_5


          eile olis siis sellest spordiuudistes ka kuulda, keegi oli öelnud, et reali on võimatu kodus võita tänu kohtunikele jne.
          Ega need ometi mõne eesti telekanali spordiuudised polnud? Eesti telekanalite jaoks eksisteerib ju ainult inglise liiga ja inglise karikas
          Palun ütle, et polnud, muidu ma ei suuda endale kunagi andestada, et ma ajaloolise hetke maha magasin


          Sry OT pärast

          Kommentaar


            Replying to Topic \'Real Madrid\'

            Ma ei viitsi küll väga paljude öeldud sõnu juba korrutada, aga no tõesti, kui see oli pendlikoht,siis on jalgpalli reegleid enne seda mängu tundmatuseni muudetud.

            Asi oli nagu pendlist ikka väääääga kaugel,aga jah,kohtunik kohtunikuks,lisaminutil niimoodi Valencialt punkt ära võtta...

            Kommentaar


              Replying to Topic \'Real Madrid\'

              Originally posted by Loca


              Originally posted by zidane_5


              eile olis siis sellest spordiuudistes ka kuulda, keegi oli öelnud, et reali on võimatu kodus võita tänu kohtunikele jne.
              Ega need ometi mõne eesti telekanali spordiuudised polnud? Eesti telekanalite jaoks eksisteerib ju ainult inglise liiga ja inglise karikas
              Palun ütle, et polnud, muidu ma ei suuda endale kunagi andestada, et ma ajaloolise hetke maha magasin


              Sry OT pärast
              oli kyll, tv-3-es ja seda võid ka lugeda tänesest sl õhutlehest

              Kommentaar


                Replying to Topic \'Real Madrid\'

                Originally posted by Juveman


                Ma ei viitsi küll väga paljude öeldud sõnu juba korrutada, aga no tõesti, kui see oli pendlikoht,siis on jalgpalli reegleid enne seda mängu tundmatuseni muudetud.

                Asi oli nagu pendlist ikka väääääga kaugel,aga jah,kohtunik kohtunikuks,lisaminutil niimoodi Valencialt punkt ära võtta...
                JAH, penalt oli alusetu, kuid see, et Real punkti sellest mängust sai on aus. Aga Raul pole cheat!!!

                Kommentaar


                  Replying to Topic \'Real Madrid\'

                  Originally posted by Juveman
                  ... lisaminutil niimoodi Valencialt punkt ära võtta...
                  kas lisaminutil siis et tohigi penaltit määrata??

                  Kommentaar


                    Replying to Topic \'Real Madrid\'

                    muidugi ei tohi penaltit määrata. Las kaotajad ründavad ja las võitjad peksavad neid jala, rusika ja muu toredaga :P penalte ei tohiks üldse määrata, see on selline röövimine. ja üldse võiks kohtunikud ka mängust ära jätta. Keeravad ainult käkki.

                    Kommentaar


                      Replying to Topic \'Real Madrid\'

                      Real on vaieldamatult parim!

                      Kommentaar


                        Replying to Topic \'Real Madrid\'

                        Originally posted by Üllar
                        Real on vaieldamatult parim!
                        Tere Üllar.

                        Kommentaar


                          Replying to Topic \'Real Madrid\'

                          Originally posted by dannar


                          muidugi ei tohi penaltit määrata. Las kaotajad ründavad ja las võitjad peksavad neid jala, rusika ja muu toredaga :P penalte ei tohiks üldse määrata, see on selline röövimine. ja üldse võiks kohtunikud ka mängust ära jätta. Keeravad ainult käkki.

                          Kohe näha,et mingid mõttetud Reali fännid siin omast arust ilget kildu viskavad,aga nojah,eks inimkond areneb koguaeg vist...
                          Liverpool boss Benitez: We\\\'re now 70% where I want us

                          Kommentaar


                            Replying to Topic \'Real Madrid\'

                            nooooojaaah

                            Kommentaar


                              Replying to Topic \'Real Madrid\'

                              Ma ütlen ausalt, et kuigi Hispaania jalgpall mulle suurt korda ei lähe, siis see teema on midagi, mis lihtsalt vajab lugemist. Ülimalt asjalikud kommentaarid (see ei kehti muidugi kõigi kohta), muhedad naljad, ironiseerimine. Mõnus.

                              Jätkake palun, see oli lihtsalt vahekommentaar.

                              Kommentaar


                                Replying to Topic \'Real Madrid\'

                                õujee.. maailma kõrgkiht on ka siia foorumisse jõudnud. Tore juu

                                Kommentaar

                                Working...
                                X