320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Real Madrid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Maekas Vaata postitust
    Kusjuures, ma arvan, et ma tean juba, kes järgmine aasta treener on, mis formatsiooni ta kasutab ja kes põhikoosseisus mängivad.
    getulio aurelio

    casillas
    dani alves puyol evra
    gerrrard kaka ronaldo
    higuain pato rooney drogba

    Kommentaar


      Algselt postitas Mask Vaata postitust
      Mourinho?

      Casillas,
      Maicon, Pepe, Vidic, Evra,
      Lass,
      Fabregas, Kaka
      C.Ronaldo, Rooney, Ribery

      Midagi sellist?
      Keskkaitse on üleliigne. Nad ei anna ründemängule midagi juurde. Uusi äärekaitsjaid pole vaja osta, Ramos ja Marcelo on ründes piisavalt head, et kõlbavad koosseisu.

      ...............Casillas..............
      ....Ramos................Marcelo...
      ......X. Alonso...Fabregas.......
      ................Gerrard...............
      .Ronaldo.......Kaka.......Ribery..
      ............Rooney.....Torres......

      Ja ma olen kindel, et Perez jõuab järeldusele, et ükski peatreener ei jaga jalgpallist suurt midagi ning saadab iga mäng ise mehed platsile.
      "You didn't realize that they had guns? Big, long, dangerous machine guns. With war criminals attached to the trigger."

      RocknRolla (2008)

      Kommentaar


        Algselt postitas Maekas Vaata postitust
        Keskkaitse on üleliigne. Nad ei anna ründemängule midagi juurde. Uusi äärekaitsjaid pole vaja osta, Ramos ja Marcelo on ründes piisavalt head, et kõlbavad koosseisu.

        ...............Casillas..............
        ....Ramos................Marcelo...
        ......X. Alonso...Fabregas.......
        ................Gerrard...............
        .Ronaldo.......Kaka.......Ribery..
        ............Rooney.....Torres......

        Ja ma olen kindel, et Perez jõuab järeldusele, et ükski peatreener ei jaga jalgpallist suurt midagi ning saadab iga mäng ise mehed platsile.
        Tegelikult teeb mees sms-teenuse "paku oma parim XI". Mingid noored nagad saadavad sms-e, lisaks vastased ka, kes pakuvad näiteks Casillast ründesse. Papp voolab ja kõik on rõõmsad.

        Kommentaar


          Algselt postitas dannar Vaata postitust
          Jah, Rooney ja Ribery viivad meid finaali, huh!
          Rooney ja Ribery on liiga koledad, et Realis mängida. Särgimüük ennekõige.

          Kommentaar


            HAHAHA . kui teie omale Rooney peaks saama, siis ma luban et ma lähen paljalt nou campi juurde ja kisan, et Real on parim.

            Kommentaar


              Algselt postitas erxu Vaata postitust
              HAHAHA . kui teie omale Rooney peaks saama, siis ma luban et ma lähen paljalt nou campi juurde ja kisan, et Real on parim.
              Mine sõbraga ja las filmib seda. Tahaks näha
              Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
              Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

              Kommentaar


                Enne ostke omale Rooney.. seda ei juhtu. Tulge tagasi maapeale. Võitke enne midagi, siis hakake juurde alles ostma.

                Kommentaar


                  Algselt postitas erxu Vaata postitust
                  Enne ostke omale Rooney.. seda ei juhtu. Tulge tagasi maapeale. Võitke enne midagi, siis hakake juurde alles ostma.
                  Kui see oli mulle suunatud, siis kahjuks pean sind kurvastama. Ei seedi Real'i
                  Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
                  Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

                  Kommentaar


                    Ei olnud, ära muretse Sinu avatarist juba mõistsin, et sa ei seedi teda :P

                    Ja Reali fännid, ärge arvake et ma teid kirun.. ma kirun seda kuradi reali juhtkonda, kellel on vist ainult 4.klassi haridus ja vanemad olid rikkad ja oli palju dengi ja said kuhugi heale töökohale ja nüüd keeravad paska

                    Kommentaar


                      Hea muidugi paraleele tuua selle Deportivo legendiga , langes ka too müüt ehk siis pole hullu , mis ta nüüd oligi, et siis mingi kümme aastat on ikka aega, et järgmine kord edasi saada.
                      Tegalt ega ma nii tige ka enam pole, sitt juhtus ja seekord polnd asi kaugel - Pipita sisselöök ja võimalik pennu aga no anname au, ega Lyon just kehv ka polnud. Lisandro mängu jälgides polnd naguenam üllatus mis või kes olid Portol puudu ja miks nad sauna said.
                      Aga see, et Shrek uueks hooajaks tuua, seda ma ei usu, see rohkem nauy praeguse masenduse leevendamiseks mõeldud kõlakas.
                      Felix: Oh, bollocks!
                      Elmo: Dog's bollocks?
                      Felix: No, just plain fucking bollocks!
                      Elmo: No dog involved?

                      Kommentaar


                        Stardinimekiri pikeneb ja.......ja jälle vanade nimedega...aga eks aprill ka kohe tulemas juu.
                        Felix: Oh, bollocks!
                        Elmo: Dog's bollocks?
                        Felix: No, just plain fucking bollocks!
                        Elmo: No dog involved?

                        Kommentaar


                          Krdi karikatest ja tiitlivõitudest siin jahutakse.Tegemist ei ole mitte jalgpalliklubiga vaid kadaka turu särgiärikatega.Te võite veel neid staare juurde tuua aga kui igal hooajal peatreener kinga saab siis on ju loomulik,et tulemusi ei saagi kunagi tulema.peale tiitlivõitu lasti kunagi üks hea treener minema ja peale seda on see paat vaikselt lekkinud
                          Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
                          Ott Järvela

                          Kommentaar


                            Täitsa lopp ikka. Miks lasti Sneijderil minna?

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Nohik Vaata postitust
                              Täitsa lopp ikka. Miks lasti Sneijderil minna?
                              Lasti minna? Ta saadeti minema...
                              Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
                              Algselt postitas taku*
                              Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

                              Kommentaar


                                Mine küsi seda Perezi käest
                                Eks tahtis meeskonnas Hollandlased ära pühkida ja suuri staare kohale tuua...
                                Loodan et Perez kaua pukis ei ole ja Pellegrinile armu annab peale CL´ist välja kukkumist, küll tuleb LaLiga võit meile ära.
                                Tuleb uuele projektile veidi aega anda, seda ei saagi esimese aastaga käima ja ei võideta kõiki karikaid nagu ta loodab.
                                [reˈal maˈšɾiš ˈkluβ še ˈfušβol]

                                Kommentaar

                                Working...
                                X