320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

SAFC vs NUFC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Näedsa siis 4-1 võit...vist pandi emotsioonipealt...väravad owenilt,cacapalt,milnerilt ja duffilt...89` lükkas Mr. Lawrence auvärava ka ära
    Ma rahunen kohe...ja näed ma olengi nüüd rahulik.

    Kommentaar


      Woohoo, kõva uudis. Seda duudi oli tegelt vaja liigasse tagasi, huvitav kauaks. Tühja koha pealt treeneripostilt jalgalaskmises on ta kahtlemata parim.
      "The great fallacy is that the game is first and last about winning. It’s nothing of the kind. The game is about glory. It’s about doing things in style, with a flourish, about going out and beating the other lot, not waiting for them to die of boredom". - Danny Blanchflower, legend

      Kommentaar


        NUFC.com

        We may still never get to where we want to be, but at least now the journey promises to be more enjoyable and adventurous than it looked ten days ago. Welcome back.

        Right you are.

        Kommentaar


          Vot see uudis tekitas küll üle pika aja käimasolevale ning järgmisele (eeldusel et Keegan pukki jääb nii kauaks ) hooajale mõeldes minus elevuse.
          Newcastlele sai hakatud pöialt hoidma just Keegani aegu...ja mäng oli ju siis ilus.

          kurat nagu voodimärgajate mtv võit kohe, mõnna!

          Kommentaar


            minu arust on tore, et me elame maailmas mis on nii mitmekesine, ning kus suudetakse ka paljunäinud inimesi jätkuvalt üllatada.

            kui nüüd võtta endale hetk aega, asutda paar sammu tagasi ja mõelda, mis toimus, siis on see umbes sama uskumatu kui stonehenge'i ehitamine pärismaalaste poolt. te vahetasite Sam'i Kevin Keegani vastu! te vahetasite Sam'i Kevin Keegani vastu!!!! mis mõttes! isegi Tottenham ei teeks midagi sellist! kui mitu korda peab inimene saama võimaluse tõestada, et ta on ebapädev. uskumatu. mul on teist isegi natuke kahju.

            Keegan kuulub sääraste legendaarsete treenerite loetellu, kus väärivad oma kohta ka Souness, O'Leary ja Taylor. see on eelviimane tase. viimases on sarnaselt Brutusele, Juudale ja Cassiusele kolm tõeliselt esilekerkivat figuuri: Venables, Hoddle ja Reid. ma ei imestaks, kui te kunagi ka sinna jõuaksite. 0:6.. you ain't seen nothing jet

            järgmise aasta Leeds-NUFC liigamängu ootama jäädes,
            banaan
            Jack of all trades, Master of nuns

            Kommentaar


              Ükskõik kui sitt on Kevin Keegan, kaks liigat ei õnnestu ikka korraga alla kukkuda, s.t. NUFC-Leedsi mängu järgmisel hooajal võib näha üksnes märgades unenägudes. Ja panna Keegan Sounessi, O'Leary ja Tayloriga ühte punkti on lihtsalt tobe, see on a la Bon Jovi samasse punti panemine Smilersi, Terminaatori ja Meie Mehega, et ükskõik kui sitt, siis nii sitt ka ikka ei ole.

              P.S. Hoddle on kõigi aegade parim treener, lihtsalt igasugused tont-analüütikud, kes hindavad treeneri väärtust tulemuste järgi, üritavad vastupidist tõestada.

              P.P.S Cassius = Taylor? Eh... wtf...
              "The great fallacy is that the game is first and last about winning. It’s nothing of the kind. The game is about glory. It’s about doing things in style, with a flourish, about going out and beating the other lot, not waiting for them to die of boredom". - Danny Blanchflower, legend

              Kommentaar


                on ikka klubi küll, mida toetada. huhuuu!
                aga eeskätt olen õnnelik, sest..
                ..minu esimesel külaskäigul st. james' parkile on vähemalt oodata midagi vaatamisväärset.
                ..eilse võidu najal peaksin ma ära mahtuma ka karikamänguks emiratesile - ootan kinnitust siinsetelt arsenali sõpradelt, see ei ole ju ometi täismajale?.
                ..ja äkki toon koju kaasa ka keegani autogrammi.

                nii et elagu elu!

                Kommentaar


                  Algselt postitas vello99 Vaata postitust
                  Ükskõik kui sitt on Kevin Keegan, kaks liigat ei õnnestu ikka korraga alla kukkuda, s.t. NUFC-Leedsi mängu järgmisel hooajal võib näha üksnes märgades unenägudes. Ja panna Keegan Sounessi, O'Leary ja Tayloriga ühte punkti on lihtsalt tobe, see on a la Bon Jovi samasse punti panemine Smilersi, Terminaatori ja Meie Mehega, et ükskõik kui sitt, siis nii sitt ka ikka ei ole.

                  P.S. Hoddle on kõigi aegade parim treener, lihtsalt igasugused tont-analüütikud, kes hindavad treeneri väärtust tulemuste järgi, üritavad vastupidist tõestada.

                  P.P.S Cassius = Taylor? Eh... wtf...
                  Aasta postituse auhind on läinud...
                  “The state of our pitch wouldn’t have affected Liverpool — with their game the ball is in the air most of the time.”
                  The Special One

                  Kommentaar


                    Algselt postitas mjkk Vaata postitust
                    ..eilse võidu najal peaksin ma ära mahtuma ka karikamänguks emiratesile - ootan kinnitust siinsetelt arsenali sõpradelt, see ei ole ju ometi täismajale?.
                    arsenal.com:

                    Arsenal v Newcastle United
                    FA Cup Fourth Round
                    Emirates Stadium
                    Saturday, January 26, 3pm



                    This fixture is now sold out.

                    However, a further allocation of tickets may be available depending on the result of Wednesday's FA Cup third round replay involving Newcastle United and Stoke City.
                    Please revisit arsenal.com on Thursday 17th January at 11am for more details.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas vello99 Vaata postitust
                      see on a la Bon Jovi samasse punti panemine Smilersi, Terminaatori ja Meie Mehega, et ükskõik kui sitt, siis nii sitt ka ikka ei ole.
                      no ma jään ikka enda juurde, et sama sahtli sitt. isegi pehmendasin seisukohta öeldes, et Peytar on hullem. tegelikult ei ole ka erilist vahet, kui palju vähem sitt on Bon Jovi Smilersist - igal juhul on mõlemad liiga sitad et kuulata.


                      Algselt postitas vello99 Vaata postitust
                      P.S. Hoddle on kõigi aegade parim treener, lihtsalt igasugused tont-analüütikud, kes hindavad treeneri väärtust tulemuste järgi, üritavad vastupidist tõestada.
                      loodan, et selle lause eest saate kunage veel ühe sessiooni Glendat

                      Algselt postitas vello99 Vaata postitust
                      P.P.S Cassius = Taylor? Eh... wtf...
                      eieieiei. siin ei olnud mingit "vastavalt" värki. lihtsalt oli võrreldud kolme "kõiget" (suurimat tõbrast siis. noorematele: see inferno värk) kolme "kõigega" (sitema treeneriga siis).
                      Jack of all trades, Master of nuns

                      Kommentaar


                        “Looking back on the Keegan era, one main feature stands out for me. It made me question my footballing ability for the first time in my life. Before that time, I used to go into games believing the opposition was scared of me and that nothing could get in my way. That self-belief evaporated at times when I played under Keegan. Certainly it was a dark phase in my career.” - Michael Owen, from his book “Off The Record.”
                        “The state of our pitch wouldn’t have affected Liverpool — with their game the ball is in the air most of the time.”
                        The Special One

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Jaan Vaata postitust
                          Aasta postituse auhind on läinud...
                          No seda ma kartsingi, et kui kohe jaole ei saa, siis läheb teema käest ära

                          Selle asemel et siirast rõõmu tunda Vana Legendi naasmise üle peavad mu vanad silmad lugema siit kohatuid võrdlusi ja ilkeid.

                          Kas tõepoolest keegigi harakatest siit foorumist ka tegelikult uskus/lootis, et Ashley tõmbab "kübarast jänese" keset TW-d ja mõni, tõepoolest selline treener, keda me ka tegelikult sooviksime ja keda klubi vajaks astuks posti tagant välja ja esitleks ennast - tere, olen seda hetke 100 aastat oodanud, siin ma nüüd olen. Keset seda sitast ja õnnetut hooaega, kus kuue sisse tulek oleks juba võrdeline VikingLoto jackpotiga. Meeskonna täiesti olematu maine, "sisemine keemine", hunnikute kaupa ebaõnne, läbikukkumisi ja valesid otsuseid ...

                          Ehk imelik, kuid olen Keegani tulekuga rohkem kui rahul. Rohkem kui treeneri taktikalist kätt, on meeskonda juhtima tarvis meest kellel on vaistu, sädet ja autoriteeti. Võib-olla on Keegan roostes, võibolla on ta küündimatu, kuid selle materjaliga, mis hetkel on ei tohiks olla keeruline kuue sisse jõuda, kui ka Shearer on andnud mõista, et on nõus olema abiks. Hetkel teeb ju "jalgpallijobu" SGE samamoodi Cityga sitast saia ...

                          Kas te tõesti lootsite et treeneriks saab lambist Shearer või Mourinho või Hiddink või Ferguson ... unistajad ?
                          Mis mulle Ashley juures enim meeldib on see, et ärimehena mõtleb ta kiirelt, pragmaatiliselt ja efektiivselt - kes molutab see lõpetab pankrotiga ja seda ei teha me ju keegi (terrorBanaan ehk välja arvata) ... ja tegelikult see fännidele meeldib.

                          Absurdile on vaja vastata absurdiga, siis võib asi isegi lõppeda ebaabsurdselt. Elame näeme. Põnev poolaasta ootab meid igal juhul

                          Viva La Kevin "Viggo" Keegan
                          299195

                          Kommentaar


                            Algselt postitas terroriBanaan Vaata postitust
                            minu arust on tore, et me elame maailmas mis on nii mitmekesine, ning kus suudetakse ka paljunäinud inimesi jätkuvalt üllatada.

                            kui nüüd võtta endale hetk aega, asutda paar sammu tagasi ja mõelda, mis toimus, siis on see umbes sama uskumatu kui stonehenge'i ehitamine pärismaalaste poolt. te vahetasite Sam'i Kevin Keegani vastu! te vahetasite Sam'i Kevin Keegani vastu!!!! mis mõttes! isegi Tottenham ei teeks midagi sellist! kui mitu korda peab inimene saama võimaluse tõestada, et ta on ebapädev. uskumatu. mul on teist isegi natuke kahju.

                            Keegan kuulub sääraste legendaarsete treenerite loetellu, kus väärivad oma kohta ka Souness, O'Leary ja Taylor. see on eelviimane tase. viimases on sarnaselt Brutusele, Juudale ja Cassiusele kolm tõeliselt esilekerkivat figuuri: Venables, Hoddle ja Reid. ma ei imestaks, kui te kunagi ka sinna jõuaksite. 0:6.. you ain't seen nothing jet

                            järgmise aasta Leeds-NUFC liigamängu ootama jäädes,
                            banaan
                            Imelik vend oled.Mille järgi sa Sami Keeganist ja Sounessist paremaks pead anna fakte ära lahmi lambist.Sam pole midagi kuskil saavutanud peale mõne õnnestunud hooaja Boltonis.

                            Kommentaar


                              tegi sitast saia. odavalt.

                              Kommentaar


                                Hea et keegi üldse tuli. Ega hullemaks väga minna enam ei saa kah. Nii et ootame, igav ei hakka. Mkmm.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X