320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Real Madrid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Lisaks oli realil roppu moodi õnne, et Casillas poolaja viimasel minutil kindla värava ära võttis. Või noh, ette käi kogemata..


    E: Ja teine supertõrje Casillaselt & Pepelt kohe 1:1 otsa..

    Kommentaar


      kle kust vaatad? jaga

      Kommentaar


        Kahju vaadata kuidas Sevilla ei suuda ära lüüa. 3-0 võiks vabalt olla.





        Toetagem 6+5 ja alla 18. aastaste transferide keelustamist. Väärtustagem jalgpalli, mitte raha.

        Parim laul

        Kommentaar


          2:1 sevillale

          Kommentaar


            Major fuckup on korrektne tehniline termin selle kohta, mida "asjatundjad" ekslikult Reali kaitseks nimetavad.
            "You didn't realize that they had guns? Big, long, dangerous machine guns. With war criminals attached to the trigger."

            RocknRolla (2008)

            Kommentaar


              Kas tõesti - Ilma Ronaldota on ManU sitt, ilma Ronaldota on Real sitt?

              Kommentaar


                armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                Kommentaar


                  Hea , et kaotati muidu lastaksegi lebolt ..

                  Kommentaar


                    seda küll jah

                    müüge iker maha kuhugi

                    Kommentaar


                      Canal oficial del Real Madrid. Toda la información del Real Madrid con noticias, jugadores, venta de entradas, servicios al socio e información del club.

                      M.Diarra like wtf
                      ( Casillase supertõrje ! )

                      Kommentaar


                        Nagu ma olen optimist siis, so what, kaotus aga mitte näotult (ikkagi liga kolmanda vastu tema enda kodus - Barcal näiteks pole nii kõrge vastasega veel mänginud ja ega vist temalgi poleks Sevilla vastu kerge olnud), sest mäng käis hea tempoga ja suruti mõlema värava all. See, et Real nii terav värava suunas polnd on jah mõtlemis aine aga muidu keskväljal nüüd nii sitt ka polnud nagu enamus komme lasevad mõista. No aga samas ei ole imselt enamus eilset mängu ka väga vaadanud. Silma hakkas see, et kohtunik oli tiba uimane , näiteks kui Raffale tehti viga jättis ta selle vilistamatta aga õnneks oli nii unine , et ka kohe Pepe poolt sooritatud katket ei tihkanud kohe karistuslöögiks vilistada.Tegalt oleks ainest olnud kahe käe vilistamiseks pendlaalas Sevilla vastu aga noh eks ma nägin seda mängu ka läbi Reali prillide.
                        Aga krt, Carnero oleks võinud üldse alustada,mitte pingil konutada samas meeldis ka , et Raffat jälle jooksutati.
                        Felix: Oh, bollocks!
                        Elmo: Dog's bollocks?
                        Felix: No, just plain fucking bollocks!
                        Elmo: No dog involved?

                        Kommentaar


                          Algselt postitas maanus Vaata postitust
                          Nagu ma olen optimist siis, so what, kaotus aga mitte näotult (ikkagi liga kolmanda vastu tema enda kodus - Barcal näiteks pole nii kõrge vastasega veel mänginud ja ega vist temalgi poleks Sevilla vastu kerge olnud), sest mäng käis hea tempoga ja suruti mõlema värava all. See, et Real nii terav värava suunas polnd on jah mõtlemis aine aga muidu keskväljal nüüd nii sitt ka polnud nagu enamus komme lasevad mõista. No aga samas ei ole imselt enamus eilset mängu ka väga vaadanud. Silma hakkas see, et kohtunik oli tiba uimane , näiteks kui Raffale tehti viga jättis ta selle vilistamatta aga õnneks oli nii unine , et ka kohe Pepe poolt sooritatud katket ei tihkanud kohe karistuslöögiks vilistada.Tegalt oleks ainest olnud kahe käe vilistamiseks pendlaalas Sevilla vastu aga noh eks ma nägin seda mängu ka läbi Reali prillide.
                          Aga krt, Carnero oleks võinud üldse alustada,mitte pingil konutada samas meeldis ka , et Raffat jälle jooksutati.
                          Carnero .. Granero ikka ?
                          Mina igatahes nägin mängu .. Vahepeal muidugi neti ylekanne jamas ja mingi pool minti ei näind aga poh see .. Minu arust oli lihtsalt Real mitte nii hea kui peaks ja Sevilla täpselt nii vormis ja hea kui vaja oli .

                          Kommentaar


                            Higuaini postkasti on ka lõpuks Marandona poolt kutse koondisesse potsatanu. Härra ähavardas vahepeal juba Prantsusmaa koondist esindama hakata.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Mask Vaata postitust
                              Higuaini postkasti on ka lõpuks Marandona poolt kutse koondisesse potsatanu. Härra ähavardas vahepeal juba Prantsusmaa koondist esindama hakata.
                              Panomees "El Pipita" väärinuks koondisekutset pigem mulluste esituste alusel, sest tänavu ta veel midagi imelist näidanud pole. Kuid teades, et valikute langetamine pole just Diego tugevamaid külgi, see kedagi eriti ei üllata.

                              Kommentaar


                                aga higuain pole nii korralikult mngu ka saanud et stabiilselt häid esitusi teha

                                Kommentaar

                                Working...
                                X