320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Real Madrid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    kle Erxu, käi sa ka sinnasamusesse oma juttuga, kui Madrid on siin kõiges süüdi, et jalgpall ära rikutakse, siis äkki süüdistaks Barcat ka, sest see jalgpall mida nad mängivad ei ole võib olla mõne jaoks lahe. Omame 80% palli ja söödame palli üksteisele kogu aeg, kuni vastased lihtsalt igavuse kätte ära surevad ja nõelame siis neid. So what et nad niimoodi tegid, kas oleks parema meelega näind, kuidas Alonso ja Ramos sõidavad kellelgi rämedalt sisse, et kindlasti kaarti saada ja siis riskida sellega, et vigastad teda.

    Kommentaar


      Ära nüüd nii kuri ole, oli halb päev või mis? Ära pinguta üle ja pole kedagi süüdistanud kõiges

      Kommentaar


        No erxuga enamvähem selle mängu tapmise osas võib nõus olla aga ta räägib seda nii nagu real oleks terve mängu venitanud. Sellist asja pole eriti meeldiv lugeda.

        Kommentaar


          Algselt postitas erxu Vaata postitust
          Real tegi televaatajatele haiget. Halb on see, et see on ju jube mängu tapmine. Sulle meeldiks koguaeg vaadata, kui passitakse palliga ja ilgelt hakatakse venitama mängu nagu kaamlitatti?
          Veider. Ma isegi vaatasin mängu ja väga valu küll ei tundnud. Ja isegi kui see lõpp veidi naljakalt ja mõne kergemalt haavatava suhtes tõesti kurjalt lahendati, siis esimesed 70-80 minutit pakuti väga nauditavat ründavat jalgpalli, mille lauale toomiseks neil absoluutselt mingit kohustust ei olnud. Teisisõnu kaalus Reali tekitatud tulu üles nende tekitatud kulud minu õhtusele jalgpallivaatamisele. Majandusliku vaatenurga alt igati kasulik tehing.

          Ja noh.. Kui valulävi tõesti nii kõrge kaarega ületati, siis ei pea ju 90 minutit kannatust iga mäng üle elama - võib kanalit ka vahetada.
          20 LEGEND

          Kommentaar


            Vaata teisest küljest - kui enamus tippmeeskondasid hakkaks sarnast "stiili" kasutama, mis naudinguga siis me jalgpalli vaataks? Pärats saab sama populaarseks nagu daivimine.. Paar aastat tagasi polnud daivimisest kuuldagi, nüüd on see mängu üks osa.

            Kommentaar


              Kurat, see oli isegi naljakas vaadata, kuidas Alonso tahab juba kaarti saada, aga kohtunikul pole mune, et kohe anda. Alonso peab 4-5-6-7 korda edasi-tagasi nõksutama enne kui kohtunik saab aru, mida vanameister soovib :d
              Algselt postitas Maekas
              Ma pole kunagi jalgpallitrennis käinud... A mis sellest, virtuaalselt võin ju ikka äss olla

              Kommentaar


                Algselt postitas erxu Vaata postitust
                Vaata teisest küljest - kui enamus tippmeeskondasid hakkaks sarnast "stiili" kasutama, mis naudinguga siis me jalgpalli vaataks? Pärats saab sama populaarseks nagu daivimine.. Paar aastat tagasi polnud daivimisest kuuldagi, nüüd on see mängu üks osa.
                Daivimine on aastakümneid juba osa mängust olnud - viimasel ajal on seda lihtsalt oluliselt rohkem kasutama hakatud. Teiselt poolt on ilmselt kaasaegsed suhtlusvahendid aidanud seda probleemi rohkem esile tuua.

                Esimese argumendi puhul oleneb, mis "stiili" sa hetkel silmas pead. Kui seda sama mängu tapmist, millele sa üldiselt keskendunud oled olnud, siis ma ei näe midagi uut siin päikese all. Minu arust enamik inimesi üldse eilse põhjal sellest ei räägigi. Mängu tapmist kui sellist ongi kõik tipptiimid läbi aegade kasutanud ja kasutavad edasigi. Kui mäng tehtud ja võimalus takistada teise tiimi tagasitulekut on olemas, siis seda loomulikult ka kasutatakse.

                Seejuures ei ole ju mingit vahet, kuidas seda tehakse. Nurgalipu juurde trikitama minemine või kaitsjate vahel rahulik palli veeretamine on täiesti tavapärased olukorrad, kuid vastase suhtes on nad mõlemad üleolevad ja ehk veidi ebasportlikudki. Aja viitmise puhul on vähemalt võtta kohtunik, kelle ülesandeks on sellised olukorrad ära vilistada ja vaata aga, eile vilistaski.

                Ja see ongi tegelikult ju põhjus, millest enamik siinseid postitajaid kinni üritab haarata. Aga selles osas olen ma jätkuvalt seda meelt, et mitte keegi ei saanud selle tulemusel eile haiget. Muidugi oleks olnud stiilsem, kui Alonso ja Ramos oleks kumbki värava löönud, rebinud särgi seljast, seda pea kohal keerutanud ning seejärel ovatsioonide saatel duširuumi kõndinud, aga igakord lihtsalt ei õnnestu. Samuti ei hakka selline käitumine ilmselt massiliselt levima, sest praktiliselt on selle kasutamine mõttekas ainult alagruppide eelviimastes mängudes - sedagi vaid juhul kui grupivõit või edasipääs juba tagatud.
                20 LEGEND

                Kommentaar


                  Algselt postitas erxu Vaata postitust
                  Vaata teisest küljest - kui enamus tippmeeskondasid hakkaks sarnast "stiili" kasutama, mis naudinguga siis me jalgpalli vaataks? Pärats saab sama populaarseks nagu daivimine.. Paar aastat tagasi polnud daivimisest kuuldagi, nüüd on see mängu üks osa.
                  Paar aastat tagasi oli meil aastanumber 2008... Mõtle nüüd kolm korda uuesti, kas siis ei daivitud...
                  Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
                  Algselt postitas taku*
                  Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

                  Kommentaar


                    Seal polnud ju mingit mängu venitamist mängu tapmise ettekäändel. Seda teevad pigem kõik need meeskonnad, kes lähevad seisult 1:0 nurgalipu juurde ja hakkavad seal tsirkust tegema. Seis oli 4:0 ja mingit põhjust neil aega venitada polnud, ainult strateegiline lähenemine mängukeeldu, mis oleks playoffides jäänud pea kohale.
                    Mingit jalgpalli tapmist, suurt kuritegu jne ei tasu siit otsida. Tegu polnud ebasportlik, et selle eest võiks iseenesest mingi karistuse küll virutada (ilmselt piirdub UEFA üsna munadeta organina mingi minirahatrahviga), aga see pole mingil juhul mingi ennenägemata suur kuritegu kogu jalgpallis. Ka varem on kollaseid kaarte võetud, et saada mängukeeld mitteolulisele mängule, seda küll enamasti käega mängu või lihtsalt kellelegi jalgadesse sõitmise puhul.
                    Võib küll öelda, et need eelmised variandid on natuke rohkem looritatud, kuid põhimõte jääb mõlemal poolel samaks.

                    Kommentaar


                      pisik on pigem selles, et antud käitumine riivab, suurusjärk poolte inimeste, õiglustunnet - inimesed saavad aru kui sa varastada miljoni, aga kui sa varastad samalt inimeselt teist korda sama skeemiga (kuigi reaalselt ei ole vajadust varastada), siis see on juba vägistamine.

                      kuid eks see ole juba aegadest vanadest teada, et rikutud inimesete juurde tuleb kõik see, mida annab teistelt võtta.

                      You are my Hero!
                      see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                      "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                      "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
                        inimesed saavad aru kui sa varastada miljoni, aga kui sa varastad samalt inimeselt teist korda sama skeemiga (kuigi reaalselt ei ole vajadust varastada), siis see on juba vägistamine.
                        andestust, aga see jutt on küll täielik bullshit. ma nimetaks seda pigem topeltmoraaliks. ehk et kas on paha või ei ole, mitte et esimesel korral võib, teisel on juba kurjast. wtf. umbes sama, nagu siin eespool üks ütles, et ilgelt vastik ja jalgpalli tapmine... aga kui omad teeksid, siis tegelt väga ei kisaks ka.

                        maailma kõige ilusam nipp vaadata see nüüd ehk tõesti ei olnud, aga ristilöömiseks ka absoluutselt mitte mingit põhjust ei näe. ja üpris tõenäoliselt uefa siiski väänab mõlemale mängu lisaks, seega on karistus saadud, edaspidi teised sama ei tee, kõik korras. üpris arusaamatu hala. tänapäeva maailmas/jalgpallis leidub kahtlemata rohkem kui kaks märksa häirivamat ja taunitavamat asja.
                        armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                        Kommentaar


                          kui te siin mängijatele lisakaristusi nõuate, siis eelkõige nõuaks karistust Mourinhole valetamise eest. Krt kui kohtus saad valetamise eest karistada, siis peaks antud juhul samuti karistus määratama. minimaalselt mingi 3 mänguline bänn võiks olla
                          Catalunya is not Spain!

                          Kommentaar


                            Algselt postitas lorenzo Vaata postitust
                            kui te siin mängijatele lisakaristusi nõuate, siis eelkõige nõuaks karistust Mourinhole valetamise eest. Krt kui kohtus saad valetamise eest karistada, siis peaks antud juhul samuti karistus määratama. minimaalselt mingi 3 mänguline bänn võiks olla
                            Ma nõuan, et idiotism peaks olema kriminaalses korras karistatav, aga ometi pean taluma bartsa poisse, kelle au sai riivata Reali - Ajaxi mängu korral.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas lorenzo Vaata postitust
                              kui te siin mängijatele lisakaristusi nõuate, siis eelkõige nõuaks karistust Mourinhole valetamise eest. Krt kui kohtus saad valetamise eest karistada, siis peaks antud juhul samuti karistus määratama. minimaalselt mingi 3 mänguline bänn võiks olla
                              Wha?

                              Mul ei tule esimese hooga ette mitte ühtegi jalgpallitreenerit, kes meediale ei valetaks. Ilmselt ei ole kellelgi probleemi ka katuseorganisatsioonidele valetada, kui see mõne mängija pikemast mängukeelust päästaks. Bänniks ehk siis kõik treenerid igaveseks?

                              Vahepeal rumal küsimus ka. Kas kahe kollase puhul on Uefa reeglite all võimalik üldse standartsest ühest mängust pikemat mängukeeldu määrata?
                              20 LEGEND

                              Kommentaar


                                Algselt postitas vincent Vaata postitust
                                andestust, aga see jutt on küll täielik bullshit. ma nimetaks seda pigem topeltmoraaliks. ehk et kas on paha või ei ole, mitte et esimesel korral võib, teisel on juba kurjast. wtf. umbes sama, nagu siin eespool üks ütles, et ilgelt vastik ja jalgpalli tapmine... aga kui omad teeksid, siis tegelt väga ei kisaks ka.

                                maailma kõige ilusam nipp vaadata see nüüd ehk tõesti ei olnud, aga ristilöömiseks ka absoluutselt mitte mingit põhjust ei näe. ja üpris tõenäoliselt uefa siiski väänab mõlemale mängu lisaks, seega on karistus saadud, edaspidi teised sama ei tee, kõik korras. üpris arusaamatu hala. tänapäeva maailmas/jalgpallis leidub kahtlemata rohkem kui kaks märksa häirivamat ja taunitavamat asja.
                                lillekene, jutu mõte oli see, et üks kord võib juhtuda, aga kaks korda pigem mitte. tra, kas ma pean igale lausele mingi viite panema, et tegemist on näitega, mille mõte on lihtsalt hapniku osakaalu suurendada?

                                aga üldises plaanis on sinu teine lõik see, millele võib alla kirjutada.
                                see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                                "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                                "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                                Kommentaar

                                Working...
                                X