320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

SAFC vs NUFC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
    Big Sami naasmine on igati teretulnud.
    Sam Allardyce on Arsène Wenger: “I enjoyed beating Arsenal more than anyone
    Allardyce vs Wenger (all competitions):

    Played 28:
    Won 5
    Drawn 7
    Lost 16

    Kommentaar


      Boltonit juhendades oli punktisaak siiski suht-koht tasa (+3 AW-le vast) ning Arsenal võitis siis asju - põhjust uhkustamiseks on. Peale SAFi lahkumist aga pole vist enam semusid, kellega infot jagada.
      see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

      "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

      "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

      Kommentaar


        väidetavalt siis NUFC victor valdesi jahil jaanuaris. igati loogiline ja hea samm ma arvan. päris mitmed väljaanded seda kirjutanud.

        Kommentaar


          kohe kui õlisem osa pranstlasi pingiltki eemale jäeti, hakkas juhtuma. highlightide põhjal kiidaks lisaks wijnaldumile ka sissokot, kes näis päris sõge olevat. nii jätkata. (norwichi kaitse tegi ka muidugi parasjagu teeneid)
          buy the ticket, take the ride.

          Kommentaar


            Algselt postitas H.M Murdock Vaata postitust
            kohe kui õlisem osa pranstlasi pingiltki eemale jäeti, hakkas juhtuma. highlightide põhjal kiidaks lisaks wijnaldumile ka sissokot, kes näis päris sõge olevat. nii jätkata. (norwichi kaitse tegi ka muidugi parasjagu teeneid)
            Kaitse lappas meil ikka kõvasti. Mõni teine meeskond oleks meile eile 6 löönud.
            Tiote ja Dummet olid täiesti 0.
            Kuni 4:2 oli minuarust Norwich parem meeskond platsil.

            Kommentaar


              Penalti ja punane, fair decision?

              Kommentaar


                Tra kui naljakas mäng. Või siis mitte. Johnson tähistas nagu oleks Ballon d'ori saanud, ise terve mäng peidus. Loodetavasti see rõve meeskond 3 punkti siiski ei saa.

                Kommentaar


                  Algselt postitas j6u1uv4n4 Vaata postitust
                  Penalti ja punane, fair decision?
                  Tundus pehmelt antud. (nii punane kui ka penalti). Kehakontakt oli aga minu nägemuse järgi mitte midagi nii hullu, et selline otsus langetada.

                  Kommentaar


                    Karm arvestades, et minu arust oleks väravavaht esimesena pallini jõudnud. Viga muidugi oli. Aga mõrudaks teeb Njuuka jaoks veel asjaolu, et sekundid varem teisel pool väljakut oli päris hea penalty shout kui Cattermole kõigepealt käega mängis palli ja kui see polnud penaltit väärt siis teise käe tegutsemine oli seda küll - võttis Wijnaldumi ikka päris päris selgelt maha seal.

                    Kommentaar


                      Õlg õla vastu ju. Minu arvates oli ka penalti küsitav.

                      Kommentaar


                        Ohoh Thauvin lõi päris kaugele nurgalöögi

                        Kommentaar


                          Kohutavalt palju ebaõnne Njuukal täna, nii kohtunikelt (kas Cattermole jäigi täna kollaseta kuigi oli umbes 3 olukorda kus ta pidanuks selle saama?) kui enda meestelt. Isegi 10kesi oldi parem tiim platsil, aga selle eest punkte ei jagata. Sunderlandil õnnestus samal ajal kõik enda võimalused ära lüüa.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas ElNino9 Vaata postitust
                            Tra kui naljakas mäng. Või siis mitte. Johnson tähistas nagu oleks Ballon d'ori saanud, ise terve mäng peidus. Loodetavasti see rõve meeskond 3 punkti siiski ei saa.
                            Rõve meeskond all the way! Ha'way and feck off!

                            Veitsa kahju võiks ju olla penaltiolukorra üle (väravavahi pall oli eksju, ja kaitsja surus olukorrast juba väljas olnud ründajat, kes kenasti kukkus), mis mängu muutis. Sorry Newcastle, te olite esimesel poolajal kaugelt paremad. Samas selle advantage'i mitteärakasutamine olnuks päris jabur ja nii ta tuligi. 6-in-a-row. Nagu sõber Antz ütles: tulemust mäletavad kõik, seda KUIDAS see juhtus, ei mäleta peagi keegi.

                            Linnas on pidu. Kahjuks olen täna Eestis. See keemia, mille pealt miski Chelsea padufänn Sunderlandi "rõvedaks meeskonnaks" keevitab, vajaks siiski lähemat uurimist. Kahtlustan, et siinkohal on tegemist eeskätt lingvistilise küündimatuse, ehk sõnaseadmisoskusega, ehk üldise haritusega. Vaene laps. Milleks vihata invaliidi? Sunderland on ju ilgelt sitt sats. Chelsea on maailmatipp. Sunderland katsub kuidagi hakkama saada, vahepeal selle käigus võidab Chelseat, mllest see vihkamine?

                            Ja veel. Ballon d'or'i ei tähista keegi. See on mingi lollakas auhind. Naeratus on omal kohal, ei enamat. Kui sa aga oled löönud filigraanse penalti põhivaenlase vastu esimese poolaja lisaajal, siis see on tõesti tähistamist väärt. Sina, ElNino, ei saa sellest ilmselt aru, aga las ta siinkohal olla. Inglismaa suurimast derby'st arusaamine ongi ainult väheste privileeg. Sir Bobby Robson'i ja Niall Quinni autobiograafiate lugemine võiks siinkohal abiks olla, aga kui paljud seda teinud on?

                            Ha'way the Lads! KTF! FTM!

                            Jalgpallihaigla liige
                            Member of SAFC Supporters Community Estonia/Finland

                            Kommentaar


                              Ossa raisk ma ei arvanud, et Eestis Sunderlandi fänni eksisteerida võib.
                              Siirad vabandused!!!

                              Kommentaar


                                Algselt postitas ElNino9 Vaata postitust
                                Ossa raisk ma ei arvanud, et Eestis Sunderlandi fänni eksisteerida võib.
                                Siirad vabandused!!!
                                Kas aiFo on su mitu aastat istuma jäänud suur ja tige pinginaaber või kuri kasuisa? Või siis ajasid niisama mingit illi, lootuses, et keegi vastu midagi ei ütle. Igatahes, kergelt veider mulje jääb mulle vähemalt

                                Kommentaar

                                Working...
                                X