320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

SAFC vs NUFC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    nje ploha

    Слава Україні! Героям слава!

    Kommentaar


      M 22 Sylvain Marveaux - Who dat?

      Miks vennad Dembad põhis pole koos? Muidu lahe mäng siiani.

      Kommentaar


        Harper on ikka tõsine spordimees, mõni pareiko oleks seal Anichebe tagumiku kuumaks kütnud.
        Newton Heath 1878

        Kommentaar


          Ma söön oma mütsi ära kui see mäng fucking arranged ei ole....tra mis kohtunikutöö ikka...JUBE!

          Kommentaar


            Algselt postitas j6u1uv4n4 Vaata postitust
            Ma söön oma mütsi ära kui see mäng fucking arranged ei ole....tra mis kohtunikutöö ikka...JUBE!
            15 sekundi jooksul mõlemas väljaku otsas värav ära võtta on ikka tase tõesti. Aga mäng on põnev.
            Newton Heath 1878

            Kommentaar


              Nufci fännina peaks ütlema, et Evertonile tehakse siin liiga
              The One and Only

              Kommentaar


                Harperi ja Anichebe situatsioon näitas ilmekalt, mis tänapäeva jalgpalli üks suurimaid venlasi on. Tänu esimese härrasmehelikule käitumisele ei pea teine tarbetut infomöla seedima.
                Kui Harperi reaktsioon ära võtta, siis tõenäosus on üsna suur, et Anichebe saanuks vihavaenlase kontole päris palju punkte.
                see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                Kommentaar


                  Magus punn käes ja mis Evertoni puutub siis paras sitapeadele eelmise hooaja tõmblemise eest

                  Kommentaar


                    Kohustuslikud 3 punkti tabelis juures. Mäng oli aga suhteliselt jube, eriti teine poolaeg. Cisse'lt kohutav performance, tagatipuks eksis veel penaltiga. Kaitseliin oli hea, nagu ka Harper, HBA ja Ba.

                    Kommentaar


                      Pardew, Carver, Steve Stone, Andy Woodman allkirjastasid kõik 8 aasta pikkused lepingud.
                      allikas: http://www.nufc.co.uk/articles/20120...281670_2931833

                      Kommentaar


                        pardew&co on kõikide ootusi kõrgelt ületanud, aga 8 maderfaking aastat....annaks jumal, et teda vallandama ei pea hakkama.
                        kauaks carr nufc'i(ga) seotud on?
                        buy the ticket, take the ride.

                        Kommentaar


                          Back in June 2012, Chief Scout Graham Carr, who has been instrumental in bringing a number of the current squad to the Club, was also rewarded with an eight-year contract.

                          Kommentaar


                            8 aastat masendust!

                            Kommentaar


                              kus otsas sul see masendus praegu on? kui läheb nigelaks ära, kyll siis leiab võimaluse ust näidata
                              The One and Only

                              Kommentaar


                                Ära pane trolli tähele. Pardew on väga hea treener ja see, et klubil esineb vahest ka sitemaid aegu, on loogiline. 8 aastat on küll pikk aeg ja sackimine läheks NUFCil väga kulukas, kuid üldiselt ma olen väga rahul, et selline treener klubi eesotsas on selle kümnendi lõpuni.

                                ManU poistelt saadi vahepeal karikas tappa. Sattusin isegi seda mängu vaatama. Esimene poolaeg oldi väga halvad ja vedas, et ainult 1 lasti ära lüüa. Teisel poolajal hakati mingi hetk (0-2 seisust kui Cisse sisse tuli) end liigutama, ning ega see viik lõpus kaugel olnudki. Algkoosseis oli minu arust siiski liiga nõrk, et midagi loota. Arusaadav muidugi, mehi hoiti . Graafik on hetkel tihe ja mingi suvaline karikas harakaid situatsioonis, kus mängitakse ka Euroopas, ei koti.

                                Homme on suhteliselt tähtis mäng võõrsil Readingu vastu. Krul endiselt mängust väljas, kuid Colo peaks homme väljakule jooksma küll

                                Siiski-siiski, viimase info kohaselt Coloccini ikkagi ei mängi. Samuti Cabaye osalemine küsimärgi all. Fakk.

                                Captain Fabricio Coloccini is out after suffering a setback in his recovery from a hamstring injury. The Argentina international defender, who started the 2-1 Capital One Cup defeat at Manchester United on Wednesday evening, is back on the treatment table and will not figure, and manager Alan Pardew may also have to do without midfielder Yohan Cabaye, who has a mouth infection.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X