320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Real Madrid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    tyrra ma ei saa aru kas mõnel siin pole elu või, mis mõttega te tulete siisa hüppama et real pähe, natuke võiks mõistust olla ju

    Kommentaar


      Algselt postitas matys Vaata postitust
      tyrra ma ei saa aru kas mõnel siin pole elu või, mis mõttega te tulete siisa hüppama et real pähe, natuke võiks mõistust olla ju
      Et WTF People ka rahul oleks, siis panen pildikese ka:



      teegelt v6iks nadtuke m6isxtust olla ju et osata kirjutaadah
      The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

      Kommentaar


        Kurb, kuid edu VanGol'ile ka edaspidiseks eluks!
        Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
        Algselt postitas taku*
        Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

        Kommentaar


          2-0 poolajaks, Cristianolt mõlemad väravad, kuidagi lihtsalt tulid nagu need väravad Malaga kaitse korraks magas ja oligi olemas.
          Guti söödud on ka superhead nagu, tal see vasak jalg teeb mingeid imeliigutusi mis petavad kaitsjad nii ära

          Kommentaar


            Miks ronalts punase sai ?

            Kommentaar


              Suure mängija väike aju. Ehk läks kaklema.

              Kommentaar


                Virutas jooksu pealt küünarnukiga näkku Malaga mängijale.

                Kommentaar


                  No kurat selle punasega ma kyll ei taha väga nõus olla.. Kohtunik isegi näitas, et Malaga mängija tegi vea Ronaldole, aga pall jäi Ronaldo kätte ja tahtis edasi joosta ja siis sai see sama mängija ( Mtiliga vict oli ) kyynarnukiga pihta.. Mina oleks kollase andnud igatahes selle eest Ronaldole..

                  Kommentaar




                    sihilik löök, selge punane.
                    armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                    Kommentaar


                      Minu hinnangul kollased mõlemale mängijale. Igasugune selline särgist tirimine kui ründaval mängijal on vägegi hoog sees tuleks karistada kollasega, et selline rõvetsemine ära lõppeks.

                      Krissu muidugi ei tohiks ka nii küünarnukkidega vehkida, kuigi vaevalt ta nii turpi tahtis sõita kohe.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas cannuman Vaata postitust
                        Krissu muidugi ei tohiks ka nii küünarnukkidega vehkida, kuigi vaevalt ta nii turpi tahtis sõita kohe.
                        Noh, see oli juba kolmas kord tal selle mängu käigus seda tüüpi lüüa, ja ta sai viimase korraga ka tal ninaluu puruks.

                        Aga muidugi on see Ronalts, mis ta on - Reali asjapulgad on ikka hullemad. "Meanwhile, Madrid director general Jorge Valdano said referees should give Ronaldo preferential treatment because he is an "entertainer" who just "wants to play"."

                        Kommentaar


                          Hala lõpetada. Punane oli kindel, kes vastu vaidleb, selle posti kustutan maha.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas dannar Vaata postitust
                            Kes vastu vaidleb, selle posti kustutan maha.
                            Irw dannar

                            Enamus mängijad tõmblevad kätega sellises olukorras kus neid särgist tiritakse ja punast kaarti kyll ei ole näidatud, paljudes isegi mitte kollast
                            A mis seal ikka, saab Guti vähemalt yhes mängus vb weel algkoosseisus platsile..

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Reaal Madriid Vaata postitust
                              Irw dannar

                              Enamus mängijad tõmblevad kätega sellises olukorras kus neid särgist tiritakse ja punast kaarti kyll ei ole näidatud, paljudes isegi mitte kollast
                              A mis seal ikka, saab Guti vähemalt yhes mängus vb weel algkoosseisus platsile..
                              No saad ühe korra andeks, sest see on jalkafännide puhul tavaline, et asja nähakse oma meeskonna prillide läbi. Vehitakse küll, aga siinkohal käis natuke aktiivsem tegevus, kui tavapärane vehkimine. Löök oli ilmselge ja ehkki teine hoidis särgist kinni, purustati tal ka ninaluu, mis oli ilmselgelt Ronaldo reeglirikkumise tagajärg.

                              Kommentaar


                                No see käeviibutus on ju nii tavaline asi. Ei usu mina, et ta nüüd kohe meelega tahtis ninaluu purustada.
                                Dannar, samas saan ma Sinust ja Su Cristiano kibestumusest aru.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X