320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

SAFC vs NUFC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    läksin livebeti ja vaatasin ohoo City 0:1 ees ja NUFC 10kesi ning lükkasin suitsu- ja supiraha teenimiseks neljakohalise arvu City võidu peale, täitsa ******

    pole midagi õelda, ropu suuga mees on saanud mängijad mängima ja mina jäin paari panusega viigi peale ikkagi plussi, täitsa tore
    Little things worry little minds.

    Carlo Ancelotti, 2009

    Kommentaar


      De ja vu ! Nii nagu kaks nädalat tagasi Evertoni vastu, nii läks ka Cityga. Vastased penaltist juhtima ja lõpuks 2:2. Kautšuki poolt rikošetitud viigivärav oli muidugi müstika ... samas pole NUFC-ilt ammu enam nii võitluslikku mängu näinud. Platsil tundus kohati, et hoopis City mängib vähemuses Positiivne oli nii Martinsi tagasitulek kui Collocini-Taylor keskkaitsepaari tegutsemine. Seekord jättis Steven Hamanni kotid veel läbi haukamata ... kuni järgmise korrani.

      Tervitused mõnusa seltskonna eest Kentile, Urmasele, Laurile ja loomulikult Juxile ja Rootsi Kunnile. Nüüd siis ootab ees teekond pimeduseriiki, et mäkkemitele kott pähe tõmmata ...
      299195

      Kommentaar


        Atmosfäär võis eile väga hea olla. Isegi telekapildist oli tunda, et need üksikud 45000 inimest tegid tavalisest mitu korda suuremat lärmi.
        Aga mäkkemid pannaks laupäeval kindlalt kotti, no doubt about that.

        Kommentaar


          Super uudised!

          "Newcastle United defender Habib Beye has won his appeal against his sending off in Monday's meeting with Manchester City."

          Kommentaar


            Tervisi Sunderlandist

            Kuulukse, et Ashley myyb klubi

            Vaadake YouTube'is huvitavaid videoid, nautige head muusikat, laadige üles originaalsisu ning jagage seda kõike oma sõprade, perekonna ja kogu maailmaga
            Jalgpallihaigla liige
            Member of SAFC Supporters Community Estonia/Finland

            Kommentaar


              Algselt postitas aiFo Vaata postitust
              Tervisi Sunderlandist

              uvitav, et sul seal urkas õnnestus küla ainus arvuti ülesse leida
              Tervita ka minu poolt Tafkat ja kõiki Newcastle inimesi
              299195

              Kommentaar


                Algselt postitas lest68 Vaata postitust
                Super uudised!

                "Newcastle United defender Habib Beye has won his appeal against his sending off in Monday's meeting with Manchester City."
                šokk. newcastle võitis midagi! trofeekabinet ei olegi enam tühi ruum.

                Kommentaar


                  Asjahuvilistele siis viimatiste kohtumiste statistika ...

                  Magpies @ dark place since losing:

                  2007/08 drew 1-1 Milner
                  2005/06 won 4-1 Chopra, Shearer(pen), N'Zogbia, Luque
                  2002/03 won 1-0 Solano
                  2001/02 won 1-0 Dabizas
                  2000/01 drew 1-1 A.O'Brien
                  1999/00 drew 2-2 Domi, Helder
                  1996/97 won 2-1 Beardsley, Ferdinand
                  1992/93 won 2-1 og(Owers), L.O'Brien
                  1991/92 drew 1-1 L.O'Brien
                  1989/90 drew 0-0 (playoffs)
                  1989/90 drew 0-0
                  1984/85 drew 0-0
                  1979/80 lost 0-1
                  299195

                  Kommentaar


                    Tõeliselt meelelahutuslik kohtumine oli. Tempokas, täis võimalusi ning huvitavaid olukordi. Sunderland sai teenitud võidu. Eks ta maitseb teile magusalt. Kahju vaid tollest hirmsast Cisse pommist mängu lõpuosas, mis postist sisse ei läinud.
                    Ja milline free kick...massive !

                    Kommentaar


                      Barton tegi väljakul 10 minutiga rohkem kui Butt terve hooajaga.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Wingback Vaata postitust
                        Tõeliselt meelelahutuslik kohtumine oli. Tempokas, täis võimalusi ning huvitavaid olukordi. Sunderland sai teenitud võidu. Eks ta maitseb teile magusalt. Kahju vaid tollest hirmsast Cisse pommist mängu lõpuosas, mis postist sisse ei läinud.
                        Ja milline free kick...massive !
                        T2name!

                        Maitseb heaste see v6it. Rahul ja purjus. Linnas ringi vaadates j22b yleyldse mulje nagu Sunderland oleks v6itnud champions league'i.Parim SAFC kogemus elus. Ait2h! See oli mu 10. jubelimatsh! Juhhei!
                        Jalgpallihaigla liige
                        Member of SAFC Supporters Community Estonia/Finland

                        Kommentaar


                          kui keegi peaks tahtma selle mängu videot koos Ott Järvela , siis tasub mulle teada anda, enne kui asja arvutist kustutan

                          Kommentaar


                            Algselt postitas users Vaata postitust
                            kui keegi peaks tahtma selle mängu videot koos Ott Järvela , siis tasub mulle teada anda, enne kui asja arvutist kustutan
                            noh, ma tahan.

                            Kommentaar


                              Ma olen veendunud, et ka mina ja aiFo ja taFka tahavad.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas aiFo Vaata postitust
                                T2name!

                                Maitseb heaste see v6it. Rahul ja purjus. Linnas ringi vaadates j22b yleyldse mulje nagu Sunderland oleks v6itnud champions league'i.Parim SAFC kogemus elus. Ait2h! See oli mu 10. jubelimatsh! Juhhei!
                                Kas sina loopisidki mustvalgeid kopikate ja pudelitega? Oleks siis vähemalt rolleriga visanud, aga selleks pole ju raha.
                                “The state of our pitch wouldn’t have affected Liverpool — with their game the ball is in the air most of the time.”
                                The Special One

                                Kommentaar

                                Working...
                                X