320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Real Madrid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Mina saan hetkel nii aru , et Lass MÄNGIB paremkaitsja kohta ja Ramos keskkaitses. Granero positsiooni ma kyll ei tea suht nähtamatu ta .. asjad ka päris tuliseks kiskunud . Villareali mängijad päris närvilised ja just sai nende keskkaitsja Rodriguez (nr.2) punase kaardi , Ronaldot ei sallita täiesti yldse ( yks kukkumine oli kyll koom tema poolt )

    Kommentaar


      ma ei saa vapsee mängu vaadata,justin tv-ga näen mõne minuti ainult...

      Kommentaar


        olex guti nii eelmised hooajad ka mnginud siis polex kaka'd vaja ei tglt tiim mngib suht hästi praegu kuigi higuain on suht varjus olnud ja granero on minumeelest siuke natuke rohkem CM kui AM see mng sest guti tegutseb seal eespool

        Kommentaar


          ülekande algul näidati 4-2-3-1 Guti ja Gago DM-ina samas marca märgib 4-3-3.

          Kommentaar


            Algselt postitas matys Vaata postitust
            olex guti nii eelmised hooajad ka mnginud siis polex kaka'd vaja ei tglt tiim mngib suht hästi praegu kuigi higuain on suht varjus olnud ja granero on minumeelest siuke natuke rohkem CM kui AM see mng sest guti tegutseb seal eespool
            Guti laseb jah päris hästi võrreldes varasemaga .. Higuainil paar sellist võimalust palli peale minna ainult .. väga ei mängita tema peale nagu näha oli essal poolajal ..

            Kommentaar


              Algselt postitas tarmuhha Vaata postitust
              ülekande algul näidati 4-2-3-1 Guti ja Gago DM-ina samas marca märgib 4-3-3.
              Mängupildi järgi on ikka pigem see 3-1 ryndemäng mitte 3-3 .. Higuain oli ikkagist ju yksi ees .

              Kommentaar


                Mul eelnevatele selline küsimus, et kas te tõesti pole varem Gutit mängimas näinud?
                Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
                Algselt postitas taku*
                Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

                Kommentaar


                  Algselt postitas Kasper Vaata postitust
                  Mul eelnevatele selline küsimus, et kas te tõesti pole varem Gutit mängimas näinud?
                  Sa küsid nii delikaatset küsimust Gloryhunteritelt, kes ei tea Realist mitte muffigi ve? Las lapsed olla nüüüd...
                  FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
                  sigpic

                  Kommentaar


                    To Kasper: On küll Gutit mängimas nähtud varem ka, kuid asi on tema mängutahtes ja vormis, pidevalt ülesse ja alla käind. Kui ta viitsib ja naudib, siis ta on super, kui ta ei taha mängida, keerab ta kõik perse. Hetkel teeb ta väga hästi, aga võib jõuludeks on ta jälle sära ära kaotand.

                    To Cunt: Sina kao tagasi oma Riomma alafoorumisse, mis sul siia asja oli üldse, Arsenali ja Manu foorumist aeti minema, siis nüüd vaja uus koht otsida, kus oma supermöla välja ajada.

                    Kommentaar


                      Miks getafe fännid üldse Reali mänge vaatavad ja siin passivad.Tegelgu oma klubi asjadega ,sinna pole juba sada aastat postitatud.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas karl15 Vaata postitust
                        Miks getafe fännid üldse Reali mänge vaatavad ja siin passivad.Tegelgu oma klubi asjadega ,sinna pole juba sada aastat postitatud.
                        Meil ei ole vaja koguaeg kõigest pasundada, me teame niigi, mis seis Getafega on. Hetkel näiteks võiduseis, kui see sind rahuldab.
                        Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
                        Algselt postitas taku*
                        Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

                        Kommentaar


                          No foorum ju ongi selleks mõeldud et mõtteid jagada ja teistele teada anda mis seis klubil on.Kui kellegil midagi normaalset öelda on ,siis palun väga.

                          Kommentaar


                            Mulle oli küll natuke üllatav Diarra asetamine paremkaitsesse ...
                            Ta on ikka keskvälja mees ..

                            Kommentaar


                              Algselt postitas -dzR- Vaata postitust
                              Mulle oli küll natuke üllatav Diarra asetamine paremkaitsesse ...
                              Ta on ikka keskvälja mees ..
                              Garay sai vahetult enne mängu viga. Ramos nihutati keskele ja Lass oli vaja panna siis vasakule. lihtne

                              Kommentaar


                                Ma pole mängu näinud ...
                                Võibolla oligi Garay vigastus selle põhjuseks ...

                                Kommentaar

                                Working...
                                X