320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Real Madrid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Replying to Topic \'Real Madrid\'

    Originally posted by PraS


    Originally posted by zidane_5


    pandi siis espanyol kotti 4:2
    nagu ma juba varem olen kirjutand, väravad ronaldolt kax, raul bravolt ja roberto carloselt mõlemalt yx
    vastastest lõid tamudo ja lopo yhe värava
    jään ootama valencia ja barca viiki
    väga mahukas kokkuvõte

    tõeline Reali fänn
    mix ma pean nii pikalt kirjutama, niikuinii ei viici keegi läbi lugeda

    Kommentaar


      Replying to Topic \'Real Madrid\'

      Originally posted by zidane_5


      pandi siis espanyol kotti 4:2
      nagu ma juba varem olen kirjutand, väravad ronaldolt kax, raul bravolt ja roberto carloselt mõlemalt yx
      vastastest lõid tamudo ja lopo yhe värava
      jään ootama valencia ja barca viiki
      no tänapäeva kõnekultuuri vaadates peaks uhke olema, et keegi suudab asjad paari lausega ära öelda, mitte ei soigu kõik aeg kohtuniku tegevuse või rahvusliku leppe ümber

      Kommentaar


        Replying to Topic \'Real Madrid\'

        Huvitav kui see zidane5 oleks Austraalia fänn, ei kujuta vist ette, mida ta oleks Austraalia vs. Ameerika Samoa mängu ajal teinud



        Where were you in '62?

        Kommentaar


          Replying to Topic \'Real Madrid\'

          einoh, mul tli yhe korra lihtsalt nii välja mul oli igav:P

          Kommentaar


            Replying to Topic \'Real Madrid\'

            Ärge võtke seda valesti - mulle meeldivad paljud Reaali mängijad, aga ma ühtin 100%liselt selle vennaga, kes uefa.com foorumis nii rääkis:

            i\'m am anti madrid always have and always will be. soccer is first and foremost a sport but madrid is a business nothing more nothing less. all they and their fans care about is win win win. they don\'t stick with their team through thick and thin as rangers and celtic supporters do.
            nor do they stick with their players now that raul had a bad year they want him out.that is like milan dumping maldini or celtic dumping larsson.
            madrid have no morals they bought beckham because he is popular in asia.
            so i for one is sick of real and their money money attitude...

            Kommentaar


              Replying to Topic \'Real Madrid\'

              Originally posted by Aramis


              Ärge võtke seda valesti - mulle meeldivad paljud Reaali mängijad, aga ma ühtin 100%liselt selle vennaga, kes uefa.com foorumis nii rääkis:

              i\'m am anti madrid always have and always will be. soccer is first and foremost a sport but madrid is a business nothing more nothing less. all they and their fans care about is win win win. they don\'t stick with their team through thick and thin as rangers and celtic supporters do.
              nor do they stick with their players now that raul had a bad year they want him out.that is like milan dumping maldini or celtic dumping larsson.
              madrid have no morals they bought beckham because he is popular in asia.
              so i for one is sick of real and their money money attitude...
              No see on teie arvamus. Ma tunnistan, et ega mulle ka ei meeldi Reali ostustiil, aga need transferid on tiimile vähemalt kõvasti kasu toonud(va viimane). Ja nii loll ka ikka ei saa olla, et ühe aasta põhjal kohe tahta Rauli meeskonnast minema saata... Müstika...
              It\\\'s always better on holiday...

              Kommentaar


                Replying to Topic \'Real Madrid\'

                Mnajh, nii ta seal arvas ja sai ka kõvasti Reali vendadelt vastuväiteid kuulda jne..Üldjoontes jalgpalli seisukohalt on ostetud normaalselt. Ei ole sellist Interi stiilis \"ostan meeskonda 110 tippründajat\" ostutaktika. Ja ka edu on ikkagi taga olnud. Aga see pidev showbusiness - Beckhami elu kollastel lehtedel jne . See meenutab natuke midagi muud kui jalgpalli. Ma ei pea end antimadristikas - on pärs palju meeskondi kellega Reali mängus Reali poolele jääksin.

                Kommentaar


                  Replying to Topic \'Real Madrid\'


                  Madridil on lihtsalt nii palju fänne et tulihingelised fännid kipuvad selle massi varju jääma. Kindlasti on Madridil \"päris fänne\" (nagu Aramis neid lahterdab ja õigesti lahterdab) arvuliselt rohkem kui Celticul aga samas on tavalisi poolehoidjaid nii massiliselt ja see tekitabki tunde et Madridi fännid pole need \"päris\" fännid. Kui ML hakkab siis peavad ju ka kossumehed kellegi poolt olema ja siis vaadataksegi et \"oh Ronaldo, tema on lahe mees, ma olen Madridi fänn nüüd\" ja peale mängu need tegelased siis aeg-ajalt kirjutavad ka oma kokkuvõtte ja arvamused mängust ja siis jääbki Madridi fännidest selline poolkõva mulje (täpselt samamoodi on ka teiste suurklubidega nagu Manu, Arsenal, Bayern etc)... aga selles ei ole ju meie süüdi.

                  Kommentaar


                    Replying to Topic \'Real Madrid\'

                    mina olen Madridi pooldaja alates sellest ajast kui Mijatovic seal mängis. Siis oli see muidugi hoopis teine meeskond, mis praegu, kuid ega ma\'i hakka enda lemmikklubi vahetama nagu sokke (kord aastas siis )

                    Kommentaar


                      Replying to Topic \'Real Madrid\'

                      vaatasin ka nyyd selle kuulsa real-valencia mängu penalti yle...seal ple kyll millegi yle protestida

                      Kommentaar


                        Replying to Topic \'Real Madrid\'

                        Originally posted by zidane_5


                        vaatasin ka nyyd selle kuulsa real-valencia mängu penalti yle...seal ple kyll millegi yle protesida
                        Kle need proteesid jäta endale jalga või kätte, või kuhu iganes, kus sul need on, aga protestida oli seal küll ja kohe palju, kui sellise olukorra eest peaks pendla andma,siis hakkaks me edaspidi mängus u.7-8 penaltit nägema.

                        Kommentaar


                          Replying to Topic \'Real Madrid\'

                          Originally posted by Neth


                          Originally posted by zidane_5


                          vaatasin ka nyyd selle kuulsa real-valencia mängu penalti yle...seal ple kyll millegi yle protesida
                          Kle need proteesid jäta endale jalga või kätte, või kuhu iganes, kus sul need on, aga protestida oli seal küll ja kohe palju, kui sellise olukorra eest peaks pendla andma,siis hakkaks me edaspidi mängus u.7-8 penaltit nägema.
                          ega kohtunik pole ka mingi imemees, et võtab vastu täiesti veatuid otsuseid...ja selliseid pendlaid on ennegi antud

                          Kommentaar


                            Replying to Topic \'Real Madrid\'

                            Oh puc, oli jälle vaja see penalt hambusse võtta?

                            Aga mina olen muidu Reali tegemiste vastu huvi tundnud alates Zizou minekust Bernabeule. Võibolla trofeed polegi minu jaoks kõige tähtsamad, vaid see suurepärane jalgpall, mida maailma parimad mängivad on Robinho jaoks esmatähtsad. Mina huvitun Realist senikaua kuni nende jalgpall mulle veel huvi pakub. Mängigu nad kasvõi Segundas, aga jalgpall peab vaatemänguline olema!
                            Hala Raul, Hala Madrid!

                            Kommentaar


                              Replying to Topic \'Real Madrid\'

                              Originally posted by zidane_5


                              Originally posted by Neth


                              Originally posted by zidane_5


                              vaatasin ka nyyd selle kuulsa real-valencia mängu penalti yle...seal ple kyll millegi yle protesida
                              Kle need proteesid jäta endale jalga või kätte, või kuhu iganes, kus sul need on, aga protestida oli seal küll ja kohe palju, kui sellise olukorra eest peaks pendla andma,siis hakkaks me edaspidi mängus u.7-8 penaltit nägema.
                              ega kohtunik pole ka mingi imemees, et võtab vastu täiesti veatuid otsuseid...ja selliseid pendlaid on ennegi antud
                              heh.....alles eelmises postis sa ju ütlesid,et selle otsuse üle pole midagi protestida ja nüüd ütled, et tegu oli \"vigase\" otsusega.

                              Kommentaar


                                Replying to Topic \'Real Madrid\'

                                Originally posted by Neth


                                Originally posted by zidane_5


                                Originally posted by Neth


                                Originally posted by zidane_5


                                vaatasin ka nyyd selle kuulsa real-valencia mängu penalti yle...seal ple kyll millegi yle protesida
                                Kle need proteesid jäta endale jalga või kätte, või kuhu iganes, kus sul need on, aga protestida oli seal küll ja kohe palju, kui sellise olukorra eest peaks pendla andma,siis hakkaks me edaspidi mängus u.7-8 penaltit nägema.
                                ega kohtunik pole ka mingi imemees, et võtab vastu täiesti veatuid otsuseid...ja selliseid pendlaid on ennegi antud
                                heh.....alles eelmises postis sa ju ütlesid,et selle otsuse üle pole midagi protestida ja nüüd ütled, et tegu oli \"vigase\" otsusega.
                                Jajah Neth, tore et huvi tunned, aga mine mõtle natuke oma eetika reeglite peale kuskil mujal.
                                It\\\'s always better on holiday...

                                Kommentaar

                                Working...
                                X