320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Real Madrid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Mina usun Mourinhosse ning Maiconi tahaks kyll väga näha Reali särgis mängimas:P

    Kommentaar


      Algselt postitas cyhton Vaata postitust
      Mourinho tuleks oleks super! Suht võitmatu meeskonna ehitaks ta Realist.
      Vahet ei ole kes seda särgimüüki juhib aga isegi Jumal ei suudaks seda punti võitma panna.suurim viga on see,et ükski treener ei püsi ametis kauem kui ühe hooaja
      Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
      Ott Järvela

      Kommentaar


        Algselt postitas maanus Vaata postitust
        Mina kui Reali fänn ootaksin küll põhjendust, mille põhjal seda väidetakse aga seda siis Reali teemasse paluks?
        Loe lehekülgi eelmisest suvest alates, kui Kaka ja C.Ronaldo liitusid.

        Kindlasti on Realil ka fänne siin foorumis, kes neid on fännanud väga kaua (kelle hulka kuulud ka Sina) aga kõvasti tegelasi tuli juurde, kui Kaka ja C.Ronaldo liitusid.

        Kommentaar


          Tegalt ma tahtsin pigem , et mulle lahti seletataks see meie (Eesti) mõistes gloryhunterlus, et mida see kujutab ?
          See soovitus läbi lugeda ei anna mulle suht adekvaatset vastust, pigem on tegu siin kas siis kehva väljendus oskustega, vanuseliste eripäradega või muu sarnasega, samas see ei keela olla mõne klubi tulihingeline fänn või olla selle otsinguil. Ega minagi hakasin mehi valges fännama ala särgi värvi järgi tatikana kui esimesed Eurospordi Eurogoalsid tulid nii 90 alguses, kindlasti aitas kaasa uudis tollal teatud taanlase liitumisest klubiga.
          Samas on mulle ka teisi sümpaatseid klubisi, et kas ka see läheb selle alla ?
          Felix: Oh, bollocks!
          Elmo: Dog's bollocks?
          Felix: No, just plain fucking bollocks!
          Elmo: No dog involved?

          Kommentaar


            Algselt postitas maanus Vaata postitust
            Tegalt ma tahtsin pigem , et mulle lahti seletataks see meie (Eesti) mõistes gloryhunterlus, et mida see kujutab ?
            See tähendab seda, et hakkad toetama meeskonda, kes pidevalt võidab. Neil inimestel puudub kindel klubi, keda nad toetavad nii heas kui halvas.
            Näiteks tekkisid nii fännid Chelseale ja Man Cityle.
            Ja nii kaotas oma fännid Leed United, kelle fänniarmee baseerus suuresti just nendele samadele gloryhunteritel.

            Kommentaar


              Ma olen Reali fännanud 2005-6 aastast.. Kohe, kui yldse jalka huvitama hakkas, Reali valge mänguvorm, staadion ja kõik meeldisid ja Zidane oli suht lemmik siis :P
              Samas meeldib mulle Inglismaalt Everton F.C ja nt Itaalia ja Prantsuse liigas on mul ikka klubi, kelle poolt nagu olen.. Mitte mingi lemmik vms, aga lihtsalt, et keda tahaks võitmas näha..

              Kommentaar


                Algselt postitas molbert Vaata postitust
                See tähendab seda, et hakkad toetama meeskonda, kes pidevalt võidab. Neil inimestel puudub kindel klubi, keda nad toetavad nii heas kui halvas.
                Näiteks tekkisid nii fännid Chelseale ja Man Cityle.
                Ja nii kaotas oma fännid Leed United, kelle fänniarmee baseerus suuresti just nendele samadele gloryhunteritel.
                Kas ManUle pole niimoodi Eestis fännid tekkinud? Või näiteks Liverpool on ka pahatihti selliste härrade lemmik, kes vaatasid neid siis, kui nad võitsid. Ehk tegelikult on pahatihti nii, et fännatakse neid meeskondi, kes olid kõige kõvemad subjekti teismeeas. aga noh, omal ajal sai vaikselt omaette fännatud ja ei käinud foorumis vanematel inimestel juhet kokku ajamas.

                Kommentaar


                  Algselt postitas Mask Vaata postitust
                  Loe lehekülgi eelmisest suvest alates, kui Kaka ja C.Ronaldo liitusid.

                  Kindlasti on Realil ka fänne siin foorumis, kes neid on fännanud väga kaua (kelle hulka kuulud ka Sina) aga kõvasti tegelasi tuli juurde, kui Kaka ja C.Ronaldo liitusid.

                  mina olin ka enne ))

                  ja nüüd ka , eksole . lihtsalt meeldib .
                  iHala Madrid !

                  Kommentaar


                    Vaadake YouTube'is huvitavaid videoid, nautige head muusikat, laadige üles originaalsisu ning jagage seda kõike oma sõprade, perekonna ja kogu maailmaga


                    Inglis-keelne tõlge: ""Today, tomorrow, always... Barca in my heart."


                    Mehel ei ole südant.

                    Kommentaar


                      Mida arvavad RM fännid, saab RM mäng harjuda Mourinho stiilisse? Või Te arvate, et ta oskab ehitada uut stiili, mis vastab RM fännide tahetele? Ma väga kahtlen sest, et fännid aktsepteerivad niisugust mängu nägu Inter näitas viimasel aastal.
                      1. UniBet £ 20
                      2. TrioBet € 50
                      3. Betdevice.com

                      Kommentaar


                        RM siis pmst rünne vm ? Ja Inter põhines kaitsele ? Sorri, pole jalgpalli tõesti tükk aega jälginud enam.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas abso Vaata postitust
                          RM siis pmst rünne vm ? Ja Inter põhines kaitsele ? Sorri, pole jalgpalli tõesti tükk aega jälginud enam.
                          Sry, ma pole debiilikute hulgas ammu olnud, mida sa öelda tahad?
                          The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas JT8055 Vaata postitust
                            Ma väga kahtlen sest, et fännid aktsepteerivad niisugust mängu nägu Inter näitas viimasel aastal.
                            Mourinho Chelsea ja Mourinho Inter ei näidanud kumbki superilusat ründemängu, aga miskipärast fännid ei virisenud. Huvitav küll, miks see nii oli?

                            Või siis niipidi: Inter lõi Serie A`s keskmiselt alla kahe kolli mängus, sellal kui Real peaaegu kolm kolli. Kumma meeskonna fännid olid peale hooaega rõõmsamad?

                            Kommentaar


                              Ongi, miks peaks fännid vinguma, kui hooaja lõpus on võidud taskus ( kui on? )
                              [reˈal maˈšɾiš ˈkluβ še ˈfušβol]

                              Kommentaar


                                Algselt postitas meelisml Vaata postitust
                                Ongi, miks peaks fännid vinguma, kui hooaja lõpus on võidud taskus ( kui on? )
                                sest nad on debiilikud
                                jokers to the right
                                clowns to the left of me

                                Kommentaar

                                Working...
                                X