320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Real Madrid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas ericbana Vaata postitust
    jamh. päris aastatetagune tõesti, kui Henning Berg kaitseliini dirigeerib
    Ja väravas ilmselt Alex Fergusoni parim ost Massimo Taibi.

    Kommentaar


      Algselt postitas maanus Vaata postitust
      Kui tegalt vaadata siis viga Messile tehti aga usun, et kaart poleks tulnud kui Barca mehed poleks kähku kambakat tegema läinud (loe provotseerima),
      Mis krdi ila? Provotseerima? Ja kaart poleks tulnud? Sellise vea peale kus lihunik läks luid murdma. Ramos on munn, et sellises seisus niimoodi virutama läks, jooksnud lihtsalt peaga vastu posti oma frustratsioonis. Sa võiks selle jutu peale sama teha!
      INTER ARMA CARITAS

      Kommentaar


        Ära kohe niimoodi kallale mine vennale
        Aga ila selle koha pealt küll, et niimoodi sihilik rets viga, millega võib tekitada korraliku vigastuse ... ja polnud kaarti väärt? Loogiline, et meeskonna kaaslased lähevad kaitsma oma, kui meelega luud üritatakse murda.

        Kommentaar


          Algselt postitas lorenzo Vaata postitust
          kui te siin mängijatele lisakaristusi nõuate, siis eelkõige nõuaks karistust Mourinhole valetamise eest. Krt kui kohtus saad valetamise eest karistada, siis peaks antud juhul samuti karistus määratama. minimaalselt mingi 3 mänguline bänn võiks olla

          no vähemalt hea et niigi läks. vähemalt pretsedent loodud ja loodetavasti siis tulevikus jäävad sellised otsused tegemata
          Catalunya is not Spain!

          Kommentaar


            Jäi see hetk vahele - kuidas Mou' lahkus staadionilt? Andis viisakalt kätt või läbihäda kätles Guardiolat?

            Kommentaar


              Algselt postitas marcello Vaata postitust
              Mis krdi ila? Provotseerima? Ja kaart poleks tulnud? Sellise vea peale kus lihunik läks luid murdma. Ramos on munn, et sellises seisus niimoodi virutama läks, jooksnud lihtsalt peaga vastu posti oma frustratsioonis. Sa võiks selle jutu peale sama teha!
              Ma ütlen , et nägin mängu peale 4-0, seega järeldasin ,et kui viga tehti, ok, vahest toona vahetult peale mängu arvasin tõesti kaarti poleks tulnud aga tuli, seda enam on imelik, et selle peale lendasid kohale enamus Barcast ja kaamera küll lähedalt ei näidanud ,kuid ilmselt päris sõnadest see nende poolne arutelu ka ei koosnenud, seda naljakam tundus see intsident nähtuna täna kuidas Pep provotseeris ja kui kurjalt olid juba siis Barca mängijad häälestatud, nägematta olukorda tormas ka siis hulk mängijaid kohale, näiteks Valdez , kes vaevalt nägi mis juhtus aga lendas kohale ikkagi midagi seletama.
              Ma ei taha õigustada vägivalda ja mõistan siis nüüd hukka sellised meelega vigastamised aga kindlasti ei arva ma , et Ramos tegi midagi valesti kui tõukas endast eemale näkku karjuvaid (vaevalt , et need sõnad midagi vähemat kui solvavad olid) ja togivaid Barca mängijaid.Selles olukorras vahest jah oleks olnud õigem Ramosel ise näost haarata ja kössi kukkuda .

              Lisaks , ma arvan, et igal on oma arvamus ja siin kui üldse kuskil , on selleks juu see koht mõeldud, ei ole ma alati nõus siin teiste arvamustega aga ma pole kunagi käskinud kellelgi puu vastu joosta, trolli mängida, tross olla , lõuad pidada ja nii edasi...... ehk ma kannatan kriitika ära aga üritan jääda viisakas .....või mis arvate ?
              Felix: Oh, bollocks!
              Elmo: Dog's bollocks?
              Felix: No, just plain fucking bollocks!
              Elmo: No dog involved?

              Kommentaar


                Algselt postitas lorenzo Vaata postitust
                no vähemalt hea et niigi läks. vähemalt pretsedent loodud ja loodetavasti siis tulevikus jäävad sellised otsused tegemata

                Algselt postitas erxu Vaata postitust
                Jäi see hetk vahele - kuidas Mou' lahkus staadionilt? Andis viisakalt kätt või läbihäda kätles Guardiolat?
                Kätles lahkudes viisakalt mingeid tegelasi küll. Guardiola kohta ei ole kindel.
                jokers to the right
                clowns to the left of me

                Kommentaar


                  see tore pilt ei ole siit vist veel läbi käinud. leia tõeline meeskonnamängija.

                  armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                  Kommentaar


                    Algselt postitas maanus Vaata postitust
                    Ma ütlen , et nägin mängu peale 4-0, seega järeldasin ,et kui viga tehti, ok, vahest toona vahetult peale mängu arvasin tõesti kaarti poleks tulnud aga tuli, seda enam on imelik, et selle peale lendasid kohale enamus Barcast ja kaamera küll lähedalt ei näidanud ,kuid ilmselt päris sõnadest see nende poolne arutelu ka ei koosnenud, seda naljakam tundus see intsident nähtuna täna kuidas Pep provotseeris ja kui kurjalt olid juba siis Barca mängijad häälestatud, nägematta olukorda tormas ka siis hulk mängijaid kohale, näiteks Valdez , kes vaevalt nägi mis juhtus aga lendas kohale ikkagi midagi seletama.
                    Ma ei taha õigustada vägivalda ja mõistan siis nüüd hukka sellised meelega vigastamised aga kindlasti ei arva ma , et Ramos tegi midagi valesti kui tõukas endast eemale näkku karjuvaid (vaevalt , et need sõnad midagi vähemat kui solvavad olid) ja togivaid Barca mängijaid.Selles olukorras vahest jah oleks olnud õigem Ramosel ise näost haarata ja kössi kukkuda .

                    Lisaks , ma arvan, et igal on oma arvamus ja siin kui üldse kuskil , on selleks juu see koht mõeldud, ei ole ma alati nõus siin teiste arvamustega aga ma pole kunagi käskinud kellelgi puu vastu joosta, trolli mängida, tross olla , lõuad pidada ja nii edasi...... ehk ma kannatan kriitika ära aga üritan jääda viisakas .....või mis arvate ?
                    Sina võid ju kriitikat kannatada, aga su jutt küll ei kannata.
                    Algselt postitas JT8055
                    Olge aktiivsemad!

                    Kommentaar


                      Haha @ vincent.

                      Kommentaar


                        Real Madridi peatreener Jose Mourinho sai kahemängulise juhendamiskeelu UEFA sarjades ja 40 000 eurot trahvi möödunud nädalal toimunud Meistrite Liiga kohtumise eest, kus Xabi Alonso ja Sergio Ramos viivitamise eest teise kollase kaardi teenisid.

                        Mäletatavasti viitsid Alonso ja Ramos 4:0 võidumängus Ajaxi üle tahtlikult aega, teenides teise kollase kaardi, mis jätab nad kõrvale viimasest alagrupimatšist, kuid võimaldab kaasa teha puhaste poistena kaheksandikfinaalidest alates.

                        Lisaks määrati Mourinhole kolme aasta pikkune tingimisi karistus. Xabi Alonso ja Sergio Ramose trahvisummaks oli 20 000 eurot. Peatreeneri käsud edastanud Iker Casillas peab rahakotti kergendama 10 000 euro ja neid vahendanud varupuurilukk Jerzy Dudek 5000 euro võrra.

                        Nii Alonso kui Ramose punased kaardid jäävad jõusse ning mõlemad mängijad peavad kandma ühemängulise võistluskeelu. Meistrite Liigas koha kaheksandikfinaalis kindlustanud Real kohtub järgmisel nädalal Prantsusmaa klubiga Auxerre.

                        Lisaks trahvis UEFA distsiplinaarkomisjon Real Madridi 120 000 euro suuruse trahviga.

                        Kommentaar


                          Ei ole nii täpselt jalgpalli reeglitega kursis...kas tahtlikult kollase saamine on siis niimoodi karistatav?

                          Tahtlikult aja veetmist tehakse ju koguaeg.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas vincent Vaata postitust
                            see tore pilt ei ole siit vist veel läbi käinud. leia tõeline meeskonnamängija.

                            http://i51.tinypic.com/25fprap.jpg
                            ahaa, super ... reali fännina, pakkus see pilt naerukrampe
                            [reˈal maˈšɾiš ˈkluβ še ˈfušβol]

                            Kommentaar


                              Mitte midagi provokatiivset.. aga üks mõte:

                              Hea on selle kaotuse juures see, et Casillas sai rakendada oma kehal ka selliseid lihaseid, mida ta tavaliselt ei kasuta ( palli väljavõtmisel ).
                              Loodan, et järgmine päev voodist tõustes väga valus polnud...

                              Kommentaar




                                hea video leidsite!

                                Algselt postitas Barca-Freddy Vaata postitust
                                Haiged inimesed ikka. Ei tea, kas endal mark polnud. Ikka suudavad need pealinna poisid jalgpalli rikkuda igast otsast.
                                “We all feel that hunger in football. With Cruyff, it was different. He deepened and changed the hunger so you became conscious of why you are getting better.”

                                Kommentaar

                                Working...
                                X