320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Real Madrid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Replying to Topic \'Real Madrid\'

    Põhjendus on selline, et Real mängib La Ligas liiga halvasti, kas te ise pole seda tähele pannud? Üx näide-Kodus(!!!) 1-5 pähe saamine Mallorca käest. Ja minu meelest on ikka Real Sociedad selle tiitli ära teeninud. Ja üx asi veel- ma olen juba sellest üle saanud, et Man U kaotas ja olen sellega leppinud, kuid Reali ma vihkan edasi ja ma jäängi vihkama! Nii, et pole mõtet minuga möliseda.
    Kui sa oled nii suur manu toetaja siis vähemalt muuda oma msn\'i adre ära,mis on RaulUnited@hotmail.com.Sa teed häbi lemmikklubi toetajatele.

    Kommentaar


      Replying to Topic \'Real Madrid\'

      Originally posted by Man U

      Põhjendus on selline, et Real mängib La Ligas liiga halvasti, kas te ise pole seda tähele pannud? Üx näide-Kodus(!!!) 1-5 pähe saamine Mallorca käest. Ja minu meelest on ikka Real Sociedad selle tiitli ära teeninud. Ja üx asi veel- ma olen juba sellest üle saanud, et Man U kaotas ja olen sellega leppinud, kuid Reali ma vihkan edasi ja ma jäängi vihkama! Nii, et pole mõtet minuga möliseda.
      Idioot! Keskendu parem omade toetamisele ja liiga võitmise tähistamisele. Las Madrid teeb mis tahab, mis see sind näpib? Ja kui kedagi tõesti vihkad siis jäta see enda teada, nii on kõigil parem tunne, (eriti siin teema all) kedagi su vihkamine ei huvita. Muuseas, Madridil on sel liigahooajal vaid neli kaotust ehk siis paraku vähem kui Man Unitedil, siiski La Liga pole veel ka lõppenud, lisaks: halvasti mängivad meeskonnad nii kõrget kohta ei saavuta. Ja Sociedadil on kusjuures kaotusi rohkem kui Madridil.

      Olgu, kõike paremat siis!


      Edit: Ramm, lahmimisele pole soovitatav vastata lahmimisega, see ei vii asja paremuse poole, paraku.
      Which ship has never docked at Liverpool?
      The Premiership.

      "Milk is for babies. When you grow up you have to drink beer" - Arnold Schwarzenegger, 1975

      Kommentaar


        Replying to Topic \'Real Madrid\'

        Nonih reali fännid. Täna tuleb siis üks tähtsamaid mänge sellel hooajal, et vähegi selle hooajal La Liga karikale lähemale jõuda. Igaljuhul, kui Valencia südilt vastu hakkab ning võõrustajate staarid ei suuda väravat lüüa on Sociedadil palju kergem hingata. Miskipärast sisetunne ütleb, et Aimar tuleb ja teeb täna ära!

        Kommentaar


          Replying to Topic \'Real Madrid\'

          GO Valencia!!!
          https://r-cold.blogabet.com/

          Kommentaar


            Replying to Topic \'Real Madrid\'

            Nonii, Valencia ahjus nagu niuhti. Ronaldo on nüüd löönud 26 väravat Real Madridi särgis ning 2 neist peaga. Ühe lõi ta peaga Loko vastu Figo söödust ning teise siis eile Valencia vastu ka Figo söödust. Ronaldo teine värav Mestallal oli ikka meistriklass, mis samuti tuli Figo söödust.

            Ja Celta Vigo tegi derby mängus Deportivoga meile teene ja peksis neid 3:0, seega Depor meist 5 punkti maas. Loodame, et Celta ka meile teene teeb ja alistub järgmine nädalavahetus.

            Kommentaar


              Replying to Topic \'Real Madrid\'

              Deem, ronaldo ikka oskab Aga no nagu näha, siis Sociedadi kaotuse korral on teil 2 punktine edu sees... Loodame, et siis täna esikoht vahetub ning teine reali klubi tõuseb etteotsa

              Kommentaar


                Replying to Topic \'Real Madrid\'

                njah deporil võimalus kadunud nüüd tuleb siis loota et real võidab..soceidad küll pole seda tiitlit väärt..said rohkem puhata ja ei tulnud igalt lolle kaotusi nagu realil..njah soceidad ei ole piisav klass et tulla la liga meistrix !!!

                Kommentaar


                  Replying to Topic \'Real Madrid\'

                  Originally posted by Swifty2002soceidad küll pole seda tiitlit väärt..said rohkem puhata ja ei tulnud igalt lolle kaotusi nagu realil..njah soceidad ei ole piisav klass et tulla la liga meistrix !!!
                  \'lollid kaotused\' aga sinu arvates on õigustus madridi paremuse tõestamiseks? sociedadi punktisumma on juhuslik äkki? vaata mõnikord sociedadi mängu oma silmaga ja siis tule räägi edasi. semtv näitab neid aeg-ajalt, sest karpin ju oma poiss.
                  praegugi näitas sociedad-malaga mängu, võitsid 2-0. mäng oli hea ja socidad näitas, et on tiitlit väärt kyll.
                  We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

                  Kommentaar


                    Replying to Topic \'Real Madrid\'

                    Originally posted by Swifty2002


                    njah deporil võimalus kadunud nüüd tuleb siis loota et real võidab..soceidad küll pole seda tiitlit väärt..said rohkem puhata ja ei tulnud igalt lolle kaotusi nagu realil..njah soceidad ei ole piisav klass et tulla la liga meistrix !!!
                    minumeelest on soceidad viimastel aastatel pidevalt hästi mänginud ja on ka tabelis suhteliselt tipus aga pole lihtsalt siiani olnud nii tipus et pääseks näiteks CL-i.

                    Kommentaar


                      Replying to Topic \'Real Madrid\'

                      Originally posted by fittibaldi


                      \'lollid kaotused\' aga sinu arvates on õigustus madridi paremuse tõestamiseks? sociedadi punktisumma on juhuslik äkki? vaata mõnikord sociedadi mängu oma silmaga ja siis tule räägi edasi. semtv näitab neid aeg-ajalt, sest karpin ju oma poiss.
                      praegugi näitas sociedad-malaga mängu, võitsid 2-0. mäng oli hea ja socidad näitas, et on tiitlit väärt kyll.
                      Mis selles mängus head oli? Kohtunike toetus või?

                      Kommentaar


                        Replying to Topic \'Real Madrid\'

                        no vant ja lont küll kui mingi meeskond mingi tiitli saab,siis mitte selle pärast,et täna on esmaspäev või et kellelgi on sünna.ega mingi lasteaia meeskond ei võida ju CL\'i.see meeskond,antud juhul sociedad,oskab mängida.nagu oleks vähe olnud juttu sellest,et real ei väärind CL\'is edasi saamist jne.tähtis on lõppskoor,mitte kes võitu väärib.ja kes oleme meie,et öelda,et baski meeskond ei vääri tiitlit.kindlasti on asju mida meie nende kohta ei tea.realil kui vägagi rikkal klubil ei ole raske staare kokku osta,aga mängijate ülestöötamine on hoopis midagi muud ja oluliselt auväärsem tegu.seega:kui real võidab on nemad seda rohkem väärt,kui sociedad,siis nemad,ei ole ju raske,ega.
                        buy the ticket, take the ride.

                        Kommentaar


                          Replying to Topic \'Real Madrid\'

                          Originally posted by H.M Murdock


                          no vant ja lont küll kui mingi meeskond mingi tiitli saab,siis mitte selle pärast,et täna on esmaspäev või et kellelgi on sünna.ega mingi lasteaia meeskond ei võida ju CL\'i.see meeskond,antud juhul sociedad,oskab mängida.nagu oleks vähe olnud juttu sellest,et real ei väärind CL\'is edasi saamist jne.tähtis on lõppskoor,mitte kes võitu väärib.ja kes oleme meie,et öelda,et baski meeskond ei vääri tiitlit.kindlasti on asju mida meie nende kohta ei tea.realil kui vägagi rikkal klubil ei ole raske staare kokku osta,aga mängijate ülestöötamine on hoopis midagi muud ja oluliselt auväärsem tegu.seega:kui real võidab on nemad seda rohkem väärt,kui sociedad,siis nemad,ei ole ju raske,ega.
                          Real Madrid ei lahmi staare kokku! Ostetakse neid mehi, kes sobivad meeskonda, kes aitavad meeskonnal tiitleid võita, kes võidavad ise tiitleid ning kellel on suur turuväärtus. Teine asi on see, et kes rohkem mängijaid juurde ostis see hooaeg? Real Madrid ostis ainult ühe mehe - Ronaldo. Sociedad omakorda aga kolm meest vähemalt - Kovacevic, Karpin ning Nihat (oli vist tüklane ka?)
                          Kas sa tahad väita, et Madridi omakasvandikud (Raul, Guti, Casillas) pole auväärsed??? Nad on ju omakasvandikud ning ülestöötatud klubis. Samas polnud ka Salgado ja Helguera ka enne Hispaania koondises, kui nad Real Madridi tulid. Nad on ka ju ülestöödatud.

                          Kommentaar


                            Replying to Topic \'Real Madrid\'

                            Kui ma nüüd väga ei eksi, siis Nihat on juba teist hooaega ja Kovacevic on laenus ja Karpin tuli free transferiga. Kovacevicil ja Karpinil on tegemist ka omamoodi \"tagasi juurte juurde\" tulemisega.
                            Mul on liiv ja sul on savi.

                            Kommentaar


                              Replying to Topic \'Real Madrid\'

                              Originally posted by Udupasun


                              Kui ma nüüd väga ei eksi, siis Nihat on juba teist hooaega ja Kovacevic on laenus ja Karpin tuli free transferiga. Kovacevicil ja Karpinil on tegemist ka omamoodi \"tagasi juurte juurde\" tulemisega.
                              Kovacevici mängijaõigustest pool kuulub Juvele, pool Realile.

                              Kommentaar


                                Replying to Topic \'Real Madrid\'

                                Originally posted by ass


                                Real Madrid ei lahmi staare kokku! Ostetakse neid mehi, kes sobivad meeskonda, kes aitavad meeskonnal tiitleid võita, kes võidavad ise tiitleid ning kellel on suur turuväärtus. Teine asi on see, et kes rohkem mängijaid juurde ostis see hooaeg? Real Madrid ostis ainult ühe mehe - Ronaldo. Sociedad omakorda aga kolm meest vähemalt - Kovacevic, Karpin ning Nihat (oli vist tüklane ka?)
                                Kas sa tahad väita, et Madridi omakasvandikud (Raul, Guti, Casillas) pole auväärsed??? Nad on ju omakasvandikud ning ülestöötatud klubis. Samas polnud ka Salgado ja Helguera ka enne Hispaania koondises, kui nad Real Madridi tulid. Nad on ka ju ülestöödatud.

                                1)ma ei öelnud,et real staare kokku lahmib,vaid et nemad on ju stabiilselt palju staare soetanud.nt hooajast 99/00-praeguseni on realil 10 uut mängijat:salgado,mcmanaman,figo,helguera,conceicao ,makelele,zidane,munitis(laenul),geremi(laenul),ce sar.
                                Nihat Kahveci on hetkel 20 väravaga la liga väravalööjatest teisel kohal.ja need ostud mida sociedad teinud on ei ulatu kaugeltki selliste summadeni,mis reali ronaldo.ja nende teine ost:kovasevic on 19 3-4 väravalööja ning jagab seda ronaldoga.
                                2)jah,reali töö nende 3 noore ülestöötamisel on kiiduväärt aga sociedad on terve enda meeskonna oluliselt odavamalt ja ehk ka paremalt komplekteerinud.
                                3)vaata samas kui palju staare on reali tulnud juba siis staaridena.....
                                buy the ticket, take the ride.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X