320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Real Madrid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Tuleb uuesti pärakuseks või?
    slimm.ee

    Kommentaar


      No ehk suudetakse ikka needus murda, muidu muutub asi juba halenaljakaks.
      Auxerre mäng Prantsusmaal just suurt enesekindlust ei anna, aga küllap Mourinho oma Special Brainiga midagi välja mõtleb.

      Kommentaar


        Algselt postitas Kristjan? Vaata postitust
        T*ra no kaua võib see OL meile vastu tulla. Kopp ees juba nende kaitses istumisest.



        Huvitav vaatenurk. Minu meelest olete te pidevalt Lyonilt suhu saanud või viiki kobistanud. Kui kaitset murda ei suuda, pole midagi teha.

        Kommentaar


          Lyon pole küll väga kaitses istunud. Eelmine aasta esimene poolaeg oldi, aga siis pandi korralik tuli peale. Samamoodi varasemad mängud. Kristjan ilmselt ei mäleta lihtsalt neid mänge.

          Kommentaar


            Tegelikult päris hea loos järjekordselt, see aasta loodaks easipääsu, kuna Lyon tundub olema natuke nõrgem, kui eelmine aasta ja samas meie tugevamad nii mängijate ja treeneri poolest.

            Kommentaar


              Algselt postitas matys Vaata postitust
              Tegelikult päris hea loos järjekordselt, see aasta loodaks easipääsu, kuna Lyon tundub olema natuke nõrgem, kui eelmine aasta ja samas meie tugevamad nii mängijate ja treeneri poolest.
              Tuletan meelde, et ka eelmine aasta läks kuni Real Madridi mängudeni Lyoni hooaeg üle kivide ja kändude. Midagi välja ei tulnud ja Claude Pueli tool kõikus nigu metronoom. Deja vu.

              Kommentaar


                Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                Tuletan meelde, et ka eelmine aasta läks kuni Real Madridi mängudeni Lyoni hooaeg üle kivide ja kändude. Midagi välja ei tulnud ja Claude Pueli tool kõikus nigu metronoom. Deja vu.
                Ära kaaguta siin.. real tõmbab 3/4-0 nagu tavaliselt viimasel ajal kombeks on!

                Kommentaar


                  Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                  Lyon pole küll väga kaitses istunud. Eelmine aasta esimene poolaeg oldi, aga siis pandi korralik tuli peale. Samamoodi varasemad mängud. Kristjan ilmselt ei mäleta lihtsalt neid mänge.
                  Ei mäleta jhm Mõnuagent, ei mäleta, mis siis ikka. Kui kehv mälu siis kehv mälu.

                  Aga eks ma siis ei väljendanud ennast piisavalt täpselt. Tahtsin öelda et oleks võinud kellegi rohkem ründavama vastu saada (nt Arsenali). Et oleks põnevam jälgida mänge.

                  Aga ise loodan et Lacazette saab mõlemas mängus rohkel mänguaega. Tahaks näha kuidas kutt peale U19 EM`i arenenud on.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Kristjan? Vaata postitust
                    Ei mäleta jhm Mõnuagent, ei mäleta, mis siis ikka. Kui kehv mälu siis kehv mälu.

                    Aga eks ma siis ei väljendanud ennast piisavalt täpselt. Tahtsin öelda et oleks võinud kellegi rohkem ründavama vastu saada (nt Arsenali). Et oleks põnevam jälgida mänge.

                    Aga ise loodan et Lacazette saab mõlemas mängus rohkel mänguaega. Tahaks näha kuidas kutt peale U19 EM`i arenenud on.
                    Lyon on meile kuuest mängust löönud 10 väravat, me neile 4. Juba statistika põhjal on nad piisavalt ründavad ja väita, et Lyon on vähe ründav meeskond, no ma ei tea..

                    Ja minu arust on neis eelnevates kõvasti pinget olnud ja väga igav pole nagu ka olnud..
                    Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
                    Algselt postitas taku*
                    Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

                    Kommentaar


                      Peale Juninho ja Benzema lahkumist pole minu arvates OL ründefaasis enam see sats mis ta varem oli. Aa nh eks see on ainult minu arvamus.

                      Kommentaar


                        Vot selle pärast mulle Di Maria väga meeldibki, et sellises pingelises olukorras on tal piisavalt mune ja säilitab külma närvi, mitte ei hakka kohe mõttetult lahmima.

                        Kommentaar


                          Mis värk sellega on, et alati kui Real mängu lõppfaasis juhtima asub, teeb Mourinho mingi sitase kaitsva vahetuse? Kamoon, saate ju ilma ka hakkama...

                          Kommentaar


                            Sest ta on Mourinho ja jagab asja sinust rohkem.. äkki?

                            E: Dabo on ikka räme mu**

                            Kommentaar


                              Kas mängu vilistas kohtunik või kaardimoor Jürgen Veber?
                              [reˈal maˈšɾiš ˈkluβ še ˈfušβol]

                              Kommentaar


                                Algselt postitas ericbana Vaata postitust
                                Mis värk sellega on, et alati kui Real mängu lõppfaasis juhtima asub, teeb Mourinho mingi sitase kaitsva vahetuse? Kamoon, saate ju ilma ka hakkama...
                                Täna oli see vägagi õigustatud, kuna Carvalho punase tõttu oli tekkinud väike auk.
                                Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
                                Algselt postitas taku*
                                Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X