320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Real Madrid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas LaLiga>Premier Vaata postitust
    Vaheta avatar ära lohh.
    Algselt postitas Mõmmik Vaata postitust
    Nice1
    Algselt postitas football2u Vaata postitust
    (Teiresiase avatar on tõesti feil, kuid Man City ei ürita ju tiitleid osta, lihtsalt staare)
    Obvious trolli õnge ikka ei läheks ju.

    !PS, kas ma saaks video Ronaldo viimasest divest? Mul see nägemata ning eelmine video on UEFA poolt maha võetud.
    The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

    Kommentaar


      Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
      Obvious trolli õnge ikka ei läheks ju.

      !PS, kas ma saaks video Ronaldo viimasest divest? Mul see nägemata ning eelmine video on UEFA poolt maha võetud.
      Vaadake YouTube'is huvitavaid videoid, nautige head muusikat, laadige üles originaalsisu ning jagage seda kõike oma sõprade, perekonna ja kogu maailmaga

      Seda mõtled vää?

      Esimese poolaja kohta nii palju, et kui just pall meie käes pole imeb kaitse nagu kahel eelmisel hooajal. Loodetavasti jagab Special One asja lahti ja Barca vastu minnakse juba vähe parema kaitseliinga, vastasel korral pole Nou Campile mõtet eriti ronida.

      Kommentaar


        Ma arvan, et konsentreeritus on midagi muud Barca vastu kui seda eileAtletico vastu eduseisus 2-0, eks raske saab olema aga sams ega Barcalgi kerge saa olema kui pall meitel on , eelmine hooaeg esimene El Classico näitas, et kui on ikka rohkem variante nagu Kaka , Ronalts ja ka Marcelo siis oli ka nende kaitse keeruline . Aga see aasta on meil juu mängijate variante tiba rohkem (hetke seisuga siis mõtlen isegi seda vormis olekut pigem), Di Maria, Ronalts, Özil , ka Marcelo ja Alonso ja no Messi jaoks võiks jätta lähikontak Khediraga, jõuba tal järgi joosta vähemalt.Kui ka strateegiliselt oleme see hooaeg põnevam ja suur vajadus tõestada Morole koht kätte võib ajada Barca meestel närvi punaseks ja siis ka nende disipliin läheb.

        Kas teile ei tundunud korra, et eile nagu Moro käskis jääda surve alla katsetamaks pinge taluvust ? MA saan aru et see võib utoopiline tunduda aga see on juu Moro ja eduseisut katsetada ,miks mitte.
        Felix: Oh, bollocks!
        Elmo: Dog's bollocks?
        Felix: No, just plain fucking bollocks!
        Elmo: No dog involved?

        Kommentaar


          no vaevalt keegi ikka atletico vastu meelega surve alla jääb, harjutada surve all olemist, seda tehakse trennis või siis treeningmängudel ,mitte sellises tähtsas La liga mängus, kuid .. arvestades et teie pukis on mourinho, siis ma päris seda varianti ei välistaks, aga siiski väga ebatõenäoline.

          Kommentaar


            mis morost sa räägid, maun?
            “I am Zlatan. Who the hell are you?”

            Kommentaar


              5-1 võit täna karikas siis. Korralik mäng, esimene poolaeg oli kuidagi mannetu, kuid vastane oli ka korralikult kaitsesse roninud. Teine poolaeg toodi Ronaldo sisse, mis lisas tunduvalt kiirust mängu ning lõpuks löödi juba igasugu väravaid. Di Maria oli hea ning suurepärane sööt Ronaldole.
              OK, KICK OFF

              Kommentaar


                Veits naljakas kohtumine jah, kui sul on selline keskväli nagu alguses oli siis loomulikult ei jätkata sealt kuhu pühapäeval jäeti.Samas pall lippas ka läbi nende meeste, aga see on selge, et Moro bingot väga ei mängi, teiseks poolajaks pani ikka mõned täpsemad mehed sisse. Ise oleks seda koosseius suht lõpuni usaldanud, olid juu tublid arvestades sellise koosluse vähest kokkumängu. Kaardid tulid alguses liiga kergekäeliselt, vahel tundus , et Realile imetakse meelega kaarte,isegi Moro sai mölisemise eest ebaõiglase kaadi- selgelt oli näha , et vastaste treener oli oma alast väljas millele Moro näitas aga ilmselt vist mõne terava sõnaga koos.
                Teisest poolajast jäi nägemata 64 kuni kuhugi 80 alguseni tänu it-alastele ebakõladele . Siis oli juba mäng tehtud ja ka ingel oli juba väljakul. On ikka tüübil kiired jalad - pole midagi et Bale ja siis alles teised, Realil on Angel.
                Tegalt mõnus mäng , Macelo, Leon, Abeloa olid siis need ,kes ekspeimentaalkoosseisust rohkem meeldisid.
                Felix: Oh, bollocks!
                Elmo: Dog's bollocks?
                Felix: No, just plain fucking bollocks!
                Elmo: No dog involved?

                Kommentaar


                  Kommentaar


                    Sporting Gijon vs Real Madrid

                    Koosseis mänguks siis.

                    Väravavahid:
                    Casillas, Adan, Fernando Pacheco

                    Kaitsjad:
                    Carvalho, Pepe, Sergio Ramos, Marcelo, Arbeloa, Albiol

                    Poolkaitsjaid:
                    Granero, Xabi Alonso, Diarra, Pedro Leon, Khedira, Özil, Di Maria, Lass

                    Ründajad:
                    Cristiano Ronaldo, Higuain, Benzema

                    Kommentaar


                      See mäng muidu võideti, ainsa värava mängus lõi Higuain. Võimalusi skoori suurendamiseks oli nii Realil kui ka võõrustajatel.

                      Kommentaar


                        Kas ma olen õigesti aru saanud, et Mourinho peab ka El Clasico VIP kohtadelt vaatama?

                        Kommentaar


                          Mourinho peaks veel ainult Bilbao vastu puuduma, siis tagasi

                          Kommentaar


                            Algselt postitas matys Vaata postitust
                            Mourinho peaks veel ainult Bilbao vastu puuduma, siis tagasi
                            ok, selge tänud.

                            Kommentaar


                              Copa del Rey

                              Realile loositi siis vastaseks hetkel liigatabelis 19.ndat kohta hoidev Levante. Arvan et Realil ei tohiks tekkida probleeme järgmisse ringi edasi pääsemisega.

                              Kommentaar


                                Kohe siis algamas meie lahing Bilbao vastu ja Barca sai just väga muljetavaldava 8-o võidu, vaatame millega meie poisid hakkama saavad

                                Kommentaar

                                Working...
                                X