320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Real Madrid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    El Madrid jugará con: ADÁN; LASS, ARBELOA, JUANAN, MARCELO; GAGO, KHEDIRA; CANALES, ÖZIL, DI MARÍA; HIGUAÍN

    E:

    Esimesel poolajal ei tehtud midagi. Palli hoiti kõvasti, aga null võimalust. Hercules tekitas paar momenti, aga mitte midagi ohtlikku. Värav tuli karistuslöögist, Adani viga.

    Teise poolaja koosseis: Dudek; Lass, Carvalho, Gago, Drenthe; Granero, Khedira; Pedro León, Özil, Di María; Benzema

    E2:

    Teine poolaeg oli parem, mida näitavad kolm löödud väravat, aga jätkuvalt mitte midagi erilist. Võimalusi tekitati rohkem, mõned ilusad pallid kaitseliini taha. Khedira oma esimese värava puhul oli väga hea, samuti Pedro Leoni oma Di Maria värava eeltööks. Siiski oli mäng suht rabe ning liiga palju positiivset emotsiooni uue hooaja alguseks mina ei saanud. Pedro Leon võiks edaspidi oma närve paremini kontrollida, punase kaardi olukorras toksas vastast jalaga.

    Pikemalt ei kirjuta, sest vaatasin ainult poole silmaga ning individuaalselt mängijaid hindama ei hakka.
    "You didn't realize that they had guns? Big, long, dangerous machine guns. With war criminals attached to the trigger."

    RocknRolla (2008)

    Kommentaar


      See toksamine oli tegelikult üsna tore löök. Väga rumal punane kaart Leonilt. Mäng oli tõesti emotsioonitu, ei pakkunud ka minule väga tunnet, et vaatan Real Madridi .d Benzema teise värava realiseerimine meeldis küll väga, Brasiilia nr 9-likult tugev löök maast tahanurka :P

      Kommentaar


        Paistab,et vigastused hakkavad reali algkooseisu muret ära lahendama. Ise näeks siis midagi sellist:

        ---------------Higuain(Benzema)----------------
        -----------------------------------------------
        Di Maria(Marcelo)---Özil(Canales)----Ronaldo(Leon)
        ------------------------------------------------
        -----------Khedira(Lass)--Alonso(Gago)----------
        ------------------------------------------------
        Arbeloa(Drenthe)-Carvalho(Pepe)-Albiol(Garay)-Ramos
        -------------------Casillas----------------------

        Usun, et siiski VdV lahkub. Kuigi Kaka naasemisel võib neid pingipoisse tõesti paljuks jääda. Suht keeruliseks võib minna ka di Marial, kuna Mourinhole meeldib siiski ääred ka kaitses tööd tegema panna (nii palju kui tema mänge näinud olen). Seetõttu võib avaneda Marcelol võimalus vasaku ääre koht talt ära võtta. Kuna la liga võitja otsustub vist ka see aasta Barcaga omavahelistes mängudes(kuigi see tähendaks seda, et real ei tohi nõrgemate vastu komistada, kuna Barca tundub hoos olevat), on reali võimalused minu silmis sel aasta palju kõrgemad kui eelmisel, kuna pink on realil ka väga tugev ja kui hooaja käigus ka mõned staarmängijad vigaseks pekstakse on neil alati varumees võtta. Barcal neid enamnii palju pole.
        Õhupalle tehakse konnadest. Jalgpalle kilpkonnadest.

        Kommentaar


          Uus La Liga hooaeg alustab vähem kui nädala pärast ning Real sõidab pühapäeval külla raske finantsseisu tõttu Euroopa liigast eemale jäetud eelmise hooaja üllatuspommile Mallorcale. Tundub olema mõistlik aeg, et heita meeskonnale pilk peale ning mõtiskleda, kes võiksid olla need mehed, kes moodustavad tuleval hooajal meeskonna tuumiku.

          Kui te viitsite seda tavatult pikka postitust lugeda, siis palun pidage silmas seda, et minu puhul on tegemist hobikorras vutuvaatlejaga, kes pole ise kunagi jalgpallimeeskonnas mänginud ning pigem jälgib mängu Football Manager-likust vaatevinklist, mis tähendab, et ma võin kapitaalselt puusse panna.

          Hooajaeelseid sõprusmänge peeti viis tükki, kaks neist Ameerikas, kolm Euroopas ning neist viimane Hispaanias. Mourinho käe all on meeskond siiamaani jäänud võitmatuks, saades viiest mängust kolm võitu ja kaks viiki (tõsi, pärast ühte viiki löödi penalteid ning võideti).

          Club America 2-3 Real Madrid (Canales, Higuain, C. Ronaldo)
          Los Angeles Galaxy 2-3 Real Madrid (Higuain x2, Pedro Leon)
          Bayern Munich 0-0 Real Madrid
          Standard Liege 1-1 Real Madrid (Van der Vaart)
          Hércules 1-3 Real Madrid (Benzema x2, Di María)

          Vastased 6-10 Real Madrid

          Väravalööjate edetabel:

          Higuaín 3
          Benzema 2
          Canales 1
          Cristiano Ronaldo 1
          Pedro León 1
          Van der Vaart 1
          Di María 1

          Proovin nüüd liinide kaupa analüüsida, milline on meeskonna sisu. Lisan mängijate juurde ka info sellest, kui palju keegi eelhooajal mängis. Nime taga number näitab, mitu mängu põhikoosseisus ning sulgudes olev number näitab, mitu mängu sekkus mees vahetusest. Üldiselt iga platsile jooksmine kestis vähemalt ühe poolaja.

          Väravavahid:

          1 - Casillas 2 (1)
          13 - Adán 1 (1)
          25 - Dudek 2 (2)

          Väravavahtide puhul on asjad lihtsad. MM-i parim puurilukk Casillas jätkab kindla esikindana ka sel hooajal ning päästab meeskonda kaitseliini prohmakatest, mis niivõinaa neid kimbutama hakkavad, arvestades, et tegemist on Real Madridiga. Varuväravavahina jätkab veel aastaks lepingut pikendanud Dudek ning kolmas valik on 23-aastane nooruke Adán, kes sai küll mänguaega eelhooajal, kuid see hooaeg veel läheb tarvis imet, et põhimeeskonnas minuteid saada.

          Kaitsjad:

          4 - Ramos 3 (0)
          17 - Arbeloa 2 (1)
          12 - Marcelo 3 (2)
          15 - Drenthe 2 (3)
          3 - Pepe 1 (1)
          18 - Albiol 2 (1)
          19 - Garay 3 (0)
          - - Carvalho 1 (2)

          Kaitseliin on saanud täiendust Ricardo Carvalhoga ning jumal tänatud, sest vähemalt hooaja eel on olukord väga problemaatiline, sest erinevate vigastustega peavad mänge vahele jätma nii Pepe, Albiol kui ka Garay. Seetõttu näen avamängus pigem keskkaitsepaari Ramos-Carvalho. Kes saavad põhikoosseisu siis, kui kõik terved, on keeruline ennustada, sest tasemelt on kõik ühtlaselt head ja peaksid hakkama saama, aga pakun, et Mourinho valikujärjekord on Carvalho, Pepe, Albiol ja viimasena Garay.

          Paremal äärel on kõik ohjad Ramose käes ning vasakul alustab pigem Marcelo, keda, tõsi, mina tahaks pigem näha ründava äärena kui kaitsjana. Vasakul võib vastavalt Mou taktikalistele eelistustele mängida ka Arbeloa, kuid pigem jääb ta Ramose ja Marcelo katjaks. Drenthe mängis sõprusmängudes palju ja rotatsiooni korras saab ilmselt ka teda nii mõnedki korrad näha. Ka teda mina tegelikult näen ründavama äärena, kuid kuna vasakkaitsjaid põhimõtteliselt ei ole, siis peab ta seal hakkama saama. Üldiselt on vasakkaitse positsioon minu arvates meeskonna nõrgim lüli, sest ei Marcelo ega Drenthe pole tuntud hea kaitsemängu poolest ning Arbeloa on vahel hea, vahel väga halb.

          Kaitsvad poolkaitsjad:

          5 - Gago 3 (1)
          6 - Diarra 1 (2)
          10 - Lass 4 (0)
          14 - Xabi Alonso 1 (2)
          24 - Khedira 2 (1)

          Poolkaitse puhul olen ma täiesti veendunud, et Mourinho saadab enamikes mängudes väljakule kaks kontrollivat meest. Tal on valida kõigi viie ülalnimetatud mehe vahel. Ma leian, et neljal mehel on võrdsed võimalused põhikoosseisus alustada ja hetkel vigastatud Diarra jääb pigem kõrvalvaataja rolli ning on võimalik, et tema võib selles meeskonnas olla üks esimesi mehi, kes lahkub. Lass jäi eelmine hooaeg pärast vigastust põhist kõrvale, aga taset tal nii palju on, et ma näeksin teda ühe alustajana. Samuti suudab ta väga edukalt asendada Ramost paremkaitses, nagu ta eile näitas ning seda on ta ka varem tõestanud. Eile mängis muideks ka Gago teisel poolajal mõned minutid temale väga ebatavalises positsioonis ehk keskkaitses, kuigi ilmselt rohkem teda seal näha ei saa.

          Mis on saanud Ruben de la Red-ist ning kuidas tema tervis on, selle kohta pole mul mitte mingit informatsiooni. Tahaks loota, et see mees suudaks veel jalgpalli naasta, aga miskipärast ma arvan, et seda ei juhtu.

          Ründavad poolkaitsjad:

          8 - Kaka
          11 - Granero 2 (3)
          16 - Canales 3 (2)
          23 - Van der Vaart 2 (2)
          - - Özil 1 (0)

          Praegust meeskonnaülevaadet kirjutades lähtun ma täielikult isiklikust spekulatsioonist, et Mourinho saadab mehed enamasti platsile süsteemis 4-2-3-1, kus keskväljal lisaks kahele kontrollivale mehele on üks tsentraalne mänguehitaja-söödujagaja ja kaks teda toetavat ründavat poolkaitsjat-ääreründajat ning tipus on üksik väravamasin. Arvestades, et meeskonnas on Ronaldo ja palju mängijaid, kes suudavad hakkama saada nii äärel kui keskel, siis tõenäoliselt selles kolmeses liinis hakkab toimuma mitmeid omavahelisi kohavahetusi nii mängusiseselt kui alustajate puhul.

          Selles keskmises positsioonis peaks nime järgi mängima hetkel katkine Kaka. Samas, hakkama saavad seal kõik ülalnimetatud, kuigi Granero ilmselt leiab end rohkem äärepoole asetatuna. Canales on väga hea söötja ja nii välimuselt kui mängult meenutab mulle kohati Gutit. Van der Vaart asendas eelmine aasta tihti vigast Kaka-d ja tegi seda väga hästi, kuigi MM-i sensatsioon Özili saabumise järel on ta koos Diarraga see, kes võib olla üks esimesi lahkujaid. Özil ise, nagu ma olen lugenud ja kuulnud, mängib sama hästi ka vasakul äärel, kui ta teeb seda keskel. Seega, ükskõik, kes neist playmaker-i rolli ka ei täidaks, siis on teistel meestel piisavalt mitmekülgsust, et säilitada võimalus platsile pääseda.

          Ääred:

          7 - Cristiano Ronaldo 2 (2)
          21 - Pedro León 2 (3)
          22 - Di María 2 (3)

          Lihtne, CR7 on kindel põhimees, teised peavad vaeva nägema, kes teda toetavad. Pedro León paremal, Di María vasakul. Aga silmas tuleb pidada eelnevaltmainitut, et neile pakuvad veel konkurentsi nii Özil kui Granero, vähem ka Rafa ja Canales. Olenevalt täpselt sellest, kuidas Mou heaks arvab.


          Ründajad:
          9 - Benzema 3 (2)
          20 - Higuaín 3 (2)

          Higuaín on ennast juba tõestanud ja on ilmselt esimene valik. Benzema tuli suurte ootustega, lõi esimene hooaeg vähe väravaid, aga milleski süüdistada teda ei saa. Noor mees, võtab aega, et kohaneda. Usun, et hooaja käigus saavad mõlemad mehed mängida ja seda piisavalt ning mõlemad on väga hea vaistuga ning kindlasti (st ma väga loodan) löövad kahepeale 30+ väravat. Nõrgaks osaks jääb mõlema puhul ilmselt peamäng ja jõulisus ning pigem peavad rõhuma oma tehnilisusele ja kiirusele.

          Mou tahtis ka kolmandat ründajat tuua, aga kuna Valdano lubas pärast Özilit, et ostudega on ühel pool, siis on võimalik, et keegi Castillast saab hooaja jooksul mõnes mängus minuteid. Praegu on peamiselt läbi käinud kaks nime - Morata ning Joselu. Lisaks veel ka Juanfran võib mänguaega saada, kes debüüdi tegi eelmisel hooajal ning head tehnikat, kiirust ja lööki näitas eilses mängus. Juanfrani jaoks võib olla make-it-or-break-it hooajaga. Teine variant on lahkuda talvel Getafesse ning pooleteist aasta pärast naasta ja tegusid teha.

          Toon järgnevalt ära ka nimed, kes sõprusmängudes minuteid said ja väikse kommentaari, et mis tüüpi mängijaga tegemist on. Kuna ma aga Castilla tegemistega eriti kursis ei ole, siis mõni teadjam (ehk Kasper) oskab paremini öelda, kes võib reaalselt olla võimeline esindusmeeskonda murdma.

          Castilla:

          Juanfran 1 (1) - 21-aastane ründaja või äär.
          Nacho 0 (1) - 20-aastane kaitsja.
          Morata 0 (2) - 17. aastane ründaja. Tänavu Castillaga liitunud.
          Tébar 0 (1) - Lahkus Gironasse.
          Álex 0 (2) - Täpne info puudub. Tõusis see aasta Castilla meeskonda.
          Juanan 1 (0) - 23-aastane kaitsja.
          Joselu 0 (1) - 20-aastane ründaja.
          Mateos 0 (1) - 23-aastane kaitsja. Castilla kapten.

          Hetkel on meeskonnas 26 mängijat. Registreerida tohib 25. Võimalikud minejad võivad olla Diarra ja Van der Vaart. Või ei registreerita põhimeeskonda Adán.

          Eeldatavat algkoosseisu on erinevatel nimetatud põhjustel pea võimatu ennustada. Aga eelduse korral, et kõik mehed terved ja vormis on, võiks see ehk olla midagi sellist:

          --------Casillas
          Ramos--Pepe-Carvalho--Marcelo

          ----X.Alonso-Diarra
          Ronaldo---Kaka---Di María(Özil)
          --------Higuaín

          Minu poolt kõik. Spekuleerige ja kritiseerige!
          "You didn't realize that they had guns? Big, long, dangerous machine guns. With war criminals attached to the trigger."

          RocknRolla (2008)

          Kommentaar


            Aga selline küss, et minu teada on võimalik hooajaks regada 25 mängijat. Hetkel paistab olevat 26 meest nimekirjas. Et kes siis minema läheb?

            Kommentaar


              Dannar, kui viitsisid Maekase posti läbi lugeda, siis oleksid saand vastuse oma küsimusele.
              Nagu Maekas mainis, Diarra võib olla üks suurema tõenäosusega inimesi, kes lahkub, sest on tal alles alla aasta oma lepingust, mis tähendaks, et võiks lahkuda järgmine suvi tasuta, aga vast Valdano tahaks teha mingitki cashi tema eest, siis võidakse ta parseldada. Jutud on, et ta võib siirduda Türki ka siis Fenerbache või Galatasaray ridadesse.
              Teine suur lahkuja võib olla ka VDV, kes peale Özili liitumist ei ole suht suure mänguaja nimekirjas enam arvatavasti. Ise näeks VDV ikkagi jätkajana Madridis, isegi kui ta oleks aind vahetusmees, tõestas ta eelmine aasta, et vajalikul hetkel võib ta tegusi teha piisavalt küll.
              Ja on ka terve suve läbi käind ka Drenthe lahkumisest Portugali.

              Kommentaar


                Ei saa siiamaani aru, mis kuradi pärast oli vaja sellised mehi nagu Khedira ja Özil, pole midagi sakslaste vastu, aga olid juba kõvad vennad olemas neile kohtadele.
                Kui Diarra ennast vormi saab ei jää ta sugui Lassile või Alonsole alla.

                Kommentaar


                  Diarra on ennast vormi ajanud enamvähem siis terve selle aja kui madriidis olnud:P ei anna see mees eriti kindlat tunnet,khedira+alonso on vägev:P

                  Kommentaar


                    Algselt postitas RealSiim Vaata postitust
                    Diarra on ennast vormi ajanud enamvähem siis terve selle aja kui madriidis olnud:P ei anna see mees eriti kindlat tunnet,khedira+alonso on vägev:P
                    2007. ja 2008. liigavõidud saadud hooaegadel oli suht oluline lüli meeskonnas. Kunagi väga pabistama pole pidanud, kui tema väljakule on tulnud. Viimasel ajal, tõsi küll, vigastustega kimpus ja eks uued toodud mehed on nimekamad ka olnud.
                    "You didn't realize that they had guns? Big, long, dangerous machine guns. With war criminals attached to the trigger."

                    RocknRolla (2008)

                    Kommentaar


                      half time!
                      Esimene mäng, mida mina vaatan kui Reali treeneriks on Mourinho. Üsna imelik on näha RM'i nii palju ilma pallita üsna tundmatu klubi vastu. (pallihoidmine umbes 55-45) Muidugi kohtunik on ka natuke mäda, CR7-Marcelo-Pipita koostöö ajal ei tea kas oli suluseis(stream ei näidanud), aga see kui Lass tehnikat näitas ei olnud küll üle otsajoone minek.. Ronaldot kisab ka komentaator väga palju, eelmise treeneri all nähtud kohapeal tantsimine on otsa lõppenud õnneks. Xabi Alonsol head äärevahetused ja Özili mäng ka sümpatiseerib. Keskväljal läbisöödud on ainult natuke puusse, äärtelt on mäng rahuldav. Ilmselt teine poolaeg saab ka paremat ründemängu näha, sest The Special One hakkas juba 35. minutil midagi üles kirjutama. Seda kõike siis erapooletu silmade läbi..
                      “I am Zlatan. Who the hell are you?”

                      Kommentaar


                        Vaatan mängu ja mis ma näen, supikukk ronaldo jube närvis ikka suht mõttetus mängus .. milleks ?
                        Algselt postitas Tofoa
                        Man City fännamine keedab muidu normaalsete inimeste ajud päris pehmeks.

                        Kommentaar


                          Panin just streami käima, kui kommentaator viimaseid sõnu rääkis... "...it wasn't a very exciting game but it was surely worth watching for that di Maria wondergoal." Mis toimus?


                          e: ise küsin, ise vastan Di Maria värav

                          e2: lõppseisuks 2:0 ja siin siis VDV värav ka.


                          Kommentaar


                            Di Maria lollitas kaitsjad totaalselt ära ja lõi sisse
                            Väga julge ja hea mäng Di Marialt, annaksin temale MOTM.

                            Kommentaar


                              palju kriitikud arvasid, et Di Maria pole oma hinnasilti kaugeltki väärt, aga hetkel nähes meest mängimas, no lihtsalt fantast. Loodan, et Canales, Özil ja Pedro Leon saavad võimalikult palju mängida, sest kahju oleks lasta nende talendil raisku minna.

                              Kommentaar


                                Jep Uruguay klubi vastu mängis RM täies koosseisus ja siis kui üks kaitsja rämedalt eksis, kasutas juhuse ära Di Maria, kurat nüüd on ta küll maailma parim.
                                “I am Zlatan. Who the hell are you?”

                                Kommentaar

                                Working...
                                X