320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Real Madrid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    minu arust eriti pull on see, et FIFA ja UEFA teevad Fair Play kampaaniat aga huvitaval kombel läheb olukord palliväljakutel järjest hullemaks.

    mis Mourinhosse puutub, siis sellist valetamist pole ma nagu kuulnud varem. pigem on treenerid keeldunud kommentaaridest või siis väljendanud end diplomaatiliselt a la et mulle paistis nii ja naa.
    ja noh antud juhul on teemaks ju ka see kas anda mängijatele pikem karistus antud olukorra eest. ja noh kui peatreener kaitseb oma mängijaid ja tegelikult sihilikult valetab, olles veel ise olukorraga seotud, siis noh minu arust tuleks siin kaaluda ka Mourinho karistamist.
    Catalunya is not Spain!

    Kommentaar


      Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
      lillekene, jutu mõte oli see, et üks kord võib juhtuda, aga kaks korda pigem mitte. tra, kas ma pean igale lausele mingi viite panema, et tegemist on näitega, mille mõte on lihtsalt hapniku osakaalu suurendada?
      ei aitäh tibuke, viiteid pole vaja, abiks on teinekord arusaadavalt kirjutada lihtsalt. obv see polnud juhuslik, keegi seda ei väidagi, samas puhud ise ju oma mulli hoopis õige/väär, mitte juhuslikkuse skaalal. kust paganast peaks keegi teadma, mida sa tegelikult mõtled?

      aga edaspidi luban, et võtan kõike nagu hapnikku, elik sooja õhku. ei teagi tegelt, mispärast seekord teisiti arvasin.
      armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

      Kommentaar


        Algselt postitas lorenzo Vaata postitust
        ......
        mis Mourinhosse puutub, siis sellist valetamist pole ma nagu kuulnud varem. pigem on treenerid keeldunud kommentaaridest või siis väljendanud end diplomaatiliselt a la et mulle paistis nii ja naa.
        ....
        "The two red cards were the result of strange referee bookings in an easy game to monitor. I didn't like them one bit, but if Ramos or Alonso can't face Auxerre others will take their place. We will not give our game against the French away. We want to win all our matches."

        Realmadrid.com

        Põhimõtteliselt ta ju hämasgi midagi kokku. Sain ikka õigesti aru et lootsid midagi sellist Mourinho poolt??

        Kommentaar


          Algselt postitas JanK Vaata postitust

          on varem ka miskit sellist esinenud pallimurul?
          Sellist asja on juhtunud varem mitmeid kordi. Leidsin kiirelt paar näidet:


          Helguera case (2002):
          Real Madrid duo Xabi Alonso and Sergio Ramos will serve their suspensions and have their disciplinary records cleared as a result of the red cards against Ajax.


          Beckhami case (2004). Võttis sihiliku kollase, et väikese vigastusega suht mõttetu koondisemäng vahele jätta. FIFA (Blatter) nõudis, et inglaste FA "võtaks midagi ette" aga minu teada mingit karistust ei järgnenud:

          Sepp Blatter, the head of football's world governing body, is to seek a meeting with the chairman of the Football Association to discuss David Beckham's admission that he deliberately got himself booked in England's World Cup qualifying match against Wales on Saturday.


          Juninho ja Crisi case (2008). Mõlemad Lyoni mängijad said UEFA-lt trahvi sihiliku kollase eest:

          Kommentaar


            UEFA charges Mourinho and co

            Kommentaar


              Ramos ja Alonso saavad rahatrahvi, Casillas ja Dudek mängukeelu üheks mänguks. Biig diil.

              Kommentaar


                miskit siiski. lilleke ennustas päris täpselt.
                see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                Kommentaar


                  Algselt postitas dannar Vaata postitust
                  Casillas ja Dudek mängukeelu üheks mänguks. Biig diil.
                  Millal oli viimati keegi kolmas üldse Reali (mittesõprusmängus) väravat valvamas ?
                  Algselt postitas Maekas
                  Ma pole kunagi jalgpallitrennis käinud... A mis sellest, virtuaalselt võin ju ikka äss olla

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Põnn Vaata postitust
                    Millal oli viimati keegi kolmas üldse Reali (mittesõprusmängus) väravat valvamas ?
                    Pole õrna aimugi.

                    Kommentaar


                      No kui Dudek on ainult 1 mängu La ligas teinud siis sinu küsimusele ei tahaks vastust teadagi

                      Kommentaar


                        Algselt postitas cyhton Vaata postitust
                        No kui Dudek on ainult 1 mängu La ligas teinud siis sinu küsimusele ei tahaks vastust teadagi
                        Karikas pole pea kunagi Casillas kaasa teinud.

                        Kommentaar


                          Mina isegi nagu oeks kunagi sellist meest nagu Diego näinud korra postide vahel aga pead tõesti ei anna, et kas oli karikas või La liga.
                          Aga seletage mulle kui võhikule, et kui far play mõistes saavad mängijad karistada siis missugust loogikat kannab idee "laseme sõnumitoojad ka maha "ehk siis miks peaksid nii Dudek kui Iker saama karistada , sama hästi oleks võind bännida terve mansa, sellepärast et olid seal samal platsil ?
                          Felix: Oh, bollocks!
                          Elmo: Dog's bollocks?
                          Felix: No, just plain fucking bollocks!
                          Elmo: No dog involved?

                          Kommentaar


                            Veidi veider, et sõnumitoojatele määrati suurem karistus kui tõelistele pahategijatele..

                            Kommentaar


                              Noh cheaterid, pange oma aanused valmis, sest Barca poisid lükkavad need palle täis hehe

                              Kommentaar


                                Algselt postitas lostprophet Vaata postitust
                                Noh cheaterid, pange oma aanused valmis, sest Barca poisid lükkavad need palle täis hehe
                                Pullimies.
                                Ela ja tunne, et elad
                                see on kõige lihtsam
                                filosoofia, mis toimib
                                sule silmad ära vaata
                                tagasi, hinga sügavalt ja
                                hüppa üle iseenda varju
                                tule koos minuga.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X