Lehekülg 71, kokku 1176 EsimeneEsimene ... 2161676869707172737475811211715711071 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 1 401 kuni 1 420, kokku 23511

Teema: Real Madrid

Eesti koondislane
    Liitus foorumiga
    Apr 2002

Algupärane Replying to Topic \'Real Madrid\'

nagu näha on Ron jälle päris heas füüsises, kui see pilt nüüd ikka värske on

kõtuke on kah kadunud

Reservmängija
    Liitus foorumiga
    Jan 2004

Originally posted by SleepWalking

Originally posted by Robinho
    Mind huvitab hoopis see, kuidas suur mees peale neid intensiivseid treeninguid vastu peab.
    Sa mõtled vaimselt suur? Füüsiliselt (kui ümbermõõt välja arvata) pole ju tegemist erilise hiiglasega
    bobi jaoks on ta igatbidi suur!!!

Eesti koondislane
    Liitus foorumiga
    Feb 2002

Kaks La Cantera tähte on klubist lahkunud.
    Esimene neist, David Aganzo liitus Racing Santander meeskonnaga. David Aganzo muideks käib Ronaldo endise naisega, Milene Fernandeziga, kui see nüüd kedagi muidugi huvitab.
    Teiseks lahkujaks siis Enrique Corrales. Kunagi Sevilla noorteakadeemiast üles korjatud vasakäär lahkus 140000 naela eest Osasunasse. Eelmisel hooajal mängis praegu 22-aastane Corrales Real Madrid B meeskonnas.
    Egas midagi, soovin edu poistele!

Esimene nn. tõsisem mäng enne hooaja algust on peetud. Vastaseks oli kolmanda divisioni meeskond Chiclana. Tulemuseks siis üsna veenev 11:0 võit. Härra ilueedi paistab vormis juba olevat. Nimelt jäi Guti arvele tervelt kolm väravat, samal ajal, kui Ronaldo ja Zidane suutsid mõlemad kahe väravaga hakkama saada. Teised väravalööjad olid Morientes, Portillo ning Bekcham.
    Esimesel poolajal oli meeskond platsil sellises koosseisus: Cesar; Minambres, Mejia, Pavon, Raul Bravo; Celades, Helguera, Nunez, Solari; Portillo ja Morientes.
    Teisel poolajal toodid suured kahurid välja ning platsil oldi järgmises kooseisus:
    Casillas; Salgado, Helguera, Samuel, Roberto Carlos; Beckham, Guti, Zidane, Solari; Raul ja Ronaldo.
    Teise poolaja meeskond on vististi ka meie järgmise hooaja algkoosseis. Ainukese vahega, et Figo on Solari asemel. Figo liitus treeningutega alles paar päeva tagasi. Keskpoolikus siis vanad tuttavad Guti ja Beckham. Nõrk iseenesest, kuid võib kuidagi toimida. Võimalus, et asi toimib seisneb selles, et Camacho süsteemis mängivad keskkaitsjad kõrgel ning pressivad peale. Ehk siis üritavad rünnakud juba eos lõpetada. Ma olen kindel, et kedagi me juurde ei osta ning selline koosseis meile ka jääb. Kurb iseenesest. Keskkaitsja küll osteti, kuid kaitsva pooliku positsioon jääti ikka tühjaks. Oh seda presidenti küll. Käivad jutud, et Morientes on otsustanud jääda Real Madridi algavaks hooajaks, milles ma ka kindel olin ja olen edasi. Camacho teab teda ja tema teab Camachot. Kui Camacho talle rolli leida lubas, siis Mori saab ka rolli meeskonnas.

Homme kohtutakse Lissabonis sealse Benfica meeskonnaga, kelle endine juhendaja on just meie oma Jose Camacho. Benfica uus peatreener Trappatoni peab esimese mängu kodupubliku ees ja loodab ka klubi aastapäeva raames võitu. Meie mehed seda muidugi ei luba! Mäng peetakse Luzi staadiumil.

Eesti koondislane
    Liitus foorumiga
    Jun 2003

Nimelt jäi Guti arvele tervelt kolm väravat, samal ajal, kui Ronaldo ja Zidane suutsid mõlemad kahe väravaga hakkama saada. Teised väravalööjad olid Morientes, Portillo ning Bekcham.
    Kas tõesti on meie kapten juba nii ära unustatud...:P
    It\\\'s always better on holiday...

Eesti koondislane
    Liitus foorumiga
    Feb 2002

Originally posted by realmadridfan

Nimelt jäi Guti arvele tervelt kolm väravat, samal ajal, kui Ronaldo ja Zidane suutsid mõlemad kahe väravaga hakkama saada. Teised väravalööjad olid Morientes, Portillo ning Bekcham.
    Kas tõesti on meie kapten juba nii ära unustatud...:P
    Noohjah, Gonzalez tagus oma kolli ka ära. See peaks tal esimene olema üle mitme pika kuu.

U21
    Liitus foorumiga
    Mar 2003

Kas mängu benfica vastu on võimalik kuskilt vaadata ka?

Eesti koondislane
    Liitus foorumiga
    Feb 2002

Originally posted by peremees

TVI, Gol TV (USA), Antena 3 ja usutavasti ka Realmadrid TV.
    Iseasi, kas neid kanaleid ka meie maal näeb.

U21
    Liitus foorumiga
    Mar 2003

Mingi neti aadress oli ka, kus Madridi mänge sai vaadata?
    Või ma eksin.

Eesti koondislane
    Liitus foorumiga
    Feb 2002

Mingi neti aadress oli ka, kus Madridi mänge sai vaadata?
    Või ma eksin.
    Võimalik...
    Kui teada saad, teavita teisigi!

Eesti koondislane
    Liitus foorumiga
    Jun 2003

2:2 siis Benficaga võõral väljakul. Mängupilt oli meie poolt vaadates üsna kehv. Väravad Ronaldolt ja Morienteselt, kes osutus, nagu arvata võiski, Raulist efektiivsemaks. Ka Zidane tundub ikka veel sama väsinud, nagu eelmise hooaja lõpul, ja tema välja vahetanud Solari oli see, kes teravusi lüüa suutis. Guti ja Beckham ei saanud(ega ei hakkagi saama) järjekordselt keskväljal hakkama, sest see pole lihtsalt nende positsioon. Sama lugu Helgueraga, kes keskkaitses oli halb, aga poolkaitses hea. Hea uudis on see, et Ronaldo on väga heas hoos ja kui ta sama hästi jätkab, siis ei tohiks järgnevates mängudes väravate löömisega probleeme tulla.

Järeldus: Meil on vaja vähemalt ühte keskkaitsjat ja ühte kaitsvat poolikut. Samuti ei teeks paha mõni noor tulevikumees, sest vananevad staarid ei suuda lihtsalt enam nii hästi mängida, nagu kunagi. Ja (ma ei tahaks küll seda öelda) Morientes Rauli asemel põhisse.

Eesti koondislane
    Liitus foorumiga
    Apr 2002

Ja (ma ei tahaks küll seda öelda) Morientes Rauli asemel põhisse.
    lõpuks ometi hakatakse sellest ehk aru saama...

Eesti koondislane Kasutaja Mikusiku avatar
    Liitus foorumiga
    May 2003

Guti ja Beckham ei saanud(ega ei hakkagi saama) järjekordselt keskväljal hakkama, sest see pole lihtsalt nende positsioon.
    Reali kodukas väitis, et Guti oli mängu parim mängija...

Eesti koondislane
    Liitus foorumiga
    Apr 2002

Originally posted by zidane_5

Guti ja Beckham ei saanud(ega ei hakkagi saama) järjekordselt keskväljal hakkama, sest see pole lihtsalt nende positsioon.
    Reali kodukas väitis, et Guti oli mängu parim mängija...
    ja et selle keskpoolikute paariga on jätkuvalt Realil palju rünnakupotentsiaali vms

gröönimaa pallur Kasutaja budu avatar
    Liitus foorumiga
    Mar 2004

real jätkab seal kus kevadel pooleli jäi,egas ainult morientese väravad aita seda nõdrameelset klubi võitudeni.hispaania liigas max.4koht na´gu viimati
    Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
    Ott Järvela

Eesti koondislane
    Liitus foorumiga
    Jun 2003

Originally posted by erts

Ja (ma ei tahaks küll seda öelda) Morientes Rauli asemel põhisse.
    lõpuks ometi hakatakse sellest ehk aru saama...
    Issand jumal. Sa ei saa pihta. Morientese oleksin ma nõus Rauli vastu vahetama, aga Portillo mitte. Ja eelmisel hooajal meil ei olnud Morot.

Eesti koondislane
    Liitus foorumiga
    Apr 2002

Originally posted by budulojus

real jätkab seal kus kevadel pooleli jäi,egas ainult morientese väravad aita seda nõdrameelset klubi võitudeni.hispaania liigas max.4koht na´gu viimati
    Samuel on Realile isegi olulisem lisanduja kui Moro
    Ehk tõmmatakse nüüd tagant ka koomale ja loobutakse sellest \"pohhuikuipaljumeilelöötemeielöömeteileikkarohkem \" taktikast, mis ei töötanud ju enivei...

Eesti koondislane
    Liitus foorumiga
    Feb 2002

Samuel või mitte, sellise keskväljaga oleme ikkagi omadega metsas. Ma garanteerin teile, et kui me ühtegi uuendust enne hooaja algust keskkaitses või keskväljal ei tee, siis jääme ka see hooaeg trofeedeta ning mängime nagu peata kanad. Gutu ja Beckham töötab äärmisel juhul viimase 5 La Ligas mängiva meeskonna vastu.
    Me peame endale muretsema vähemalt ühe keskkaitsja või keskväljale kaitsva orientatsiooniga mängija. Kuigi ma näeks Helguerat parema meelega Samueli partnerina kaitses, peaks mees siiski keskväljal paremini hakkama saama. Seega oleks meile väga vaja ühte keskkaitsjat! Ilma selleta pole mõtet hooaega alustadagi ju. Iga lapski ütleks, et sealt head nahka ei tule.

Ja ma teeks Camachole ettepaneku alustada hooaega Solari ja Morientesega, Zidane ja Rauli asemel. Annaks neile paar kuud puhkust veel. Vastasel juhul on nad detsembriks surnud, sest nad on juba praegugi meeletult väsinud olemistega.

Eesti koondislane
    Liitus foorumiga
    Apr 2002

Muide Vieira seis on ikka hetkel suht lubav

Figo juba kuulutas et Pat on Bernabeule teel, aga eks siis näis... minu meelest sedasi oleks juba üsna mõnna hooaega alustada

---------------Iker-----------------
    Michel---Walter---Ivan---Roberto
    ---------------VIEIRA--------------
    ----Viigu------Becky--------ZZ----
    ---------------Rauul---------------
    ----------------Ron----------------

või mis teised arvavad?

kallutatud jõud Kasutaja SleepWalking avatar
    Liitus foorumiga
    Aug 2001

Originally posted by erts
    Muide Vieira seis on ikka hetkel suht lubav

Figo juba kuulutas et Pat on Bernabeule teel, aga eks siis näis... minu meelest sedasi oleks juba üsna mõnna hooaega alustada
    pöidlad pihku

Eesti koondislane Kasutaja Karla avatar
    Liitus foorumiga
    Apr 2004

Raul on praegu kuse ta asemel peab olema morientes.

Järjehoidjad

Postitamise reeglid

• Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud