320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Real Madrid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Replying to Topic \'Real Madrid\'

    Originally posted by H.M Murdock
    1)ma ei öelnud,et real staare kokku lahmib,vaid et nemad on ju stabiilselt palju staare soetanud.nt hooajast 99/00-praeguseni on realil 10 uut mängijat:salgado,mcmanaman,figo,helguera,conceicao ,makelele,zidane,munitis(laenul),geremi(laenul),ce sar.
    Nihat Kahveci on hetkel 20 väravaga la liga väravalööjatest teisel kohal.ja need ostud mida sociedad teinud on ei ulatu kaugeltki selliste summadeni,mis reali ronaldo.ja nende teine ost:kovasevic on 19 3-4 väravalööja ning jagab seda ronaldoga.
    2)jah,reali töö nende 3 noore ülestöötamisel on kiiduväärt aga sociedad on terve enda meeskonna oluliselt odavamalt ja ehk ka paremalt komplekteerinud.
    3)vaata samas kui palju staare on reali tulnud juba siis staaridena.....
    1. Salgado, Helguera, Conceicao, Make, Munitis, Geremi, Cesar polnud mingid staarid, kui nad Madridi tulid. Staar on mängija, kes võidab midagi oma meeskonnaga, eks? Näiteks Meistrite Liiga. Salgado, Helguera, Makelele, Geremi, Cesar võitsid Meistrite Liiga. Järelikult said nad staarideks just Real Madridis.
    Ronaldol oleks rohkem väravaid, kui ta hooaja alguses poleks audis olnud vigastusega ning pärast läks tal veel aega, et vormi jõuda.
    2. Vaatame seda Sociedadi meeskonna komplekteeritust järgmine hooaeg, kui Sociedadil on vaja ka Meistrite Liiga mänge mängida ning samal ajal ka La Liga käsil. Kui Sociedad muidugi esimesest ringist edasi jõuab, sest on ju kõigile teada, et Nihat, Kovacevic on minemas ning De Pedrogi on paljude huviorbiidis ning ega Karpin ka enam nooremaks ei lähe.
    3. Täpselt 3 tükki - Figo, Zidane, Ronaldo. Kuigi Meistrite Liiga võitsid Figo ja Zidane esmakordselt Real Madridi särgis... Ja Maccat ma ei loeks eriliseks staariks.

    Kommentaar


      Replying to Topic \'Real Madrid\'

      Originally posted by ass


      Staar on mängija, kes võidab midagi oma meeskonnaga, eks?

      mitte tingimata:nt leeds.meeskond pole midagi otseselt võitnud,aga staarid on küll.tegelt on selliseid näiteid palju.
      ja geremi ostust nii palju,et ilmselt nähti temas musta mandri andekat tähte,mida ta kahtlemata on,kui ta osteti oli ta 22-aastane.
      buy the ticket, take the ride.

      Kommentaar


        Replying to Topic \'Real Madrid\'

        Geremi on väga hea hooaja teinud Middlesbrough ridades, kuid mina temast Real Madridis puudust ei tunne. Seega minu pärast võiks keegi ta ära osta normaalse hinnaga.

        Kommentaar


          Replying to Topic \'Real Madrid\'

          Originally posted by ass
          Ja Maccat ma ei loeks eriliseks staariks.
          Tohoh! Tema 2000. aasta teod juba unustatud? Nojah, muidugi, Real Madridi poolehoidja võib endale lühikest mälu lubada...
          the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
          because belle of st mark is a beauty extraordinaire

          Kommentaar


            Replying to Topic \'Real Madrid\'

            Originally posted by mcnamara


            Originally posted by ass
            Ja Maccat ma ei loeks eriliseks staariks.
            Tohoh! Tema 2000. aasta teod juba unustatud? Nojah, muidugi, Real Madridi poolehoidja võib endale lühikest mälu lubada...
            Keda huvitab, mida ta tegi 2000. aastal? Praegu on kindel fakt, et Macca on laisaks läinud Bernabeul. Ja 2000. aasta vormi pole ka enam näha ja Real Madridis ta enam kaua ei ole. Suvel peaks ta free transferina lahkuma.

            Kommentaar


              Replying to Topic \'Real Madrid\'

              Originally posted by ass
              Keda huvitab, mida ta tegi 2000. aastal? Praegu on kindel fakt, et Macca on laisaks
              läinud Bernabeul. Ja 2000. aasta vormi pole ka enam näha ja Real Madridis ta enam kaua ei ole. Suvel peaks ta free transferina lahkuma.
              Ei noh, tore on, et ei huvita. Lihtsalt huvitav kuulda, et paljude teiste klubide fännidest erinevalt sina ei ela kadunud aegade hiilguses. Tõsi on ju seegi, et Di Stefano ning teised omaaegsed kuulsused on laisaks jäänud ning sellisel tasemel enam ei suuda mängida nagu Zidane või Ronaldo.
              the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
              because belle of st mark is a beauty extraordinaire

              Kommentaar


                Replying to Topic \'Real Madrid\'

                Originally posted by mcnamara


                Originally posted by ass
                Keda huvitab, mida ta tegi 2000. aastal? Praegu on kindel fakt, et Macca on laisaks
                läinud Bernabeul. Ja 2000. aasta vormi pole ka enam näha ja Real Madridis ta enam kaua ei ole. Suvel peaks ta free transferina lahkuma.
                Ei noh, tore on, et ei huvita. Lihtsalt huvitav kuulda, et paljude teiste klubide fännidest erinevalt sina ei ela kadunud aegade hiilguses. Tõsi on ju seegi, et Di Stefano ning teised omaaegsed kuulsused on laisaks jäänud ning sellisel tasemel enam ei suuda mängida nagu Zidane või Ronaldo.
                Ära võrdle McManamani Di Stefanoga. Macca ei küündi kuidagi Di Stefano lähedalegi. Di Stefano oli legend. Ja laisaks jäämise all mõtlen ma seda, et Macca vorm on nõrk, sest ta on ära hellitatud suure palgaga ja ilusa ilmaga.

                Kommentaar


                  Replying to Topic \'Real Madrid\'

                  Kuulge suured Real Madridi vihkajad ja sociedadi toetajad, paljud teist Sociedadi eelmine aasta toetas?

                  Kommentaar


                    Replying to Topic \'Real Madrid\'


                    Mina. Juba oma 15 aastat. Baski klubisid tuleb toetada. Ja kuna Bilbao Athletic liiga baskirahvuslik, siis ainus valik Real Sociedad.


                    Originally posted by Marca


                    Kuulge suured Real Madridi vihkajad ja sociedadi toetajad, paljud teist Sociedadi eelmine aasta toetas?

                    Kommentaar


                      Replying to Topic \'Real Madrid\'

                      Originally posted by Marca


                      Kuulge suured Real Madridi vihkajad ja sociedadi toetajad, paljud teist Sociedadi eelmine aasta toetas?
                      Mina olen 100% Real Sociedadi poolt, kui mingi Real \"affide\" Madridi poolt!
                      https://r-cold.blogabet.com/

                      Kommentaar


                        Replying to Topic \'Real Madrid\'


                        Mina olen 100% Real Sociedadi poolt, kui mingi Real \"affide\" Madridi poolt!
                        Emm...otsusta ära juba kelle poolt sa oled,,vaatan et sa oled otsustusvõimetu hetkeseisul

                        Kommentaar


                          Replying to Topic \'Real Madrid\'

                          7 Real Madridi mängijat on kutsutud Hispaania koondisse mängudeks Kreeka ja Põhja-Iirimaaga.
                          Kõik ründajad koondises on Madridist: Raul, Morientes ning Jose Guti. Suure tõenäosusega alustavad algkoosseisus Raul ja eelmises mängus Ecuadoriga kübaratriki teinud Morientes.
                          Vasakkaitse kohal peaks alustama just Leedsist naasnud Raul Bravo Sanfelix, kuigi tema kohta ohustab Juanfran. Siiski arvan, et Inaki Saez usaldab Rauli.
                          Loodetavasti alustab põhikoosseisus ka Iker Casillas, kes on minu objektiivse arvamuse kohaselt paremat mängu näidanud, kui tema kolleeg Santi Canizares.
                          Veel on koondisekutse saanud Ivan Helguera, Michel Salgado.

                          Tore on ka see, et barcast on ainult üks mängija koondisse kutsutud - Carles Puyol.

                          Soovime siis Real Madridi mängijatele Hispaania koondises ja üldse kogu Hispaania koondisele edu Euro 2004 kvalifikatsioonimängudeks.

                          Kommentaar


                            Replying to Topic \'Real Madrid\'


                            Real Madrid [1 - 1] Celta de Vigo (Raul - Mostovoi). Realil läheb raskeks tiitlit võita - olen õnnelik, kui nad loovutaks esikoha Real Sociedadile.

                            Kommentaar


                              Replying to Topic \'Real Madrid\'

                              Originally posted by viduka



                              Real Madrid [1 - 1] Celta de Vigo (Raul - Mostovoi). Realil läheb raskeks tiitlit võita - olen õnnelik, kui nad loovutaks esikoha Real Sociedadile.
                              Juhuuu go celta!aga loodetavasti võidab sociedad täna kodus valenciat.sellest tuleb kndlasti väga kõva mäng,sest sociedad võitleb la liga võidu eest ja valencia CL\'i pääsemise eest....


                              buy the ticket, take the ride.

                              Kommentaar


                                Replying to Topic \'Real Madrid\'

                                Huvitav, et Ronaldo\'t küll see viik ei kotinud eriti, täna juba naeratas rõõmsalt Monacos koos Prints Albert\'iga Real jääbki see hooaeg ühegi tiitlita vist:Plausa hale kui sul sellised mehed nagu Ronaldo, Raul, Roberto Carlos, Figo, Zidane on.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X