320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

SAFC vs NUFC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Ega siin midagi väga salajast ka pole. Fännireiside foorumist oleksid leidnud kindlasti, aga 5055713 on mu number.
    299195

    Kommentaar


      Saad Sa äkki oma reidi aadressi ka anda?
      14. september 2006, Tallinn

      Kommentaar


        Algselt postitas uvv Vaata postitust
        Saad Sa äkki oma reidi aadressi ka anda?
        Sulle alati intsukiisumiisu-pauersixpäkk ja vaata siis et ikka feimi lased
        299195

        Kommentaar


          All the latest news from Sunderland AFC, including first team, club news, Academy news and SAFC Ladies news.


          Kurvad uudised on tulnud Inglismaalt. 61 aasta vanuses suri 1973. aasta FA karikamängus mängu ainsa värava löönud Ian Porterfield.

          Porterfield signiti Raith Roversist, Mackemite eest tegi mees 268 mängu. Hiljem mängis Porterfield Sheffield Wednesday, Readingu ja Rotherdami eest.

          Porterfieldi managerikarjäär on olnud seotud klubidega: Rotherham, Sheffield United, Aberdeen, Reading ja Chelsea (nende esimene manager Premier League's).

          Hiljem töötas ta managerina, lootsides Zambiat, Zimbabwe't, Omaani ja Trinidad&Tobagot; ja treenerina Saudi Araabia ja Lõuna Korea meeskondade juures.

          Porterfieldi viimane töö oli Armeenia rahvusmeeskonna managerina.

          RIP Ian Porterfield.
          Jalgpallihaigla liige
          Member of SAFC Supporters Community Estonia/Finland

          Kommentaar


            Algselt postitas aiFo Vaata postitust
            ...
            teemavälist ka, ehk siis aiFo le õnne pere juurdekasvu puhul ja ehk jõuavad nüüd ka eesti neiud nii umbes 20 aasta pärast mõnele suurturniirile
            299195

            Kommentaar


              Algselt postitas INCE Vaata postitust
              teemavälist ka, ehk siis aiFo le õnne pere juurdekasvu puhul ja ehk jõuavad nüüd ka eesti neiud nii umbes 20 aasta pärast mõnele suurturniirile
              Mine tea. Triblamise osas veel ülevaade puudub, aga totsi häälekapatsiteet lubab arvata, et ühe mõjuka hääle staadionile on Eesti jalgpall küll juurde võitnud
              Jalgpallihaigla liige
              Member of SAFC Supporters Community Estonia/Finland

              Kommentaar


                igatahes müts maha minu poolt ja õnnitlused.
                "The great fallacy is that the game is first and last about winning. It’s nothing of the kind. The game is about glory. It’s about doing things in style, with a flourish, about going out and beating the other lot, not waiting for them to die of boredom". - Danny Blanchflower, legend

                Kommentaar


                  Oo jaa, aiFo siiras lugupidamine ning tervitused ja loomulikult emale ka!

                  aga häälekapasiteet, mida ta vahel, nagu ma Su jutust aru saan, kuulda laseb, on muidugi seletatav ainult selle piinlikustundega, mida vastne maailmakodanik tunneb oma isa särgimustri värvi pärast.
                  14. september 2006, Tallinn

                  Kommentaar


                    Algselt postitas aiFo Vaata postitust
                    Mine tea. Triblamise osas veel ülevaade puudub, aga totsi häälekapatsiteet lubab arvata, et ühe mõjuka hääle staadionile on Eesti jalgpall küll juurde võitnud
                    AiFF !!! jehuuuu

                    Kommentaar


                      Derbyga mäng. Niisiis, Antz? Või lähme Hiiule? Tegelt tahaks arutada kohaletulijatega ka uue vimpli tegemist (see on tegelt juba suht kiire asi - ise pakuks välja lipu disaini põhjal, aga kirjad oleks ESTOONIAN ARMY - natuke juustune, aga mulle meeldib ) ning ka veebiasja üles võtta. Kes on käpad?
                      “The state of our pitch wouldn’t have affected Liverpool — with their game the ball is in the air most of the time.”
                      The Special One

                      Kommentaar


                        Urmasega sai põgusalt Flora-mängul räägitud, et ehk teeme seekord Hiiul.
                        Mulle sobivad nii Hunt kui ka H-Pubi muidu, nii et enamuse tahe otsustab!
                        Vimplikirje suhtes sama meelt!
                        Webi-asi jäi ikkagi peale eelmise-aastast miitingut soiku. Head mõtted teretulnud.

                        Kommentaar


                          Veebi osas siis niipalju, et ma mõtlesin eelkõige, et kellele seda teha ja kui põhjalikult. Ma arvan, et õige vastus oleks nö outsideritele, kes peaks meie vastu kuidagi huvi tundma, kesiganes need ka oleks. Sealt tuleks ka edasi mõelda. Midagi väga keerulist või ulatuslikku ei peaks me plaanima, kuna ei suuda seda sellisel juhul antud tasemel üleval pidada.
                          “The state of our pitch wouldn’t have affected Liverpool — with their game the ball is in the air most of the time.”
                          The Special One

                          Kommentaar


                            Saab siis Hiiu? Ma tulen kesklinnast, kes tahab küüti?
                            14. september 2006, Tallinn

                            Kommentaar


                              mina tuleks heameelega hiiule, kui urmas küüti pakub.
                              jääb siis hiiu?

                              Kommentaar


                                Sry mehed, tuli midagi vahele, jään tänasest üritusest eemale.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X