320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Real Madrid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas ertz Vaata postitust
    mis küsimus 3. puhul tekkis?? iker oleks pidanud ise vasakkaitsja kohale liikuma?
    Kas just nüüd seda. Tundus pigem, justkui oleks samaaegselt poolenisti suluseisu näitamisele konsentreerunud. Aga eks ta nii ole, et ka maailma ühele parimale tule neid viletsamaid päevi ette. Viimasel ajal tundub, et neid päevi on tavapärasest rohkem tulnud.

    Kommentaar


      Algselt postitas Blue Rock Vaata postitust
      Kas just nüüd seda. Tundus pigem, justkui oleks samaaegselt poolenisti suluseisu näitamisele konsentreerunud. Aga eks ta nii ole, et ka maailma ühele parimale tule neid viletsamaid päevi ette. Viimasel ajal tundub, et neid päevi on tavapärasest rohkem tulnud.
      Nõustun täielikult, ma juba enne enda aramust avaldanud selle kohta, et Casillas ei ole viimasel ajal kõige parem ... ka Nesta lugemata jäänud värav ju mingil määral tema kapsaaeda ..
      Algselt postitas Maekas
      Ma pole kunagi jalgpallitrennis käinud... A mis sellest, virtuaalselt võin ju ikka äss olla

      Kommentaar


        Asi on vist selles, et Casillas pole enam Casillas. Nagu Football Weekly mehed ka oma Hispaania korrespondendi käest küsisid - mis Jeesuse välimusega mees Casillase asemel Reali väravasuule sel hooajal ilmunud on?

        Kommentaar


          Algselt postitas Kasper Vaata postitust
          Kui vana nali, aga sellest ajast, mil tiimis kaks Diarrat on.
          Ei satu just kuigi tihti siia reali punkrisse, niiet pole kuulnud seda nalja varem. Aga L. Diarra või Lassana (mis ta õige nimi on), ei kõlba seljale jätta? Kuradi tont
          Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
          Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

          Kommentaar


            Algselt postitas Blue Rock Vaata postitust
            Kas just nüüd seda. Tundus pigem, justkui oleks samaaegselt poolenisti suluseisu näitamisele konsentreerunud. Aga eks ta nii ole, et ka maailma ühele parimale tule neid viletsamaid päevi ette. Viimasel ajal tundub, et neid päevi on tavapärasest rohkem tulnud.
            Ma ütleks, et need viletsamad päevad on tal jäänud valdavalt eelmise hooaja teisse poolde ning just sel hooajal on ta seni (peamiselt küll liigas jah) näidanud mu arust taas, mis tasemega mehega tegu on, olles päästnud korduvalt Reali ning olles teinud iga mäng supertõrjeid. Ja ega ses Milani mängus lekkis ka rohkem kaitse ning mina isiklikult süüd väga Ikeri kapsaaeda ei veeretaks.
            Algselt postitas mjaasa Vaata postitust
            Ei satu just kuigi tihti siia reali punkrisse, niiet pole kuulnud seda nalja varem. Aga L. Diarra või Lassana (mis ta õige nimi on), ei kõlba seljale jätta? Kuradi tont
            Lass on lühike, konkreetne, lööv ning ei tekita segadust. Sest näiteks, kui oleks meeskonnas L. Diarra ja Diarra, siis ei oleks vast väga äge see värk. Pealegi kasutavad noorhärra sõbrad ka kuuldavasti mehe hüüdnimena tähekombinatsiooni Lass, seega ma ei näe küll mingit probleemi, et ta seljal on nimi, mis juhtub parasjagu kuuluma ka ühele Eesti seltskonnategelasele. Samahästi võiks ju koguaeg naljatleda ka Kaka nime kallal (osad seda ka teevad jah), mis tähendab meite keeles teatavasti väljaheidet...
            Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
            Algselt postitas taku*
            Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

            Kommentaar


              see et casillasel mõnikord halb päev on ei tee ju temast halba väravavahti, enamus te olete ainult seda milani mngu näinud ja siis oioi et casillas on ikka nii halb
              shit happens lihtsalt

              Kommentaar


                Ma ka ei saa aru sellest Mingi Petr Cech , Valdez , Buffon või keegi teine maailma klassi väravavaht teeb mingi pasa vea korra ja siis kohe jama lahti , et pask väravavaht

                __________________________________________________ _________________

                Homseks Gijoniga mänguks siis huvitav koosseis olemas :

                Goalkeepers: Casillas, Dudek
                Defenders: Arbeloa, Pepe, Sergio Ramos, Marcelo, Drenthe, Albiol, Garay, Metzelder
                Midfielders: Gago, Diarra, Kaka, Guti, Xabi Alonso, Van der Vaart, Granero
                Forwards: Raul, Acuña

                Benzema , Higuain , Ronaldo vigastatud .. Lass isiklike mingite asjade pärast Prantsusmaal ..

                Kommentaar


                  Kas Dudek ametlikes mängudes on platsile saanud üldse?
                  Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
                  Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

                  Kommentaar


                    Algselt postitas mjaasa Vaata postitust
                    Kas Dudek ametlikes mängudes on platsile saanud üldse?
                    Jah on küll.
                    Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
                    Algselt postitas taku*
                    Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas fcfloraforever
                      Goalkeepers
                      Casillas, Dudek
                      Defenders
                      Arbeloa, Pepe, Ramos, Marcelo, Drenthe, Albiol, Garay, Metzelder
                      Midfielders
                      Gago, Diarra, Kaka, Guti, Xabi Alonso, Van der Vaart, Granero
                      Forwards
                      Raul, Acuña

                      Selline koosseis astub natuke rohkem kui tunni pärast vastu Sporting Gijonile.
                      Real Madriid oli nii umbes 27h kiirem.
                      Ei tea kas Pellegrini julgeb selle Acuna ka mängu pista?

                      Kommentaar


                        Kas tõesti Benzema sai sellest penaltiolukorras vigastada? Või tõestab Pellegrini talle, et ta sitt on ja jättis ta välja.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas LaLiga>Premier Vaata postitust
                          Real Madriid oli nii umbes 27h kiirem.
                          Ei tea kas Pellegrini julgeb selle Acuna ka mängu pista?
                          Kurat ei lugenud ülevalt nii korralikult.
                          My bad
                          FC Flora

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Saarlane Vaata postitust
                            Kas tõesti Benzema sai sellest penaltiolukorras vigastada? Või tõestab Pellegrini talle, et ta sitt on ja jättis ta välja.
                            Ülejäänud ründajad on kõik vigased.

                            Ja kuna pingil on ründavamatest meestest olemas Acuna, Guti ja Rafa, siis ma julgeks panustada, et näeme noort talvel soetatud Javieri täna ka platsile jooksmas.
                            Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
                            Algselt postitas taku*
                            Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

                            Kommentaar


                              Algkoosseis siis järgmine:
                              Iker, Ramos, Pepe, Garay, Ramos, Xabi Alonso, Diarra, Granero, Kakà, Drenthe, Raùl.

                              Ja Gijon paneb vastu: Juan Pablo, Canella, Arnolin, Botia, Lora, Rivera, Michel, Castro, Miguel, Luis Moran, Barral.
                              FC Flora

                              Kommentaar


                                Igav .. Araablasest kommentaatori arvates on ka vict igav ..
                                Tooks selle Acuna sisse , vb annaks teravust ?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X