320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Real Madrid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas fcfloraforever Vaata postitust
    Äkki annad linki ka.
    Ma enne lugesin Reali uudiseid ja kogematta leidsin selle , aga preagu enam ei leia millegipärast .. ;/
    Meelde jäi ka fakt ,et see kirjutati 2. juulil .. kui hiljem on kirjutatud , et mängib edasi siis on väga hea

    Kommentaar



      kurat, üks on ise naine ja teisel on naine ajud jumalaga täiesti ära triikind. Et palju õnne kahe suurepärase superstaari puhul

      Kommentaar


        Algselt postitas dannar Vaata postitust
        http://goal.com/en/news/10/italy/200...-from-god-wife
        kurat, üks on ise naine ja teisel on naine ajud jumalaga täiesti ära triikind. Et palju õnne kahe suurepärase superstaari puhul
        sa oled vict ise naine .. Kakà naine on jumal? Kakàl ju naine olemas .. tead ikka seda basseini õnnetust mis tal oli ? muideks Goal.com on ju kõigeusutavaimjalgpalliportaal
        (kui ma su jutust yldse õieti aru sain)

        Kommentaar


          Algselt postitas F.Torres.Kakà... Vaata postitust
          sa oled vict ise naine .. Kakà naine on jumal? Kakàl ju naine olemas .. tead ikka seda basseini õnnetust mis tal oli ? muideks Goal.com on ju kõigeusutavaimjalgpalliportaal
          (kui ma su jutust yldse õieti aru sain)
          Kaka naine on mingi väga tegev ühes batistlikus viimsepäevakuulutajate kambas ja sinna kuulub kaka ka. Basseini tean, aga mis siis sellest? Kõigil on imelikke asju juhtund, aga päris ogaraks ei tasu ka siis minna.

          Kommentaar


            Basseine õnnetuse pärast ta ongi nyyd usklik ju .. mitte sellepärast , et ta naine seal on

            Kommentaar


              Uut hooaega siis ette võttes , et paljuga võidame kahe päeva pärast Shamrok Roversit ?
              Ise pakun , et 4-0 kuni 9-2 võib tulemus olla ..

              Kommentaar


                jajah, ma arvan ka, et 9-2 jääb
                Слава Україні! Героям слава!

                Kommentaar


                  panin triobetis su ema 9-2 tulemuse peale. hoiame pöialt
                  Algselt postitas JT8055
                  Olge aktiivsemad!

                  Kommentaar


                    Algselt postitas dannar Vaata postitust
                    http://goal.com/en/news/10/italy/200...-from-god-wife
                    kurat, üks on ise naine ja teisel on naine ajud jumalaga täiesti ära triikind. Et palju õnne kahe suurepärase superstaari puhul
                    selliseid statemente hakkabki nüüd tulema
                    Catalunya is not Spain!

                    Kommentaar


                      Shamrocki vastu tuleb kas kaotus või viik. Esimesed sõprusmängud tavaliselt nii lähevad. Ning ma kardan, et Ronaldo saab vigastada, sest Iirimaal pidi praegusel ajal palju sääski olema.

                      Algselt postitas Arks Vaata postitust
                      Inglise liigas just kukuvadki nagu mingid plikad, Itaalias on jõulisem (Materazzi, Gattuso jne), aga mingi C.Ronaldo, hüppab siis ka pikali, kui sääsk pähe lendab.
                      "You didn't realize that they had guns? Big, long, dangerous machine guns. With war criminals attached to the trigger."

                      RocknRolla (2008)

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Maekas Vaata postitust
                        Shamrocki vastu tuleb kas kaotus või viik. Esimesed sõprusmängud tavaliselt nii lähevad. Ning ma kardan, et Ronaldo saab vigastada, sest Iirimaal pidi praegusel ajal palju sääski olema.
                        KUI selline ime juhtuks , siis peamiselt selle pärast , et pole saanud weel praeguse hetke meeskonnaga kokku mängida kellegi vastu ..

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Maekas Vaata postitust
                          Shamrocki vastu tuleb kas kaotus või viik. Esimesed sõprusmängud tavaliselt nii lähevad. Ning ma kardan, et Ronaldo saab vigastada, sest Iirimaal pidi praegusel ajal palju sääski olema.
                          Iirimaal ei ole sääski.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas laurenzo Vaata postitust
                            Iirimaal ei ole sääski.
                            Ei ole ?:O

                            Kommentaar


                              Algselt postitas laurenzo Vaata postitust
                              Iirimaal ei ole sääski.
                              Ära riku ära kõike!

                              Sellisel juhul komistab mõne muu putuka otsa.
                              "You didn't realize that they had guns? Big, long, dangerous machine guns. With war criminals attached to the trigger."

                              RocknRolla (2008)

                              Kommentaar


                                Ehkki hooajaeelsed soojendusmängud on ikka ühed jubedad asjad, siis pole imestada, et ka tänane mäng on siiani üsna kesine olnud. Palli liigutatakse usinalt, kuid see on ka kõik. Peale Lassi polegi kedagi esile tõsta ja Ronaldo kõmmutas ka aint vastaste müüri. Haigutama ajab... EHk miks on vaja raisata mitusada milli, kui mängitakse ikka nigu Shamrock.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X