320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

SAFC vs NUFC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Katkenud uudis.
    Kaugeltki mitte ootamatu.
    the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
    because belle of st mark is a beauty extraordinaire

    Kommentaar


      Ega sellist uudist oligi oodata, et Sam lahkub, hooaja esimene mäng Boltoni vastu oli kena ja lubas suuremaid ootusi selleks hooajaks, kuid mida edasi, seda nutusemaks seis hakkas minema. Tugevamate vastu suudeti veel mängida, v.a. Liverpool, kuid väiksemate klubide vastu ei suudetud mängida.

      Nüüd oleks lihtsalt suht kiirelt uut manageri vaja, kes saaks siis jaanuaris kedagi veel osta ja tugevdada meeskonna nõrkasid kohtasid ja neid meil ikka jagub.

      Keda te uueks manageriks pakute - Shearer? Või kedagi teist.

      Kommentaar


        on aeg shearer sisse tuua. ainuke põhjus, et tema teab, mis töö see on ja talle antakse rohkem aega.
        shearer!!!

        Kommentaar


          ma paneks shola ameobi treeneriks, ta ei saa sitem selles ametis olla kui ta on ründajana

          Kommentaar


            kusjuures ma siiamaani usun, et Sam oli tegelikult igati sobilik mees NUFCi helgele tulevikule vastu viima, ning vaadates tabeliseisu (euroopasse ei jõua ja välja ka ei kuku) oleks võinud talle vabalt hooaja lõpuni võimaluse anda. aga, jah. minu arvates sitt otsus, aga noh vaatame, kuidas tal järgmine väljakutse õnnestub.
            «Kuule, konn, kas vesi on soe?»
            «Mina istun siin, muide, nagu konn, aga mitte nagu termomeeter!»

            Kommentaar


              ma olen konnaga nõus, nagu suht ikka. väga imelik uudis. kuulasin täna just hommikul tööle jalutades soccernet.comi podcasti, kus räägiti samist ja üldse manageridest nagu suure ja punase ninaga tolvan, kes oli ka säkkimise äärel, kuid juhuslikult võitis ühe karikamängu ja siia anti talle veel nati aega. edasine on juba punane ajalugu ja ka räige olevik.

              8 kuud on ikka sitaks vähe, et midagi pasast välja tirida ja enda järgi ehitada. järgmise hooaja keskpaigal ehk võinuks natuke vaadata.

              kuid nagu ka podcastis öeldi - fännid on teised. aeg on teine.

              bye bye

              SAM FOR LEEDS!
              Last edited by Martin; 09.01.08, 21:35.
              When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

              Kommentaar


                Üpriski ootamatu uudis tõepoolest. Kui nüüd ratsionaalselt läheneda, siis puutub siin tõesti igasugune loogika. Kaheksa kuuga ei tee midagi ära ning puhtalt tabeliseisu põhjal ei oleks nagu küll lahkumiseks põhjust.

                Ma tooks võimalike põhjustena välja kaks olulist momenti:

                - Resultaadid on siiamaani olnud keskpärased, mida võib samas uue režiimi puhul pidada aktsepteeritavaks. Nagu Martin juba viitas, siis on paljud head managerid viletsalt alustanud, k.a. punanina. Allardyce'i puhul läheb aga punane tuli põlema, eriti arvestades, et tegu on Newcastle'iga, kuna tema jalgpallifilosoofia ei lähe absoluutselt kokku sellega, mida on selles klubis viimasel aastakümnel harjutud nägema (vähemalt sel ajal, kui Keegan ja Robson ametis olid) ning paratamult ka meeskonnalt oodatakse. Üks asi on see, kui manageri esimene hooaeg on küll tulemuste poolest keskpärane, kuid on näha, et on põhjust eeldada asjade käigu muutumist positiivses suunas. Teistmoodi on aga lood siis, kui puudub usk helgesse tulevikku, kuna treeneri käekiri on niivõrd igav ja puine, et võimaliku edu tulevikus võib juba praegu üsna kindlalt välistada. Ja olgem ausad, seda ta tõesti on. Enamustes mängudes on ta kasutanud sisuliselt 4-5-1 skeemi, kus keskväljal puudub igasugune loovus - nt kolmik Butt, Faye ja Smith vms variant. Kui treener juba loob sellise imago meeskonnale, et me olemegi negatiivse jalgpalli viljelejad, kes lähevad 0-0 peale mängima, siis on lihtsalt raske uskuda paremasse tulevikku. Boltonis sai ta küll hästi hakkama, kuid nüüd olid standardid ja ootused kõrgemad. Sam tahtis aga jätkata Boltonis juurutatud stiili, mis võib pikapeale isegi efektiivseks osutuda, kuid üsna kindlalt ei vii meeskonda kõrgemale 6-8. koha piirilt. Selleks teda ei palgatud, et viie aasta aasta pärast kuues olla.

                - Allardyce palgati teatavasti F.Sheperdi poolt, kuid lühikest aega peale seda võttis klubi üle tandem Mike Ashley/Chris Mort. Samile anti küll terve ports raha raisata, kuid ju ta siis ikkagi ei olnud neile sobiv tüüp. Uus omanik/juhtkond tahab ikka nö oma mehe pukki panna, v.a. juhul, kui praegune peaks legend olema, kelle tool on niikuinii kõigutamatu, a la Alex Ferguson.

                Ahjaa, Shearer oleks ikka väga ebamõistlik samm ning õnneks taipab ta seda isegi. Tal puudub igasugune treenerikogemus ning kellegi palkamine üksnes emotsiooni põhjal ei oleks just kuigi arukas. Tõsi, van Basten ja eriti Klinsmann said ju hakkama.

                Tahaks kedagi välismaalt ning sellist, kes on midagi võitnud. Ottmar Hitzfeld oleks vast päris asjalik, kuid seda on vist sutt palju tahetud.

                Kommentaar


                  No selle jalgpallifilosoofiaga on umbes nagu portree tellimisega. Kui Arraku stiil ei meeldi, siis lihtsalt ei telli temalt, mitte ei palu tal Mudistit imiteerida. 4-5-1 on taktika mida kasutad siis, kui tunnetad, et ründavamalt minnes jääb kaitse liighõre. Võibolla tuli tal oma kaitseliini vaadates pisar silma, ning ta lihtsalt ei julgenud teistmoodi. Äkki ta saavutas selle kurikuulsa "pinge taluvuse taseme", kuhu iga poolhea jalgpallitreener kunagi jõuab.

                  Aga see omanikevahetus paneb asja natuke paremini konteksti. Kui sa ütlesid, siis meenus küll, aga muidu see mul meeles polnud. Kuigi jah, onu Freddiet seostatakse juba ammu Leedsiga (kuna tal on seesama NUFCi papp üle), ning sarnaselt Martinile tõmbaks ma selle töötu fatboy palkamise auks kasvõi öösel lipu vardasse. A las ta natuke praeb omas rasvas, meil pole veel päris kohe vaja.

                  Hitzfeld meeldiks teile muidugi, aga kui minevikku vaadata, siis tõenäoliselt üritate te mõnda O'Neilli/Moyesi palgata, ning lõpuks rahuldute mõne Wee Gordoni/McLeishiga.
                  «Kuule, konn, kas vesi on soe?»
                  «Mina istun siin, muide, nagu konn, aga mitte nagu termomeeter!»

                  Kommentaar


                    Algselt postitas rohelineKonn Vaata postitust
                    Hitzfeld meeldiks teile muidugi, aga kui minevikku vaadata, siis tõenäoliselt üritate te mõnda O'Neilli/Moyesi palgata, ning lõpuks rahuldute mõne Wee Gordoni/McLeishiga.
                    Kas Bryan Robson pole juba vaba? Terry Venables igatahes on ning muidugi ka tema ülemus ja rahvusvahelise kogemusega Steve McClaren. :jäätis:

                    Hiilgavaid võimalusi jagub.
                    When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                    Kommentaar


                      Ma arvan, et algselt lähtuti lihtsast loogikast, et kui Sam oli võimeline Boltoni seitsmenda koha kanti tüürida, siis küllap ta suudab Newcastle'i veel kõrgemale tõsta. Minu pärast võib ta ka kaitsvalt mängida, kui see edu toob. Paraku oli iroonia selles, et kaitsta ei osanud meeskond endiselt. Vähemalt selle aja jooksul, mis ta ametis oli. Seda eriti viimasel ajal. Koduväljakul jäädi pidevalt kohe mängu alguses kaotusseisu.

                      Pelgliku lähenemise, millele RK tähelepanu juhib, paratamatu efekt on see, et meeskonnale see üldiselt enesekindlust ega võiduusku juurde ei anna. Pigem vastupidi. Räägitakse, et valmistades tiimi järgmise vastase jaoks taktikaliselt ette, pööras Sam suurema ajast tähelepanu vastase tugevustele ning sellele, kuidas neid takistada, mitte nii väga sellele, kuidas neid platsi teisel poolel üle mängida. You can't coach scared, ma arvan.

                      Jällegi, Boltonis või kuskil väikses klubis võiks see isegi õige lähenemine olla, kuid Newcastle'is oodati temalt midagi enamat. Seda muidugi, et liiga palju ja liiga kiiresti. Kuid paraku ei sütita just erilist eneseusku see, kui isegi wiganite ja derbyde vastu selliselt mängitakse.

                      Kui meediat uskuda, siis minnakse jah RK poolt pakutud teed, tõsi Redknappi näol. Ei hakka kohe praegu ära needma, aga selles mõttes on tegu Samiga sarnase tegelasega, et nö väiksemate klubidega on ta head tööd teinud, kuid pole samas midagi kunagi võitnud ega ühteti meeskonda tippu tüürinud.

                      McLeish oleks vast ebareaalne, arvestades, et ta just läks Birminghami. Ta on endast muidugi üsna hea mulje jätnud. Täiesti tühja koha pealt pani Šotimaa ju päris kenasti mängima. Ja kusjuures atraktiivselt, nii palju kui mina nägin, mitte ei tagunud lihtsalt palli vastase poolele.

                      Kommentaar


                        Ühte asja tahtsin veel öelda: "I read it'd cost them £20m to sack everyone involved with Allardyce."

                        Kui see tõele vastab, siis on NUFC ikka Ridsdale'i nutikuse auhinda väärt,
                        When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                        Kommentaar


                          Väga vale ei pruugi see tõesti olla. Võttes arvesse, et Samil oli vist viie-aastane leping ning ta oli palganud terve armee igasugusu spetsialiste ning muid mehikesi. Näiteks nagu: Mike Forde, performance director; Mark Taylor, head of sports science; Mark Howard, conditioning coach; Dave Fallows, Prozone expert.

                          Performance director ja Prozone expert, etmismõttesnagu?

                          Kommentaar


                            Anda kinga keset transfer-akent on insane. See on midagi, mida teeks Spurs. Milleks rapsida, see hooaeg on ju nagunii maha kantud, samas väljakukkumise ohtu ka pole. Ainuke loogiline seletus on, et mingi vennaga on juba käed löödud, ostetavad mängijad läbi arutatud jne. Arvestades kellel võiks olle kõige parem müüdava Juuda koefitsents, siis eks Redknapp tundub olevat 100 % kindel.
                            "The great fallacy is that the game is first and last about winning. It’s nothing of the kind. The game is about glory. It’s about doing things in style, with a flourish, about going out and beating the other lot, not waiting for them to die of boredom". - Danny Blanchflower, legend

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Kaarel Vaata postitust
                              Väga vale ei pruugi see tõesti olla. Võttes arvesse, et Samil oli vist viie-aastane leping ning ta oli palganud terve armee igasugusu spetsialiste ning muid mehikesi. Näiteks nagu: Mike Forde, performance director; Mark Taylor, head of sports science; Mark Howard, conditioning coach; Dave Fallows, Prozone expert.

                              Performance director ja Prozone expert, etmismõttesnagu?
                              Esiteks. Ma arvan, et ikkagi oleks pidanud aega andma atra seada. Selliste jobudega, nagu satsis on, on nagu ebareaalne eeldada seksikas-totaalset jalgpalli ning meistrite liiga kohta esimesel hooajal.

                              Teiseks. Mul on suht pohhui, milline stiil satsil on, peaasi, et punnid tulevad. Ära on kottinud mingi ilmaimede ootamine. Pealegi, kõlab klišeena, aga jalgpall algab kaitsest (muidugi on natuke õigus ka Kaarlil selles osas).

                              Kolmandaks. See abiliste armee oli tegelikult minu silmis positiivne asi. Tipptasemel on vahed järjest väiksemad ning detailidest sõltub vägagi palju. Suusatamises te ju ei oota, et mingi vend tuleb tund enne starti kohale, võtab taskust kilekoti määretega ja paneb tunde järgi midagi alla, siis teeb soojenduseks paar kükki, viskab marati dressika seljast ning läheb starti. Ma arvan, et ka jalgpallis on ebareaalne loota, et kui teed trennis pool tundi pealelööke ning pärast harjutad kornereid ja siis enne mängu ütled, et davai, poisid, nüüd pange nagu torust tuleb... no ei too see resultaati, mulle tundub.

                              Neljandaks, ma vist juba mainisin, aga mulle tundub, et satsis on ikka mitu tõelist jobu. Riietusruumi info lekib, eriti negatiivsed arvamused. Äkki võiks Butt sellistele vastu lõugu panna?

                              Viiendaks. Ee... Harry Redknapp? Noh, tegelt on ju ametita Hitzfeld (suvest), Lippi, Mourinho - aga Kent ütles, et neil kõigil on mõistus peas. Seega, nagu Martin mainis - McClaren, Venables, Stratchan...

                              Kuuendaks. Vello postitust lugedes tuli meelde selline paralleel, et Toon ja Spurs on ilmselt kõige sarnasemad Premieri klubid. Sihitult ekslevad, rapsivad, seletamatutel põhjustel kõrgete (nii tulemuste kui seksika vuti poolest) ootustega luuserklubid.
                              “The state of our pitch wouldn’t have affected Liverpool — with their game the ball is in the air most of the time.”
                              The Special One

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Kaarel Vaata postitust
                                Üpriski ootamatu uudis tõepoolest. Kui nüüd ratsionaalselt läheneda, siis puutub siin tõesti igasugune loogika. Kaheksa kuuga ei tee midagi ära ning puhtalt tabeliseisu põhjal ei oleks nagu küll lahkumiseks põhjust.

                                Ma tooks võimalike põhjustena välja kaks olulist momenti:

                                - Resultaadid on siiamaani olnud keskpärased, mida võib samas uue re˛iimi puhul pidada aktsepteeritavaks. Nagu Martin juba viitas, siis on paljud head managerid viletsalt alustanud, k.a. punanina. Allardyce'i puhul läheb aga punane tuli põlema, eriti arvestades, et tegu on Newcastle'iga, kuna tema jalgpallifilosoofia ei lähe absoluutselt kokku sellega, mida on selles klubis viimasel aastakümnel harjutud nägema (vähemalt sel ajal, kui Keegan ja Robson ametis olid) ning paratamult ka meeskonnalt oodatakse. Üks asi on see, kui manageri esimene hooaeg on küll tulemuste poolest keskpärane, kuid on näha, et on põhjust eeldada asjade käigu muutumist positiivses suunas. Teistmoodi on aga lood siis, kui puudub usk helgesse tulevikku, kuna treeneri käekiri on niivõrd igav ja puine, et võimaliku edu tulevikus võib juba praegu üsna kindlalt välistada. Ja olgem ausad, seda ta tõesti on. Enamustes mängudes on ta kasutanud sisuliselt 4-5-1 skeemi, kus keskväljal puudub igasugune loovus - nt kolmik Butt, Faye ja Smith vms variant. Kui treener juba loob sellise imago meeskonnale, et me olemegi negatiivse jalgpalli viljelejad, kes lähevad 0-0 peale mängima, siis on lihtsalt raske uskuda paremasse tulevikku. Boltonis sai ta küll hästi hakkama, kuid nüüd olid standardid ja ootused kõrgemad. Sam tahtis aga jätkata Boltonis juurutatud stiili, mis võib pikapeale isegi efektiivseks osutuda, kuid üsna kindlalt ei vii meeskonda kõrgemale 6-8. koha piirilt. Selleks teda ei palgatud, et viie aasta aasta pärast kuues olla.

                                - Allardyce palgati teatavasti F.Sheperdi poolt, kuid lühikest aega peale seda võttis klubi üle tandem Mike Ashley/Chris Mort. Samile anti küll terve ports raha raisata, kuid ju ta siis ikkagi ei olnud neile sobiv tüüp. Uus omanik/juhtkond tahab ikka nö oma mehe pukki panna, v.a. juhul, kui praegune peaks legend olema, kelle tool on niikuinii kõigutamatu, a la Alex Ferguson.

                                Ahjaa, Shearer oleks ikka väga ebamõistlik samm ning õnneks taipab ta seda isegi. Tal puudub igasugune treenerikogemus ning kellegi palkamine üksnes emotsiooni põhjal ei oleks just kuigi arukas. Tõsi, van Basten ja eriti Klinsmann said ju hakkama.

                                Tahaks kedagi välismaalt ning sellist, kes on midagi võitnud. Ottmar Hitzfeld oleks vast päris asjalik, kuid seda on vist sutt palju tahetud.
                                Samad sõnad.Ällil on vara veel ja miks ta peaks hakkama riskime oma ebajumala staatusega
                                ,sest kui tulemusi ei tule siis paraku saab temast samasugune tont nagu souey,no mitte ikka paäris nii kah
                                Ma rahunen kohe...ja näed ma olengi nüüd rahulik.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X