320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Real Madrid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Ei tasu nüüd mornid olla. Arvestades seda, et eelmisel aastal saadi liigas 0-5 ja 2-6 kaotused, on ju hetkeseis tunduvalt parem, muidugi mõlemad satsid ei ole veel omas parimas vormis aga mina arvan, et Real võitis vaimsel tasemel rohkem kui Barca. Real küll ei võitnud karikat aga võideti nö iseennast, mis annab kindlasti väga palju enesekindlust juurde. Mõlemas mängus oli tegelt ju näha, et natuke liiga palju oldi pabinas ja ärevuses, sest kuskil sügaval ajusopis on need suured kaotused mõlguvad veel ringi, eriti veel Barca kastis oli näha, et vahepeal uhati lihtsalt see pall minema(esimesel poolajal Benzema näiteks). Aga jh, teil osadel poistel kammib see pea ikka vahpeal täiesti ära, imelik, et Mou ei ole seda külma närvi teile piisavalt sisendada suutnud, sest tegelikult sellest jäigi teil nende kahe mängu puhul puudu. Võib-olla ässitab Mou just mängijaid liiga üle, millega see kaine mõistus ära kaob.Muidugi respect Carvalhole, kes peale sellist hüpeka paigast minekut suutis lõpuni mängida.

    E: Arvestades, et sisuliselt terve tänane koosseis mängib juba teist aastat koos, siis mul ona ausalt öeldes teisse see aasta päris palju usku, nii raske kui seda ka ei ole tunnistada. Praeguse Barca kõige suurem pluss ongi minu arust see ENESEKINDLUS, kuigi jh, pressing peale pallikaotust, teineteise tundmine, söödumäng jne on küll väga hea aga kõik algab sellest, mis sul seal kupli all toimub. Neil on küll järjestikused tiitlid erinevates sarjades jne aga kui neid mõned korrad mõne suure satsi poolt nüpeldada, siis uskuge mind, järgmistes mängudes on nad samasugused nagu enamus satsid nende vastu hetkel.

    Kommentaar


      Algselt postitas BCfey Vaata postitust
      Mul on kahju sellest meeskonnast. Kui juba tiimi liider ja ikoon näitleb nagu tönniv titt ega siis midagi paremat teistelt loota pole.
      Miks sa oma arvamusi Barcast siia teemasse kirjutad?
      Hala Madrid !

      Kommentaar


        Kommentaar


          Algselt postitas -SharK- Vaata postitust
          Miks sa oma arvamusi Barcast siia teemasse kirjutad?
          Sest ma tahan näha, mitu inimest siin tegelikkuses elavad.

          Kommentaar


            Algselt postitas 05ula Vaata postitust
            pea terve madridi võistkonna võiks saata koos peatreeneriga Paldiski mnt 52 aadressil asuvasse asutusse raisk...
            Mis lõpus juhtus? Minu läpakas sulgus paari kurjema sõna saatel pärast 3-2 väravat.

            Algselt postitas BCfey Vaata postitust
            Mul on kahju sellest meeskonnast. Kui juba tiimi liider ja ikoon näitleb nagu tönniv titt ega siis midagi paremat teistelt loota pole.
            Casillas? Mis ta tegi?
            "You didn't realize that they had guns? Big, long, dangerous machine guns. With war criminals attached to the trigger."

            RocknRolla (2008)

            Kommentaar


              Algselt postitas orbitaaljaam Vaata postitust
              Mis seis Kakaga on? Ikka vigastatud, alavormis, ei mahu llihtsalt platsile?
              Seekord sai vahetusest platsile, kuid näib, et on endiselt pisut ansamblist välja kukkunud.
               
               
              jokers to the right
              clowns to the left of me

              Kommentaar


                Algselt postitas rasmer Vaata postitust
                Pepe on tõsine ajuinvaliid. That is all.
                Millest selline järeldus siis?!? (pean just silmas seda et miks see viha tuleb barcajorsi poolt?)

                Kommentaar


                  Kas need kaardid kanduvad edasi ka kuhugi?

                  Kommentaar


                    Algselt postitas ericbana Vaata postitust
                    nii. hommikul paluks esimese asjana videot Mourinho reaktsioonist sellele kui üks Barca personali tüüp teda tõukas. aitäh!


                    priceless näoilme.. "suck-my-cock" nägu .. aga troll on ta ikkagi.

                    Kommentaar


                      Özil oli endast ikka väga väljas, huvitav mida talle öeldi või tehti.
                      Samas viga Fabregasele oli halb aga mitte midagi tapvat, see peale olid esimesena platsi peal kohe barca vennad, kes seal ülbitsema hakkasid...
                      [reˈal maˈšɾiš ˈkluβ še ˈfušβol]

                      Kommentaar


                        Algselt postitas meelisml Vaata postitust
                        Özil oli endast ikka väga väljas, huvitav mida talle öeldi või tehti.
                        Samas viga Fabregasele oli halb aga mitte midagi tapvat, see peale olid esimesena platsi peal kohe barca vennad, kes seal ülbitsema hakkasid...
                        See viga oli jõhker ja täiesti ilma mõtteta puhas lõhkumine , Barca vennad hakkasid oma uusimast ostu lihtsalt kätega kaistma ja tunded keesid mõlemal pool üle.

                        Kommentaar


                          Kui ma oleksin Reali kuues arst seal pingil, siis mul oleks ka nii paha olla sellest Barcelonast, et ma läheks ka lihtsalt iga mängu lõpus taguma
                          Algselt postitas Maekas
                          Ma pole kunagi jalgpallitrennis käinud... A mis sellest, virtuaalselt võin ju ikka äss olla

                          Kommentaar


                            mõte ju oli

                            aga sellest ei saa ma päris hästi aru, et millepärast RMi vennad nõnda jõhkralt vigu teevad... kas see on käsk või nad ongi sellised labiilsed?
                            see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                            "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                            "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Põnn Vaata postitust
                              Kui ma oleksin Reali kuues arst seal pingil, siis mul oleks ka nii paha olla sellest Barcelonast, et ma läheks ka lihtsalt iga mängu lõpus taguma
                              Ei ole midagi uut siin päikese all. Meenub see Arsenali-manu suur vastasseisu, pärast 2003-2004 hooaega, kui Manu oli võtnud eesmärgiks Arsenali võita any means necessary. Lõppeks Roo pani kastis ühe daivi kah ja võit tuli ning edasine on ajalugu iseeneses (pizzad pintsakul, Keano vs Vieira jne). Kleebiti ju ka siis Arsenalile silti, et nõrgad daivijad jne.

                              Ühe suure AGAGA- ma ei kujutaks eriti ette, et Wenger või Ferguson pärast mängu päris selliseid asju teeks (või siis mängu ajal see tõlkija Kadri Simsoni impersonatsioon, et Messi haiseb). Või punanina läheks ja püüaks Pat Rice'i silma peast välja tõmmata, ise irvitades ja siis argpükslikult minema joostes. See on küll täiesti beyond me. Olgu, mis tasemel see treener teil ka on, üsna austusväärsest vastasseisust on saanud f****ing disgrace, mis kandub parandamatult üle mängijatele. Ei mäleta, et keegi oleks eelmise aasta Copa del Reys hakanud meelega Xabi Alonso jalga murdma. Või pärast sellist viga süüdistama koondisekaaslast sukeldumises.
                              Reali märk väärib paremat, kui see, et "viimaks on leitud treener, kes suudab meeskonna peaaegu Barcaga ühele tasemele viia". See ei ole enam päris see klubi.
                              Jah, see võib olla päris mõnus meelelahutus, kuid jalgpalli ma vaatan ikkagi jalgpalli pärast. Kino saab Hollykas ning mingi hetk ei ole see enam kino, vaid kurbmäng.
                              "An errand boy, sent by grocery clerks, to collect a bill"

                              Kommentaar


                                rixxer.. väga õige jutt. ainult et battle of the buffet oli hooajal 2004/05 minu arust

                                edit: sain vist valesti aru, kui vihjadki 04/05 hooajale

                                Kommentaar

                                Working...
                                X