320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

SAFC vs NUFC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Yoshinori Mutō
    4.jpg

    Kommentaar


      Sunderlandi värske ost - Max Power!
      "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
      These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

      Kommentaar


        NUFC 5:0 SAFC Ei ole parimad ajad Tyne - Wear derbydes. Tuleb mõned head aastad leppida duublite tasandiga
        299195

        Kommentaar


          Aitaks seda teemat tõdemusega, et Sunderland mängis täna esimest korda ajaloos Rochdale'iga. Said kindla võidu.
          the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
          because belle of st mark is a beauty extraordinaire

          Kommentaar


            Newcastle miks küll nii??? Kaheväravaline eduseis suudetakse ka maha mängida. Arusaamatu lihtsalt, kuidas küll ollakse nii saamatud. Ei imestaks üldse kui hooaja lõpus peaksime taaskord aste madalamale kolima.

            Kommentaar


              Algselt postitas NuFc Vaata postitust
              Ei imestaks üldse kui hooaja lõpus peaksime taaskord aste madalamale kolima.
              Ainult Newcastle suurepärase omaniku pärast ma loodan, et nii juhtubki.
              Ps. Ma vihkan Manure´t, jälle...

              Kommentaar


                Algselt postitas NuFc Vaata postitust
                Newcastle miks küll nii??? Kaheväravaline eduseis suudetakse ka maha mängida. Arusaamatu lihtsalt, kuidas küll ollakse nii saamatud. Ei imestaks üldse kui hooaja lõpus peaksime taaskord aste madalamale kolima.
                Mis siin arusaamatuks jääb ?
                Nõrganärvilistele ei ole kohta Toon Armys !
                299195

                Kommentaar


                  Lascelles kirjutas alla uuele 6 aastasele lepingule.
                  Ei tea mis küll selle mehe peas toimub? Väärib kindlalt premier leagues ja tugevamas klubis mängimist.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Graeme Vaata postitust
                    Lascelles kirjutas alla uuele 6 aastasele lepingule.
                    Ei tea mis küll selle mehe peas toimub? Väärib kindlalt premier leagues ja tugevamas klubis mängimist.
                    Ju on usku et nufc suudab hooaja veel päästa

                    Kommentaar


                      Vähemalt korraks oleme väljalangemis tsoonist pääsenud. Täna siis 1-0 võit Watfordi üle.

                      Kommentaar


                        Rääkides geniaalsetest lepingutest...

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Mask Vaata postitust
                          Rääkides geniaalsetest lepingutest...
                          PL manager of the season, 5 koht liigas, 3 milli kompensatsiooni.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Stok
                            Ma ei tea, kas ma olen valesti aru saanud, aga paks Mike ootas Pardew eest õiget pakkumist ja Crystal Palace tegi selle. Ehk minu arusaamise kohaselt ei saa üks mees töötada kahe klubi peatreenerina ning Palace ostis ta 3.5 milliga lepingust välja. Paksu Mike'i ei tüssa keegi.
                            Minu meelest ka Stok kirjeldas lepingu sisu väga üheselt. Lõpuks olid kõik ka veel rahul, eriti Newcastle fännid ,)
                            299195

                            Kommentaar


                              Kolmas võit järjest ja ühtäkki hooaja lõpuks püsimajäämine ei tundugi enam võimatu

                              Kommentaar


                                Tundub, et rikkus ja karikad pole enam mägede taga.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X