320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Real Madrid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    10.04.2010 Santiago Bernabèu, Madrid ofcourse, Real Madrid C.F - F.C Barcelona, El Clasicooooo! :P
    REAL MADRID:

    Goalkeepers: Casillas, Dudek
    Defenders: Arbeloa, Albiol, Ramos, Garay, Marcelo, Metzelder
    Midfielders: Xabi Alonso, Gago, Lass, Diarra, Guti, Van der Vaart, Granero
    Forwards: Benzema, Higuain, Raul, Cristiano Ronaldo

    Ehk siis noori nimesid seekord ei näe, kõik "vanad kalad" või noh, tuntud vennad.
    Vigastustega väljas: Drenthe, Pepe, Kakà

    Kommentaar


      Algselt postitas Reaal Madriid Vaata postitust
      Ehk siis noori nimesid seekord ei näe, kõik "vanad kalad" või noh, tuntud vennad.
      Vigastustega väljas: Drenthe, Pepe, Kakà
      vapsee analüütik.

      Kommentaar


        Omatud,vist.

        Kommentaar


          Maekase naiivsed mõtisklused teemal: "Kuidas võita El Clásico?"

          Vaatasin ka mina seda teisipäevast mängu, kus platsil mängis üks pisike poiss, pall nööriga jala külge seotud, üksinda 11e suure ja kurja Arsenali onu vastu. Fakt on see, et see väike poiss Lionel on praegu nii kuradi heas vormis ja veel parema motivatsiooniga, et samasugust terrorit korraldab ta ka homme Reali vastu. Aga ilmselt oleks viga mängutaktika üles ehitada ainult Messit kiusata üritades, sest muidu tuleb mõni teine punasinine ja koksab ise ära. Raske olukord. Tuleb kokku panna plaan, kuidas lasta vähe väravaid ja ise rohkem lüüa. Vaatame siis, kelle platsile saadame.

          On kahju, et Pepe vigane on, sest olgugi, et ta teeb kohati lollusi platsil, siis on ta piisavalt kiire ja füüsiline, et suudaks Messile võidujooksus konkurentsi pakkuda. Saadaolevatest kaitsjatest on valik suhteliselt aeglasevõitu, aga ilmselt oleks Pellegrinil mõistlik kasutada Albioli ja Garay keskkaitsepaari, sest nemad on see hooaeg kõige rohkem kokku mänginud ja üksteisemõistmine peaks olema parem teistest hetkevariantidest. Äärekaitsetega on jamasti, sest ükskõik keda kogu maailma jalgpalluritest sinna panna, neist joostakse niikuinii mööda nagu postidest. Ise sooviksin näha vasakul Arbeloat ning ründava äärena Marcelot, sest senistes käesoleva hooaja mängudes, kus nad niimoodi on koos platsil olnud (neid on juba omajagu), on nad välja töötanud väga omapärase sümbioosi, kus nii rünnakul kui kaitses teevad mõlemad tublisti tööd ja lapivad üksteise eksimusi, kus vajalik. Paremkaitsja kohale ei tohiks olla küsimust hetkel.

          Kaitseliini ette tuleb panna üks mees, kelle peaülesandeks oleks võimatu missioon katta Messi tekitatud auke kaitses ja samal ajal rikkuda tema mängulõbu. Variandid on loomulikult mõlemad Diarrad, kellest Mahamadou oleks vast kaitses tublim ja füüsiliselt tugevam, aga Lass on ehk targem mängumees, samuti kiirem ning palli saades suudaks paremini rünnaku käima lükata. Seega mina näeksin seal pigem Lassi.

          Kuna ma eeldan, et Barka niikuinii oma värava ära lööb, siis on oluline ründefaas nii hästi toimima saada, et Real lihtsalt kaks tükki rohkem lööks. Potentsiaali selleks ju peaks olema. Lassi kõrval peaks olema mängu ehitamas ja keskvälja kontrollimas Xabi Alonso. Neist ettepoole oleks vaja ülitäpset söödumeistrit, kes kaitseliini seljataha palle saadaks, et Higuain või Ronaldo oma kiirusega läbi saaks murda ja väravaid lüüa. Guti oleks hea idee, aga kurat seda teab, kas tal on homme hea või halb päev. Seega pigem ma paneks van der Vaarti põhikoosseisu. Vasakule äärele, nagu eelnevalt mainitud sobiks Marcelo ja ründesse kahekesi tavapärane paar Higuain ja Ronaldo. Paremal äärel toetaks rünnakut ka Ramos ja teda käivad seal omakorda nii Higuain kui Ronaldo aitamas.

          Barca proovib kindlasti mängu kontrollida ja 70% ajast palli hoida, aga seda me ei lase neil teha. Kui üritavadki, siis tuleb lihtsalt pall ära võtta ja siis olenevalt olukorrast on kaks varianti. Esiteks on võimalus ise kontrollima hakata ja lühikeste söötudega rünnak üles ehitada, et keegi saaks kaugemalt Valdest testida (nii suures mängus ta niikuinii eksib). Teiseks on teada, et ka Barca kaitse pole liigselt kiire, teevad ka nemad eksimusi ning ääred jalutavad rohkem rünnakul, kui üritavad kaitsta. Seega on tarvis võimalikult hästi ära kasutada Higuaini, Marcelo, Ronaldo kiirust ning tehnikat ja sellega lihtsalt Barca kaitse ära mõrvata. Peamängule pole vist mõtet väga loota, sest seda oskab ainult Ronaldo. Võibolla ka Raul teisel poolajal.

          Ideaaleesmärk on lüüa kaks rohkem kui Barca, et säilitada omavaheliste mängude edu. Eeldusel muidugi, et La Ligas kasutatakse omavaheliste mängude viigi korral ka võõrsil löödud väravaid (ma ei viitsi kontrollida). Et kui löövadki mõne värava, siis kasutada vana head jalgpallifilosoofiat, kus tuleb ise rohkem lüüa. Rahuldav oleks üheväravaline võit ja pettumus ükskõik mis alla selle. Suuremaskoorilised võidud oleks fantastiliseks boonuseks

          Ennustan, et tuleb väravaid ning kohe palju lausa ja loodan, et rohkem lööb sats valgetes riietes.

          Minu eelistatud põhikoosseis:
          ---------Casillas
          Ramos, Garay, Albiol, Arbeloa
          -------Lass, Xabi Alonso
          Ronaldo, Van der Vaart, Marcelo
          ---------Higuain

          ¡Así gana Real Madrid!


          (c) BBC
          "You didn't realize that they had guns? Big, long, dangerous machine guns. With war criminals attached to the trigger."

          RocknRolla (2008)

          Kommentaar


            Maekas, vale vastus. Miks mängis Real tegelikult Nou Campil hästi? Sest nad mängisid oma mängu. See, et Ibra võiduvärava lõi, polnud nii oluline, aga Real mängis väga hästi ja nad on mängu saanud üha paremini käima. Kui hakata mänguplaani sättima selle järgi, et peame iga hinna eest Messi kinni saama, siis sellega jääb oma mäng kängu. Pigem peab survestama enda tugevate ründajate toel näiteks Maxwelli äärt või kasutama ära Dani Alvesi indu ründesse minna vms. Sest tegelikult pole Ronaldo Messist NII palju ka kehvem.

            Algkoosseisuga olen samas nõus.

            Kommentaar


              Algselt postitas dannar Vaata postitust
              Maekas, vale vastus. Miks mängis Real tegelikult Nou Campil hästi? Sest nad mängisid oma mängu. See, et Ibra võiduvärava lõi, polnud nii oluline, aga Real mängis väga hästi ja nad on mängu saanud üha paremini käima. Kui hakata mänguplaani sättima selle järgi, et peame iga hinna eest Messi kinni saama, siis sellega jääb oma mäng kängu. Pigem peab survestama enda tugevate ründajate toel näiteks Maxwelli äärt või kasutama ära Dani Alvesi indu ründesse minna vms. Sest tegelikult pole Ronaldo Messist NII palju ka kehvem.

              Algkoosseisuga olen samas nõus.
              Tegelikult ma mainisin ka, et ainult Messile ei tasu tähelepanu pöörata, sest muidu tuleb keegi teine ja teeb ära. Või on võimalus, et ükskõik kui palju me temale tähelepanu ka ei pööra, ta teeb ise ikka ära ja mis veel hullem, mõni teine lisab juurde.

              Messi tuju rikkumine on üks osa plaanist, seda osa täidab Lass. Teine osa plaanist on oma mäng peale suruda, Barcalt pall ära võtta ning just täpselt ära kasutada meie ründajate kiirus ja nende äärekaitsjate seiklused. Seega üldiselt me oleme nõus, väiksed semantilised arusaamatused lihtsalt.

              Ainus mida ma kardan on see, et viimasel ajal on Reali mäng suhteliselt näotu olnud. Samas näotu oli ta ka enne mängu Nou Campil, seega kõik lootused on elus.
              "You didn't realize that they had guns? Big, long, dangerous machine guns. With war criminals attached to the trigger."

              RocknRolla (2008)

              Kommentaar


                Vaata, kui Lass hakkaks kontrollima Messit (ainult), siis on ikkagi kõige olulisem mees vastastelt Xavi. Vaata näiteks tema söötude arvu Arsenali vastu. Ehk mina arvan, et peaks üritama mängida nagu mängib Barca ise. Ehk panna pall liikuma ja korralikult, sest vähemalt paberil sellist võimu Realil on.

                Kommentaar


                  Algselt postitas dannar Vaata postitust
                  Vaata, kui Lass hakkaks kontrollima Messit (ainult), siis on ikkagi kõige olulisem mees vastastelt Xavi. Vaata näiteks tema söötude arvu Arsenali vastu. Ehk mina arvan, et peaks üritama mängida nagu mängib Barca ise. Ehk panna pall liikuma ja korralikult, sest vähemalt paberil sellist võimu Realil on.
                  Tõsi, Xavi on ohtlik. Just sarnases rollis ma näeksin näiteks Gutit Realis, sest ma tean, et heal päeval on ta söödud sama head. Iseasi, kas homme see hea päev on, nagu ma ka esimeses postis mainisin.
                  "You didn't realize that they had guns? Big, long, dangerous machine guns. With war criminals attached to the trigger."

                  RocknRolla (2008)

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Maekas Vaata postitust
                    pikk pikk analüüs ja värki
                    ma pean lihtsalt mainima, et ma pole ammu niivõrd head mänguanalüüsi foorumis lugenud.
                    slimm.ee

                    Kommentaar


                      STFU Dannar, sa oled Getafe fänn.

                      Kommentaar


                        Isiklikult on kahju,et Pepe väljas on.2007/2008 hooaja Nou Campil oli ta Reali ülekaalukalt parim.Lolle vigu tuleb sisse aga super mäng oli tookord.Ronny pani muigamapanevalt paika.
                        Kes homse mängu võidab on ka La liga võitja see hooaeg.See on fakt.
                        Samas Messi peale pole ka rõhku vaja panna nii palju,kui teda liialt valvata kurjustab keegi teine.
                        Oleks vaid Gutil hea päev,siis on pool võitu käes.

                        Kommentaar


                          Guti ei ole Xavi. Xavi kontrollib keskvälja, aga Gutil tuleb kenjaalsushetki, mis on natuke teine hetk. Maekas on tubli jah, õppige noored analüütikud.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Arteta Vaata postitust
                            STFU Dannar, sa oled Getafe fänn.
                            Kuule, kas sa netikomme ei loe? Dannar olla kõige suurem Barka fänn.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas dannar Vaata postitust
                              Kuule, kas sa netikomme ei loe? Dannar olla kõige suurem Barka fänn.
                              Kurjad keeled räägivad jah, rsk.... Ma kahtlustan, et siin on kusagil tulnukate tehtud ajupesu mängus. Mõnedes ringkondades räägitakse, et Messi olla mõnelt teiselt planeedilt. Ma näen siin seost.

                              ...conspiracies...
                              "You didn't realize that they had guns? Big, long, dangerous machine guns. With war criminals attached to the trigger."

                              RocknRolla (2008)

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Maekas Vaata postitust
                                Kurjad keeled räägivad jah, rsk.... Ma kahtlustan, et siin on kusagil tulnukate tehtud ajupesu mängus. Mõnedes ringkondades räägitakse, et Messi olla mõnelt teiselt planeedilt. Ma näen siin seost.

                                ...conspiracies...
                                Alien oli ka omalt planeedilt, aga lõpuks sai ikka kolakat.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X