320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Real Madrid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    no Mourinho ütles pressikal välja just et mäng oli lihtne- üks mängis parimal tasemel vutti ja teisel oli lihtsalt must päev. ja juba esimese poolaja jooksul oli tal selge, et isegi tema on abitu meeskonda august välja tooma. Ehk siis mees oli juba siis alla andnud seesmiselt.
    Catalunya is not Spain!

    Kommentaar


      Algselt postitas lorenzo Vaata postitust
      no Mourinho ütles pressikal välja just et mäng oli lihtne- üks mängis parimal tasemel vutti ja teisel oli lihtsalt must päev. ja juba esimese poolaja jooksul oli tal selge, et isegi tema on abitu meeskonda august välja tooma. Ehk siis mees oli juba siis alla andnud seesmiselt.
      Oli näha jah kui kurvalt, vaikselt ja mossis näoga ta istus

      Kommentaar


        Algselt postitas lostprophet Vaata postitust
        Noh cheaterid, pange oma aanused valmis, sest Barca poisid lükkavad need palle täis hehe

        Noh, kuidas tunne on?

        Kommentaar


          Eks realipoistel ikka sitt see tunne ole

          Loodan, et minu silmad väga mingisugust 6-0 defeati against 'Pool või Chelsea nägema ei peaks, save our souls.
          slimm.ee

          Kommentaar


            Sellist kaotust ei osanud küll oodata, ise pakkusin sujuvat 2-0 kaotust, aga vaat kuidas läks. Tuju just küige parem ei ole, nagu viimased 2 aastat pärast barca real mänge.Samas hooaeg kestab veel edasi ja oleme ju ainult 1 punktiga maas ja üks mäng on barcaga ees ja eks me ju suuda ka tegelikult neid võita. Mängust niipalju, et minu meelest oli viga see, et mindi mängima liiga ründava koosseisuga, lassana diarra oleks pidanud kohe alguses sees olema ja mehed oleks pidanud vahtima oma kasti ligidal koguaeg, et mängida vasturünnakute peale. Mis tegelikult tuju veel halvemaks teeb on mõttetud parastajad, kes lihtsalt käivad ja ilguvad nüüd, et oo barca ajas teile niimoodi kotid taha, et surge maha raisk. Tõesti ostke endale elu, või leidke naine, või tehke mida iganes peale selle. Igatahes jääme ootame järgmist Real Madridi mängu ja loodame, et mängijate moraaal väga perses ei ole

            Kommentaar


              only in Spain, a fixed game
              see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

              "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

              "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

              Kommentaar


                Ramos oli ikka kohutav tross. Miks on vaja juba kaotatud mängus minna mingile Messile kätte maksma? Kellele seda vaja oli? Ja see, kes nimetas seepeale Ramosele selga lennanud meeste käitumist provokatsiooniks, siis ...

                Kommentaar


                  "It is a deserving win and a deserving defeat, which makes it easy to swallow."
                  Mou sõnad ja ma arvan sama.
                  Võib öelda, et olen harjunud juba, et barca meist üle sõidab(eriti veel kodus), samas kunagi kui see võit tuleb oleks see jube magus.
                  [reˈal maˈðɾið ˈkluβ ðe ˈfuðβol]

                  Kommentaar


                    http://www.goal.com/en/news/1717/edi...of-real-madrid See on üsna naljakas.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas dannar Vaata postitust
                      Mängu küll ei vaadanud, aga kui selline jutt võtab kuttide esinemise väljakul kokku siis ei imesta et seis selliseks kujunes

                      Kommentaar


                        Algselt postitas JanK Vaata postitust
                        Eks realipoistel ikka sitt see tunne ole

                        Loodan, et minu silmad väga mingisugust 6-0 defeati against 'Pool või Chelsea nägema ei peaks, save our souls.
                        Kohe meenub see väikene aastatetagune päikesekiir

                        Kommentaar


                          mhmh, ahjusoe
                          see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                          "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                          "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                          Kommentaar


                            Morinho läks lihtsalt vale taktigaga peale. Barca vastu tulevad tulemused ikka kaitsvat jalgpalli mängides (Inter, Kazan..).
                            Fan of Manchester United and FC Barcelona.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas L.Messi123 Vaata postitust
                              Morinho läks lihtsalt vale taktigaga peale. Barca vastu tulevad tulemused ikka kaitsvat jalgpalli mängides (Inter, Kazan..).
                              Ei ole võimalik ju. Nende treener on JOSE MOURINHO, The Special One, eksimatu. Maailma parim taktik. Viga peab milleski muus olema ... ma pakun huupi, et parem võitis lihtsalt.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas szandor Vaata postitust
                                Kohe meenub see väikene aastatetagune päikesekiir



                                jamh. päris aastatetagune tõesti, kui Henning Berg kaitseliini dirigeerib

                                Kommentaar

                                Working...
                                X