Lehekülg 252, kokku 405 EsimeneEsimene ... 152202242248249250251252253254255256262302352 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 5 021 kuni 5 040, kokku 8100

Teema: SAFC vs NUFC

Professoranaal Kasutaja Jürvi-Hool avatar
    Liitus foorumiga
    Sep 2007

Algupärane

ou mai gaad!!! njuuka on parim klubi!!

Eesti koondislane Kasutaja aiFo avatar
    Liitus foorumiga
    Aug 2001

Algupärane Nädalakene veel

Dsoh! umbes-täpselt sellel hetkel nädala pärast oleme ette võtnud oma teise õlle Museum Vaultsis -- Caffrey's arvan ma (esimene on ilmselt kohalik Double Maxim).

Esimene SAFC-nufc matsh kohapeal vaadatuna on teoks saamas ja kuidagi ei suuda ära oodata! Jõudumööda üritame kodustele lehvitada ja kui Owenile selles mängus jalg taha pannakse, siis teate keda süüdistada. Esialgu lisab optimismi teadmine, et skunkide ajutine loots loodab kujundada oma uuest tiimist uue greisigängi, mille selgroo moodustab staarmängijatega koos kõrtsus napsutamine. Loodetavasti ka 24. oktoobri õhtul. Elame-näeme.

Senine kogemus Premier'i mängudega on allakirjutanul kehvapoolne -- kaks kindlat 1:0 kaotust (Everton märtsis ja Wigan mõne aasta eest). Sel korral mõtlesime, et teeks taas asja huvitavaks ja... duubeldame Stoke away jätab pisukese taganemistee kui skunkidega peaks minema nii nagu nendega SoL'il alati läinud on.

Jõudumööda üritame koduseid asjade kuluga (mark my words) kursis hoida ja Raixile ostame kah ilusa punase salli nagu lubatud. Tahad ikka veel?

Jääge terveks!

aiFo.

P.S. Kurbadest sündmustest niipalju, et www.1sunderland.com (millele olen pisut kaastööd teinud ja aeg-ajalt siinsamas tsiteerinud) lõpetab uudisteportaalina tegutsemise. Kahju.

Meeskonnaliige
    Liitus foorumiga
    Jul 2005

Algupärane

Natuke nostalgiat ka - ma ei teadnudki , et nii Nobby kui Robert mängivad koos Kreekas Larissa nimelises klubis.

Reservmängija Kasutaja lest68 avatar
    Liitus foorumiga
    Jan 2006

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas maanus Vaata postitust
    Natuke nostalgiat ka - ma ei teadnudki , et nii Nobby kui Robert mängivad koos Kreekas Larissa nimelises klubis.
    mitte ainult. ka dabizas mängib seal.

Observeerija Kasutaja Raix avatar
    Liitus foorumiga
    Aug 2001

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas aiFo Vaata postitust
    Jõudumööda üritame koduseid asjade kuluga (mark my words) kursis hoida ja Raixile ostame kah ilusa punase salli nagu lubatud. Tahad ikka veel?
    Noo, millest me räägime, selge see, et jätkuvalt tahan ja mitte ainult salli, veel too kogu vorm, dressid ja muud vidinad nagu padjapüürid, linad ja tapeet ning logoga klotserid ja kellad!
    The other line moves faster.

blablabla Kasutaja Bob_Loblaw avatar
    Liitus foorumiga
    Dec 2006

Algupärane

läksin livebeti ja vaatasin ohoo City 0:1 ees ja NUFC 10kesi ning lükkasin suitsu- ja supiraha teenimiseks neljakohalise arvu City võidu peale, täitsa ******

pole midagi õelda, ropu suuga mees on saanud mängijad mängima ja mina jäin paari panusega viigi peale ikkagi plussi, täitsa tore
    Little things worry little minds.

Carlo Ancelotti, 2009

Algupärane

De ja vu ! Nii nagu kaks nädalat tagasi Evertoni vastu, nii läks ka Cityga. Vastased penaltist juhtima ja lõpuks 2:2. Kautšuki poolt rikošetitud viigivärav oli muidugi müstika ... samas pole NUFC-ilt ammu enam nii võitluslikku mängu näinud. Platsil tundus kohati, et hoopis City mängib vähemuses Positiivne oli nii Martinsi tagasitulek kui Collocini-Taylor keskkaitsepaari tegutsemine. Seekord jättis Steven Hamanni kotid veel läbi haukamata ... kuni järgmise korrani.

Tervitused mõnusa seltskonna eest Kentile, Urmasele, Laurile ja loomulikult Juxile ja Rootsi Kunnile. Nüüd siis ootab ees teekond pimeduseriiki, et mäkkemitele kott pähe tõmmata ...
    299195

Liitus foorumiga
    Jan 2006

Algupärane

Atmosfäär võis eile väga hea olla. Isegi telekapildist oli tunda, et need üksikud 45000 inimest tegid tavalisest mitu korda suuremat lärmi.
    Aga mäkkemid pannaks laupäeval kindlalt kotti, no doubt about that.

Liitus foorumiga
    Jan 2006

Algupärane

Super uudised!

"Newcastle United defender Habib Beye has won his appeal against his sending off in Monday's meeting with Manchester City."

Liitus foorumiga
    Aug 2001

Algupärane

Tervisi Sunderlandist

Kuulukse, et Ashley myyb klubi

http://www.youtube.com/watch?v=Bx7X4cgh3qI

Algupärane

Tervisi Sunderlandist

uvitav, et sul seal urkas õnnestus küla ainus arvuti ülesse leida
    Tervita ka minu poolt Tafkat ja kõiki Newcastle inimesi
    299195

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas lest68 Vaata postitust
    Super uudised!

"Newcastle United defender Habib Beye has won his appeal against his sending off in Monday's meeting with Manchester City."
    šokk. newcastle võitis midagi! trofeekabinet ei olegi enam tühi ruum.

Algupärane

Asjahuvilistele siis viimatiste kohtumiste statistika ...

Magpies @ dark place since losing:

2007/08 drew 1-1 Milner
    2005/06 won 4-1 Chopra, Shearer(pen), N'Zogbia, Luque
    2002/03 won 1-0 Solano
    2001/02 won 1-0 Dabizas
    2000/01 drew 1-1 A.O'Brien
    1999/00 drew 2-2 Domi, Helder
    1996/97 won 2-1 Beardsley, Ferdinand
    1992/93 won 2-1 og(Owers), L.O'Brien
    1991/92 drew 1-1 L.O'Brien
    1989/90 drew 0-0 (playoffs)
    1989/90 drew 0-0
    1984/85 drew 0-0
    1979/80 lost 0-1
    299195

Anfield God Kasutaja Wingback avatar
    Liitus foorumiga
    Sep 2001

Algupärane

Tõeliselt meelelahutuslik kohtumine oli. Tempokas, täis võimalusi ning huvitavaid olukordi. Sunderland sai teenitud võidu. Eks ta maitseb teile magusalt. Kahju vaid tollest hirmsast Cisse pommist mängu lõpuosas, mis postist sisse ei läinud.
    Ja milline free kick...massive !
    Champs!

Liitus foorumiga
    Jan 2006

Algupärane

Barton tegi väljakul 10 minutiga rohkem kui Butt terve hooajaga.

Liitus foorumiga
    Aug 2001

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Wingback Vaata postitust
    Tõeliselt meelelahutuslik kohtumine oli. Tempokas, täis võimalusi ning huvitavaid olukordi. Sunderland sai teenitud võidu. Eks ta maitseb teile magusalt. Kahju vaid tollest hirmsast Cisse pommist mängu lõpuosas, mis postist sisse ei läinud.
    Ja milline free kick...massive !
    T2name!

Maitseb heaste see v6it. Rahul ja purjus. Linnas ringi vaadates j22b yleyldse mulje nagu Sunderland oleks v6itnud champions league'i.Parim SAFC kogemus elus. Ait2h! See oli mu 10. jubelimatsh! Juhhei!

Meeskonnaliige Kasutaja kympa10 avatar
    Liitus foorumiga
    May 2003

Algupärane

kui keegi peaks tahtma selle mängu videot koos Ott Järvela , siis tasub mulle teada anda, enne kui asja arvutist kustutan

manc Kasutaja kuuraa avatar
    Liitus foorumiga
    May 2007

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas users Vaata postitust
    kui keegi peaks tahtma selle mängu videot koos Ott Järvela , siis tasub mulle teada anda, enne kui asja arvutist kustutan
    noh, ma tahan.

Asjahuviline
    Liitus foorumiga
    Jul 2008

Algupärane

Ma olen veendunud, et ka mina ja aiFo ja taFka tahavad.

Senior Member
    Liitus foorumiga
    Aug 2001

Algupärane

T2name!

Maitseb heaste see v6it. Rahul ja purjus. Linnas ringi vaadates j22b yleyldse mulje nagu Sunderland oleks v6itnud champions league'i.Parim SAFC kogemus elus. Ait2h! See oli mu 10. jubelimatsh! Juhhei!
    Kas sina loopisidki mustvalgeid kopikate ja pudelitega? Oleks siis vähemalt rolleriga visanud, aga selleks pole ju raha.
    “The state of our pitch wouldn’t have affected Liverpool — with their game the ball is in the air most of the time.”
    The Special One

Järjehoidjad

Postitamise reeglid

• Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud