320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

SAFC vs NUFC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Väga mõttekas

    Kommentaar


      Algselt postitas j6u1uv4n4 Vaata postitust
      Väga mõttekas
      Ma olen üpris juhm ja ei saa eriti aru, kas see kommentaar oli sarkastiline või mitte.

      Kommentaar


        Suht ok mängud tulemas, miks mitte. Sunderland on ainult kodus hea though

        Kommentaar


          Mängu kahjuks ei näinud,kas Wickham väravaid tähistas või ei?
          Invest In Africa

          Kommentaar


            kui täna või homme mclareni säkk ei juhtu, on paks maik suutnud end ka sellest viimasest talle pandud lati alt kuidagi läbi mahutada.
            moyes! (ilmselt lõpetavad ikka divaris, aga tahaks näha mida DM aega saades teha ja komplekteerida suudab)
            buy the ticket, take the ride.

            Kommentaar


              Kiiremas korras tuleks tuua Rodgers v Moyes vms.

              Kommentaar


                Algselt postitas ElNino9 Vaata postitust
                Kiiremas korras tuleks tuua Rodgers v Moyes vms.
                Unistada ju võib, aga SML (pigem MA) on nagu Taavi Sinisukk, kes arvab, et piisab "peenhäälestamisest", kuigi riik (klubi) tervikuna on p*****.

                Aga jah, pigem ootaks juba langemist ja 2009 hooajale järgnenud sarnast "tallide puhastust kõrgepalgalistest kronudest".
                Anita, Cisse, Colo, Gouffran, Marveaux, Riviere, Sissoko, Saylor, Tiote ... out !
                299195

                Kommentaar


                  Algselt postitas maamesilane Vaata postitust
                  Mängu kahjuks ei näinud,kas Wickham väravaid tähistas või ei?
                  Esimese värava puhul ei suutnud oma võidutsevaid käsi paigal hoida ja sai ka korraliku buu järgnevatel minutitel. Teise värava puhul oskas juba käituda nagu eks-mackemile kohane. Kokkuvõttes sjuke koolipoisilik 3+ @emotsioonid und võidurõõm.
                  Jalgpallihaigla liige
                  Member of SAFC Supporters Community Estonia/Finland

                  Kommentaar




                    Tuntud korea keele spets on nüüd mackem.

                    Vana kuld:

                    Kommentaar


                      McClaren sai tala http://www.bbc.com/sport/football/35736581

                      Kommentaar


                        Rafa on kohal, huvitavad ajad. Püsimajäämist olen ma neile koguaeg ennustanud - ilmselgelt Villa, Sunderland ja Norwich on kvaliteedilt palju hullemad satsid.

                        Victoria Concordia Crescit

                        Kommentaar


                          Kindlasti huvitav käik ka Rafale endale, kas ta seni üldse relegation fighti on pidanud?

                          Kommentaar


                            Ühel aastal tuli 'pooliga seitsmendaks.
                            see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                            "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                            "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                            Kommentaar


                              jeesus fuckin kristus. true geordie järgmine video tõotab midagi mõnusat tulla.
                              buy the ticket, take the ride.

                              Kommentaar


                                http://www.skysports.com/football/ne...ver-as-manager. Õige tegu.. vabasi päevi võib nautida siis kui klubi püsimajäämine on tagatud.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X