320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Real Madrid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Elagu Getafe! s.t. et ei vaadand ka mängu.

    Kommentaar


      Ei kuulu küll Reali toetajaskonda, kuid mäng oli tõesti üsna veenev.
      Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
      Algselt postitas taku*
      Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

      Kommentaar


        ma veits vaatasin mngu ja see racingu vv tegi pääris head tööd niikaua kui ma vaatasin, aga ega see mng nagu midagi ulmeliselt head ei ole aga peaasi et ikka võit tuleks

        Kommentaar


          Algkoosseis oli Iker, Ramos, Pepe, Albiol, Arbeloa, Marcelo, Lassana, Xabi Alonso, Kakà, Raùl, Pipita.
          Poolajaks 1:0 Kakà kenast läbisöödust Pipita lükkas palli võrku.
          FC Flora

          Kommentaar


            Mäng on norm
            1-0 ees ja Krissu tuleb ka vahetusest arvatavasti ja saab vigastada jälle.
            Eks pühapäev näha ole mis tuleb,õnneks pole kumbki nõrk
            Barca teeb 2-1.

            Kommentaar


              no sellise mängupildiga läheb teil ikka raskeks Barca vastu.

              aga esimese poolaja üks parimaid momente oli kui üks sveitslane jooksis kohtuniku pikali
              Catalunya is not Spain!

              Kommentaar


                No kas see oli nüüd see nn.supermeeskond?mina väljakul küll midagi erilist ei näinud.Barcal ei tohiks mingeid probleeme olla selle külasatsiga
                Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
                Ott Järvela

                Kommentaar


                  Algselt postitas budulojus Vaata postitust
                  No kas see oli nüüd see nn.supermeeskond?mina väljakul küll midagi erilist ei näinud.Barcal ei tohiks mingeid probleeme olla selle külasatsiga
                  Jumal tänatud, et mäng Camp Nou peal toimub, mahub rohkem vaatama, kui selle väikse mõttetu külakese elanikud. Ibra üksi lööb viis kolli neile. Mõttetu sats see Real.
                  "You didn't realize that they had guns? Big, long, dangerous machine guns. With war criminals attached to the trigger."

                  RocknRolla (2008)

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Maekas Vaata postitust
                    Jumal tänatud, et mäng Camp Nou peal toimub, mahub rohkem vaatama, kui selle väikse mõttetu külakese elanikud. Ibra üksi lööb viis kolli neile. Mõttetu sats see Real.
                    kas sa oled kaine ikka või??? Mida sa mees ajad, ära sellist jama siia postita!!!!

                    Kommentaar


                      Barca saab magusa kaotuse! Interi vastu tuli kogemata välja neil mäng
                      www.ehrakennus.ee
                      Ja kõigile teadmiseks ma pole Envar, ta on mu vend !

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Kristjan? Vaata postitust
                        kas sa oled kaine ikka või??? Mida sa mees ajad, ära sellist jama siia postita!!!!
                        Irony Fail. Triikrauaviga tõlkes.

                        Kommentaar


                          Selline huvitav mäng oli, jäid miksitud emotsioonid, et nagu oli vahepeal nagu ka Milani vastu esimene poolaeg aga teine nagu libises ära.Samas , ega ma tea, äkki oli meelega vaja lõdvemat püksikummi demoda, et Zürichi poisid kaugemale noppima tuleksid. Kaka oli ok, Lass seekord nagu teiselpoolajal lasi praaki, ses mõttes et ega tagasipidises töötamises kurjustada ei saa, sisuliselt löögile juu ei lastud vastast, ja loovusega pole probleemi kui arvestada kahte kihti kaitset vastaste poolt. Raffa sekkus mängu päris hästi, tundus (vahest ainult mulle ) nagu üks ühele vahetus Rauliga, käis sügaval palli järgi, oli vahepeal shadow ja ega ka üritused polnd juu pahad, eriti see Marcelo "söödust" otse puude. Teine oleks pidand jah sisse vupsama aga pole hullu, kuna tuli võit ja juutuubis on kordades lõbusamaid möödalööke siis pole ka põhjust kaua põdeda.
                          Mis puutub nädalavahetust siis ega see Barca mängupilt pole hirmutav, La Ligas koguaed sarnane juu , lihtsalt joppas teistsuguse filosoofiaga mansa (ja ometi peaks Moro tundma juba ma ei tea mis ajast Barcat läbi ja lõhki).
                          Felix: Oh, bollocks!
                          Elmo: Dog's bollocks?
                          Felix: No, just plain fucking bollocks!
                          Elmo: No dog involved?

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Arteta
                            Madrid tapetakse pühapäeval ära ! Pakun, et Ibra 11 kolli, messi 7 kolli, Henry, 3 kolli, Iniesta 2 kolli, Xavi 1 koll ja vahetustest viimasel minutil Pedro veel 5 kolli
                            Väga vaimukas vana oled.
                            Algselt postitas Tofoa
                            Man City fännamine keedab muidu normaalsete inimeste ajud päris pehmeks.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas maanus Vaata postitust
                              Mis puutub nädalavahetust siis ega see Barca mängupilt pole hirmutav, La Ligas koguaed sarnane juu , lihtsalt joppas teistsuguse filosoofiaga mansa (ja ometi peaks Moro tundma juba ma ei tea mis ajast Barcat läbi ja lõhki).
                              selle mängupildiga tagusime eelmine hooaeg 8 kolli teie väravasse

                              Kommentaar


                                No offence, Barca fännid, aga ... aah, ma ei viitsi seletada. Lühidalt: pall on kera kujuline.
                                The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X