Lehekülg 237, kokku 405 EsimeneEsimene ... 137187227233234235236237238239240241247287337 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 4 721 kuni 4 740, kokku 8100

Teema: SAFC vs NUFC

Senior Member
    Liitus foorumiga
    Aug 2001

Algupärane

“Looking back on the Keegan era, one main feature stands out for me. It made me question my footballing ability for the first time in my life. Before that time, I used to go into games believing the opposition was scared of me and that nothing could get in my way. That self-belief evaporated at times when I played under Keegan. Certainly it was a dark phase in my career.” - Michael Owen, from his book “Off The Record.”
    “The state of our pitch wouldn’t have affected Liverpool — with their game the ball is in the air most of the time.”
    The Special One

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Jaan Vaata postitust
    Aasta postituse auhind on läinud...
    No seda ma kartsingi, et kui kohe jaole ei saa, siis läheb teema käest ära

Selle asemel et siirast rõõmu tunda Vana Legendi naasmise üle peavad mu vanad silmad lugema siit kohatuid võrdlusi ja ilkeid.

Kas tõepoolest keegigi harakatest siit foorumist ka tegelikult uskus/lootis, et Ashley tõmbab "kübarast jänese" keset TW-d ja mõni, tõepoolest selline treener, keda me ka tegelikult sooviksime ja keda klubi vajaks astuks posti tagant välja ja esitleks ennast - tere, olen seda hetke 100 aastat oodanud, siin ma nüüd olen. Keset seda sitast ja õnnetut hooaega, kus kuue sisse tulek oleks juba võrdeline VikingLoto jackpotiga. Meeskonna täiesti olematu maine, "sisemine keemine", hunnikute kaupa ebaõnne, läbikukkumisi ja valesid otsuseid ...

Ehk imelik, kuid olen Keegani tulekuga rohkem kui rahul. Rohkem kui treeneri taktikalist kätt, on meeskonda juhtima tarvis meest kellel on vaistu, sädet ja autoriteeti. Võib-olla on Keegan roostes, võibolla on ta küündimatu, kuid selle materjaliga, mis hetkel on ei tohiks olla keeruline kuue sisse jõuda, kui ka Shearer on andnud mõista, et on nõus olema abiks. Hetkel teeb ju "jalgpallijobu" SGE samamoodi Cityga sitast saia ...

Kas te tõesti lootsite et treeneriks saab lambist Shearer või Mourinho või Hiddink või Ferguson ... unistajad ?
    Mis mulle Ashley juures enim meeldib on see, et ärimehena mõtleb ta kiirelt, pragmaatiliselt ja efektiivselt - kes molutab see lõpetab pankrotiga ja seda ei teha me ju keegi (terrorBanaan ehk välja arvata) ... ja tegelikult see fännidele meeldib.

Absurdile on vaja vastata absurdiga, siis võib asi isegi lõppeda ebaabsurdselt. Elame näeme. Põnev poolaasta ootab meid igal juhul

Viva La Kevin "Viggo" Keegan
    299195

Meeskonnaliige Kasutaja Graeme avatar
    Liitus foorumiga
    Aug 2005

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas terroriBanaan Vaata postitust
    minu arust on tore, et me elame maailmas mis on nii mitmekesine, ning kus suudetakse ka paljunäinud inimesi jätkuvalt üllatada.

kui nüüd võtta endale hetk aega, asutda paar sammu tagasi ja mõelda, mis toimus, siis on see umbes sama uskumatu kui stonehenge'i ehitamine pärismaalaste poolt. te vahetasite Sam'i Kevin Keegani vastu! te vahetasite Sam'i Kevin Keegani vastu!!!! mis mõttes! isegi Tottenham ei teeks midagi sellist! kui mitu korda peab inimene saama võimaluse tõestada, et ta on ebapädev. uskumatu. mul on teist isegi natuke kahju.

Keegan kuulub sääraste legendaarsete treenerite loetellu, kus väärivad oma kohta ka Souness, O'Leary ja Taylor. see on eelviimane tase. viimases on sarnaselt Brutusele, Juudale ja Cassiusele kolm tõeliselt esilekerkivat figuuri: Venables, Hoddle ja Reid. ma ei imestaks, kui te kunagi ka sinna jõuaksite. 0:6.. you ain't seen nothing jet

järgmise aasta Leeds-NUFC liigamängu ootama jäädes,
    banaan
    Imelik vend oled.Mille järgi sa Sami Keeganist ja Sounessist paremaks pead anna fakte ära lahmi lambist.Sam pole midagi kuskil saavutanud peale mõne õnnestunud hooaja Boltonis.

Algupärane

tegi sitast saia. odavalt.

Eesti koondislane Kasutaja -Antz- avatar
    Liitus foorumiga
    May 2002

Algupärane

Hea et keegi üldse tuli. Ega hullemaks väga minna enam ei saa kah. Nii et ootame, igav ei hakka. Mkmm.

perpertum perverticum Kasutaja rohelineKonn avatar
    Liitus foorumiga
    Sep 2001

Algupärane

Sam'i kohta vastas eston. Rõhutaks veel ka asjaolu, et Boltoni kaitse oli suurepärane. Kui sul ei ole nii palju raha kulutada, kui SAF'il või kui sa ei juhtu olema üks mõnest geeniusest, nagu kehva silmanägemisega prantslane, siis on üpris keeruline saavutada edu põhimõttega "lööme teist alati ühe rohkem". Geeniust silmapiiril polnud, ning seetõttu peaks minu nägemuse kohaselt Newcastle'i suurune klubi mängima mõnevõrra Kevini käekirjast negatiivsemalt, et euroopasse jõuda. Ta lihtsalt ei saa endale lubada neid mängijad, kes tema käekirja suudaks suurte vastu välja mängida.

No eks ma saan ka klubi toetajatest aru - ootused olid sama kõrged nagu alati ning kui need ei täitunud, siis oli igasugune muutatus juba ok. Vt ka Inglise koondis. Tean seda meeleolu, olen näinud, kuidas mu enda klubi juhtkond vahetab Et Teli Peytari vastu.

Aga tegelikult suutsin ma vist jätta mulje,et ma just Sam'ile suusaandmist hirmsitaks mõtteks pean. Tegelikult seda suudan ma veel mõista. Just Keegani palkamine on see uudis, mis üllatas mind hommikul isegi rohkem, kui teade Ines Karu röövimisplaanist. Tule taevas appi! Kaks korda sain järjest öelda. Nagu kaks peaministrit. Mõistus maailmast otsas!

Aga ok. Mõned võibolla usuvadki, Keeganisse, aga asja juures on veel üks väga murettekitav nüanss. Teie jaoks, siis, kallid sõbrad, minuga on umbes nii nagu Ince arvas. Nimelt kannavad sellised ostused endaga alati ka mingit sõnumit, ning minu jaoks on selle otsuse sõnumiks ambitsioonitus. Harry ja Kevin ei peaks olema inglismaa suuruselt kolmanda staadioniga klubi ambitsiooni tase. Isegi Tottenham pani paremaks, kuigi sellest pole abi, sest nn Tottenheimi faktor nullib kõik hea niikuinii alati ära, aga nad vähemalt üritavad. Respekta! No ja sarnast käekirja peaksite teie ka eeldama, mitte siin oma põhjendamatut rõõmu väljendama.
    «Kuule, konn, kas vesi on soe?»
    «Mina istun siin, muide, nagu konn, aga mitte nagu termomeeter!»

Eesti koondislane Kasutaja mjkk avatar
    Liitus foorumiga
    Jul 2002

Algupärane

kas täna mängu näeb?

Liitus foorumiga
    May 2002

Algupärane

Hunt ei näita.
    Täna on keskväljale põhimeeste hulgast valida 3 mängija hulgast, kes kõik on ääred. Ilmselt tuleb siis 4-3-3 mängida

Liitus foorumiga
    Jul 2002

Algupärane

urmas arvas, et molly's peaks näitama. kohtume seal?

manc Kasutaja kuuraa avatar
    Liitus foorumiga
    May 2007

Algupärane

smith on vigastatud või?

U21
    Liitus foorumiga
    Apr 2005

Algupärane

Punase sai eelmine mäng.

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas kuuraa Vaata postitust
    smith on vigastatud või?
    Smith, Butt ja Emre jätsid mängu punastega vahele.

Kohapeal viibinute sõnutsi olevat trottersid täna mõlemad trahvikastid porri tammunud ...
    ... ja varumeeste pink oli täna sümpaatselt nooruslik
    299195

Liitus foorumiga
    May 2002

Algupärane

Titus Bramble tegi täna taas oma ära!

Algupärane

"Bramble will re-join Newcastle before the transfer window closes, because if entertainment is what the Geordies want, then you can't get much better than a quality Titus trademark moment of madness!"

Eesti koondislane Kasutaja eestimees avatar
    Liitus foorumiga
    Feb 2003

Algupärane

ebaterve huumor http://www.soccernet.ee/news.php?id=18396

ütleme nii et brambel on ka parem ründaja kui ameobi ja ameobi on ka parem keskkaitsja kui brambel

Algupärane

Saab keegi mulle privada mjikk´u moblanumbri, oleks vaja ASAP.

E: olemas.
    Viimati muudetud vandersell poolt : 24.01.08 at 16:18 Põhjus: infoajastu

Liitus foorumiga
    Jul 2002

Algupärane

avalikud t2nus6nad sellile.
    homme teleka ette ja kui ma ilmun ekraanile, siis palun suurt kisak2ra yle pubide.
    ja kui kellelgi on veel soove, sest et urmasel n2iteks oli, siis andke mulle enne m2rtsi algust teada, sest siis on tyneside ja kylask2ik ja v6in k6ike kaasa v6tta sealt. ja siinkohal avalikud t2nus6nad indrekule. kyll inimesed on ikka toredad.
    tervitused.

Eesti koondislane Kasutaja aiFo avatar
    Liitus foorumiga
    Aug 2001

Algupärane

OT: http://www.postimees.ee/250108/esile...tish-newcastle

Kas seesinane tähendab nüüd, et NC Brown kaob lettidelt-pubidest praeguses mahus?

Senior Member
    Liitus foorumiga
    Aug 2001

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas mjkk Vaata postitust
    avalikud t2nus6nad sellile.
    homme teleka ette ja kui ma ilmun ekraanile, siis palun suurt kisak2ra yle pubide.
    Plaanid striikida?
    “The state of our pitch wouldn’t have affected Liverpool — with their game the ball is in the air most of the time.”
    The Special One

Algupärane

Seda ju ei näidata tänapäeval enam :S

Järjehoidjad

Postitamise reeglid

• Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud