320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Real Madrid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Seltsimees Perez`i projekt tundus alguses huvitav ja oli ka lootus, et ollakse õppinud oma vigadest, kuid mida aeg edasi, seda rohkem tundub, et meeskonna balanssi viimisega suurt vaeva ei näha. Muidugi on alles juuni keskpaik ja aega veel on, kuid esimesed märgid on pahad. Loobuda tuleks kindlasti prussakatest meeskonnas - Saviola, Dudek, Heinze, RVN ja ilmselt võiks ka Drenthe ja ühe hollandlase kas siis Sneijder`i või van der Vaart`i lendama panna. Saaks lisaraha ja säästaks palgakulude pealt. Pean tähtsaks, et tehakse ülim pingutus saamaks Xabi Alonso nimelist mängumeest. Meil on vaja keskväljale temasugust mängijat. Gago on hea asemik talle, kuid mitte enamat. De La Red`i peale kahjuks ei panustaks enam. Mõlemad Diarrad tuleks alles jätta, sest hooaeg on pikk. Kindlasti oleks tarvis ühte keskkaitsjat, kes kohe põhikoosseisu jalutaks ning luksus oleks ka üks sama masti vasakkaitsja. Ründaja kohale oleks maasikas, kui Villa tuleks, sest Higuain on küll tubli, kuid pole päris tipuründaja ning Klaas-Jan on suurepärane back-up, kuid ma ei paneks panuseid tema peale algkoosseisus ning Raul`i aeg võiks lõpuks ometi läbi olla. Meedias on väga tõsised kõlakad olnud selle kohta, et Raul ei kõnni enam algkoosseisu vaid peab teistega koha nimel võistlema.
    Üldiselt oleks selline koosseis minu jaoks OK:

    Casillas
    Ramos-Bruno Alves-Pepe-Marcelo
    Diarra-Xabi Alonso
    C.Ron-Kaka
    Higuain-Villa

    VÕI

    Casillas
    Ramos-Bruno Alves-Pepe-Marcelo
    Diarra-Xabi Alonso
    C.Ron-Kaka-Robben
    Higuain

    Taustajõud: Codina, Metzelder, Torres, Garay, Marcano, Robben, Gago, Diarra, Huntelaar, Sneijder, Guti, Raul + mõned Cantera poisid.

    Peaasi, et kaitset tugevdatakse ning Xabi tuuakse. Siis võiks loota "kümnendat" kodustaadionil.

    Kommentaar


      19. augustil kohtuvad Borussia Dortmundi 100. sünnipäeva puhul Saksamaal BVB ja Ronaldo and The Wankers.
      Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
      Algselt postitas taku*
      Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

      Kommentaar


        drenthet ei tohiks küll ära müüa veel

        Kommentaar


          Kui need Estadio Santiago Bernabeu embleemid oleksid teist värvi, siis oleksid päris seksikad särgid. Praegu jäävad Getafe omadele alla igatahes. Ja see on ka äge, et Reali online-poest on võimalik osta ainult Rauli, Ramose, Pipita ja Kaka särke. Ülejäänud meeste jäämise osas ei olda vist kindlad veel...
          Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
          Algselt postitas taku*
          Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

          Kommentaar


            Njh Kaka särki müüakse ka numbri asemel küsimärgiga, egas siis aega saa raista peab juba varakult müügiga alustama, kuda muidu seda raisatud mani tagasi saab.

            Kommentaar


              Algselt postitas LaLiga>Premier Vaata postitust
              Kristiina ja Kaka võiks mingi aasta pikkuse vigastuse saada.
              Oi kuidas tahaks siis Pereze nägu näha.
              kindlustus...

              Kommentaar


                Algselt postitas cannuman Vaata postitust
                kindlustus...
                Midagi vast kukuks jah, kuid raha ju ei mängi.

                Kommentaar


                  Algselt postitas allarn Vaata postitust
                  Midagi vast kukuks jah, kuid raha ju ei mängi.
                  Ma ei tea, Perez rääkis ainult heast projektist ja hea tulu saamisest... Tiitleid ta pole naljalt lubanud.
                  Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
                  Algselt postitas taku*
                  Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

                  Kommentaar


                    Raul Albioli liitumine oli nüüd küll väike üllatus.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Mask Vaata postitust
                      Raul Albioli liitumine oli nüüd küll väike üllatus.
                      Sama suur kui see, et Santiago Bernabeu karika pärast mängitakse 25. augustil Milaniga.
                      Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
                      Algselt postitas taku*
                      Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

                      Kommentaar


                        No minu jaoks oli küll väike üllatus. Aga eks te suured Real Madridi, ptui... Getafe fännid tahtsin öelda, teate paremini.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Mask Vaata postitust
                          No minu jaoks oli küll väike üllatus. Aga eks te suured Real Madridi, ptui... Getafe fännid tahtsin öelda, teate paremini.
                          Mu jaoks oli ka juu! Kas ma ei väljendanud ennast selgelt? Samuti oli üllatuseks see, et SB karika nimel mängitakse AC Mailandiga.
                          Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
                          Algselt postitas taku*
                          Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Kasper Vaata postitust
                            Mu jaoks oli ka juu! Kas ma ei väljendanud ennast selgelt? Samuti oli üllatuseks see, et SB karika nimel mängitakse AC Mailandiga.
                            Kus kurat mina pean teadma ,et AC Milaniga Santiago Bernabeu karika peale mäng on üllatus?
                            Ma mõtlesin ,et pritsisid taas irooniat minu pihta.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Mask Vaata postitust
                              Raul Albioli liitumine oli nüüd küll väike üllatus.
                              Niivõrd kuivõrd see nüüd üllatus oli. Mehe soetamisest sosistati juba pikemat aega ning nüüd see sai viimaks ka kinnituse. Igati normaalne täiendus, vähemalt mulluse hooaja alusel ning poisil on mänguaastaid veel hulganisti järel. Kõige lisaks veel Hispaania verd ja poole odavam kui Pepe.

                              Kommentaar


                                Keegi tark võiks öelda mis sellest Garay asjast saanud on, pidi teine ju see hooaeg RM-ga liituma.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X