320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Real Madrid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Replying to Topic \'Real Madrid\'

    Originally posted by realmadridfan


    Originally posted by Roberto Carlos


    Robinho oleks pidanud ühe mehe pildi sinna veel lisama, nimelt minu:P ehk Roberto Carlose oma, kuna Kahn on ka ühelt pildilt näha, sest Real võib tänada kolme asja/inimest ja nendeks on õnn,R.Carlos ja \"superkollkiiper\" O.Kahn.
    Siia tuleks lisada kindlasti ka superkollkipper(ilma jutumärkideta) Casillas.
    jah, nii palju, kui ma lugesin, tegi casillas bayerni vastu supertõrjeid

    Kommentaar


      Replying to Topic \'Real Madrid\'

      Originally posted by zidane_5


      Originally posted by realmadridfan


      Originally posted by Roberto Carlos


      Robinho oleks pidanud ühe mehe pildi sinna veel lisama, nimelt minu:P ehk Roberto Carlose oma, kuna Kahn on ka ühelt pildilt näha, sest Real võib tänada kolme asja/inimest ja nendeks on õnn,R.Carlos ja \"superkollkiiper\" O.Kahn.
      Siia tuleks lisada kindlasti ka superkollkipper(ilma jutumärkideta) Casillas.
      jah, nii palju, kui ma lugesin, tegi casillas bayerni vastu supertõrjeid
      Kaks-kolm väravat võttis ära jah.
      Rolf Rüssmann: Wenn wir hier nicht gewinnen, dann treten wir ihnen wenigstens den Rasen kaputt.

      http://lisaaeg.wordpress.com

      Kommentaar


        Replying to Topic \'Real Madrid\'

        väravahi poolest paisteti silma aga kus olid madridi super ründajad???

        Kommentaar


          Replying to Topic \'Real Madrid\'

          Originally posted by potikunn


          väravahi poolest paisteti silma aga kus olid madridi super ründajad???
          Ronaldo ja Raul ei saanud palli. Tulid küll teised palli keskväljale otsima, kuid siis polnud jälle ees kedagi pallil vastas. Ronaldol oleks olnud supervõimalus Kahnile ära teha, kuid äärekohtunik imes kuskilt suluseisu välja. Olgem ausad seal polnud suluseisu haisugi. Ronaldo oli lihtsalt liiga kiire ja kohtunik ei suutnud kõike hoomata.

          Kommentaar


            Replying to Topic \'Real Madrid\'

            No ei saa mitte rahul olla eilse m2nguga.Viik tuli aga nojaa,sellise m2nguga veavalt ML võiduni jõutakse.
            Vähemalt suudedakse loodetavasti bayern välja lüüa.
            ei tea täpselt kuidas see laul kõlab aga.....bayernile
            na-na-na-naa,hey-hey-hey goodbye!

            Forza Kahn!

            Kommentaar


              Replying to Topic \'Real Madrid\'

              Originally posted by peremees


              No ei saa mitte rahul olla eilse m2nguga.Viik tuli aga nojaa,sellise m2nguga veavalt ML võiduni jõutakse.
              Vähemalt suudedakse loodetavasti bayern välja lüüa.
              ei tea täpselt kuidas see laul kõlab aga.....bayernile
              na-na-na-naa,hey-hey-hey goodbye!

              Forza Kahn!
              Ära pabista - nagu olen öeldud pean minagi Reali edasiminekut tõenäoliseks. Aga.... Ühes ma olen kindel - peale Bayerni pole maailmas ühtegi meeskonda, kes suudaks Reali nii kinni võtta. See on olnud nii viimased viis aastat ja jääb ka nii. Ma teen ehk ülekohut natuke Valenciale, aga see on väga fine line. Arvan ka, et Valencia ei pea võrdlust vastu, sest suureskoorilisi(meeldejäävad 4-1 ja 4-2) võite on Reali vastu ette näidata vaid Bayernil.
              Ülejäänud tippmeeskonnad suudavad Reali võita vaid rohkem väravaid lüües...keskvälja ja rünnet nii isoleerida ei suuda rohkem keegi.
              Seega Real võib vabaneda oma painajast tänu sakslaste vanameistrist väravavahile.

              Kommentaar


                Replying to Topic \'Real Madrid\'

                Reali fännid peavad nüüd hinge kinni hoidma. Nimelt võib herr Carlos saada mägukeelu, sest ta andis herr Demichelisele lihtsalt molli
                Rolf Rüssmann: Wenn wir hier nicht gewinnen, dann treten wir ihnen wenigstens den Rasen kaputt.

                http://lisaaeg.wordpress.com

                Kommentaar


                  Replying to Topic \'Real Madrid\'

                  Originally posted by Aramis






                  Ühes ma olen kindel - peale Bayerni pole maailmas ühtegi meeskonda, kes suudaks Reali nii kinni võtta.
                  Seega Real võib vabaneda oma painajast tänu sakslaste vanameistrist väravavahile.

                  Bayern võtab reali rõvedalt kinni kyll,Real ei saand ju tegelikult vahepeal yle 2-3 söödu tehtudki.......aga õnn on tugevamate poolel

                  Kommentaar


                    Replying to Topic \'Real Madrid\'

                    Täna õhtul Bernabeul vastaseks Celta Vigo. Celta on väga halvas vormis. Meistrite Liigas saadi 2:3 kaotus kodumurul ja täna ka paremat loota neil pole. Celta poole pealt peavad mängu vahele jätma Sergio ja Cavallero. Mängukeelu ja vigastuse tõttu vastavalt. Samuti jätab meie õnnek mängu vahele ka Jesuli.
                    Madridi poole pealt on kuulda olnud, et Salgado ei mängi mingil põhjusel. Tema asemel peaks siis Minambres või Mejia mängu astuma. Kõik teised kutid on normis. Palju on muidugi arutatud, et Raulile peaks paariks mänguks puhkuse andma. Kahtlen, et CQ seda teeb, kuid võibolla on pikem puhkus just see mida Gonzalez vajab.

                    Veel tahaks rääkida Ronaldost ja Hugo Sanchezist. Nimelt hooajal 1989-90 oli mehhiklasel 25 vooru järel löödud 25 väravat. Tänapäevasel kangelasel Ronaldo näol, on löödud 21 väravat. Sanchez lõi tollel hooajal lõpuks kokku 38 väravat. Samas hooajal 1996-97, kui Ronaldo lõpetas hooaja 34 väravaga, oli tal 25 vooru järel \"kõigest\" 18 väravat. Tehke omad järeldused! Tuletan meelde, et minu ennustasin enne hooaja algust Ronaldole üle 30 värava La Ligas.

                    Kommentaar


                      Replying to Topic \'Real Madrid\'

                      Nägin siis lõpuks ka selle Carlose värava ära Ei kujutand ette, et Kahn ikka nii koba oli Hale oli vaadata...

                      Kommentaar


                        Replying to Topic \'Real Madrid\'

                        Real Madrid - Celta Vigo - 4:2
                        väravad siis ronaldo, figo ja zidane 2 tükki
                        iga mänguga tuleb tiitel aina lähemale

                        Kommentaar


                          Replying to Topic \'Real Madrid\'

                          It\\\'s always better on holiday...

                          Kommentaar


                            Replying to Topic \'Real Madrid\'

                            Roberto Carlos sai UEFA poolt kahemängulise mängukeelu Martin Demichelise näo silitamise eest. Seega jätab ta vahele mängu Bayerni vastu ja ka meie järgmise ringi vastase vastu.

                            Celta kotis ja kõik õnnelikud. Kaheksa punktine vahe tundub esmapilgul meeletu. Me peaks kolma korda libastuma ja Valencia/Depor kõik ülejäänud mängud võitma. Samas on La Ligas kõik võimalik ja latti allapoole ei tohi lasta. Küll võiks aga vaikselt La Liga mängudes rotatsiooni kasutada. Mejia, Jurado, Juanfran, Portillo, Solari - kõik ootavad oma võimalust särada.
                            Celta mängust veel rääkides tuleb mainida, et Raulil oli meeletult palju võimalusi värava löömiseks. See on hea märk. Järgmine kord tuleb väravad ära ka koksata. Rauli kõrval tegid hea mängu veel Guti, Iker \"SEIN\" Casillas, FIX ning ka kahe värava autor Zidane. See eest Helguera tegi üle pika aja väga kehva mängu. Uskumatud eksimused meie kaitse tugisambalt.

                            Paco Pavon pidi ka täna uuele lepingule alla kirjutama. Nimelt oli tema eelmises lepingus klausel, et kui ta mängib Reali eest sajas mängus, siis peab klubi talle uue lepingu tagama. Nii Perez ka teeb!

                            Tunne on hea, tuju on mega, see hooaeg tuleb meil vinge ja kõva! Kolm karikat koju toome ja palju õlut joome! Väike viisijupike ka ala Robinho.

                            Kommentaar


                              Replying to Topic \'Real Madrid\'

                              Ikeri sõnavõtt kah siin.
                              It\\\'s always better on holiday...

                              Kommentaar


                                Replying to Topic \'Real Madrid\'

                                Kas 4-2 võidumängu väravaid ei saaks siia ylespanna?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X