320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

SAFC vs NUFC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Olen koos olulise infiga alates 21-st kohal. Täna on ka sõltumatu vaatleja kohal ... kas meil miski laud ka on? Seltskonda tundub nagu vaikselt kogunevat ... Kent lubas kah käpp olla ...
    Sätin nüüd replicat triikima
    299195

    Kommentaar


      Hundis?

      10 TM
      14. september 2006, Tallinn

      Kommentaar


        Antz, kas ma saan täna oma kanaribad lõpuni süüa?
        14. september 2006, Tallinn

        Kommentaar


          Paistab, et ülekannet pole kusagilt loota. Carling Cupist pakutakse vaid Reading-Liverpool kohtumist.

          Aga kanaribad lubab Antz vast ikka lõpuni süüa :P
          Supplies!

          Kommentaar


            njah. paistab jah nii.
            siis võib viimati ostetud ja ajapuudusel puutumata jäänud kraam mind veel mõned päevad oodata!
            14. september 2006, Tallinn

            Kommentaar


              Carlinguga siis selleks korraks ühel pool ...

              NB!!! Valminud on fännklubi vimplid (Mjkk organiseeris kujunduse), mis 125 raha eest saadaval homme alates kella 18 Lasnamäe KHJ väljaku ääres (Lootose C klassi noored võitlevad samas Puumaga
              299195

              Kommentaar


                Kas homme ka kuskil miskit toimub, eestlased?
                Canal+ peaks näitama ja Hiiu pubi kavas on ka olemas.

                Kommentaar


                  hiiu pubisse mina ei viitsi küll kuidagi minna.
                  kui homme mul kolimistasjaajamist ei ole, siis võiks täiesti näha ju hellas hundis.

                  Kommentaar


                    same old shit, mitte midagi pole muutunud

                    Kommentaar


                      Algselt postitas lest68 Vaata postitust
                      same old shit, mitte midagi pole muutunud
                      Just minu sõnad eile puhvetis. Korralikule esitusele järgneb totalne ämber. Nädala eest säranud mees/mehed on järgmisel korral omaenda haledad varjud.
                      Pole vahet, kes meeskonnas mängivad või milline härra treeneripingil istub, ebastabiilsus valitseb ikka ja alati.
                      Selline see Newcastle´i poolehoidja argipäev on.
                      Hetkeseisuga pakun suvalist kohta tabeli keskel ja loomulikult loodan üliväga eksida.
                      Hooaja alguses ei kõhelnud hetkekski, et see sats madalamast, kui 5.-6. koht hooliks...

                      Ehk on see kõik Sam vs meeskonna kohanemisvalu?

                      P.S. No kui INCE mu tellitud särgi Põ-Inglismaalt ära toob, siis kannan seda siiski suurima heameelega!

                      Kommentaar


                        Pisut salastatud infi ...

                        Newcastle XI 1 Rangers XI 3

                        Joey Barton completed the full 90 minutes of a behind-closed-doors friendly against Rangers at St. James' Park on Thursday afternoon.

                        It was Barton's third appearance in a week after turning out for the Reserves at Manchester City and at home against Wigan.

                        The Rangers line-up included former Mag Am(a)dy Faye and ex-Smoggie Ugo Ehiogu and it was the visitors who took an early lead through Rory Loy in the eighth minute.

                        Chris Burke doubled Rangers' lead in the 57th minute but Mark Doninger halved the arrears nine minutes later after being put in by Barton.

                        The SPL side clinched the victory with eight minutes remaining through Alan Gow.
                        299195

                        Kommentaar


                          Üldiselt on need koondisepausid muidugi tüütud.

                          Celticu leerist tuleb teade, et keegi, arvatavasti Newcastle on teinud pakkumise sellise mehe ostuks.



                          ja kui veel midagi olulist lisada, siis muidugi fakt, et minu silmadel on juba vill Emre viimase kolli uuesti ja uuesti vaatamisest.
                          14. september 2006, Tallinn

                          Kommentaar


                            Algselt postitas uvv Vaata postitust
                            ja kui veel midagi olulist lisada, siis muidugi fakt, et minu silmadel on juba vill Emre viimase kolli uuesti ja uuesti vaatamisest.
                            See oli tõesti imeline värav.

                            Kommentaar


                              Harakad, kes ei ole ennast eelolevaks talveks tööle möllinud:
                              Pakkumine, millest parem oleks ehk pallipoisi oma


                              ja et kui tulla maisemate asjade juurde ning uskuda, et esmaspäeval näeb lõpuks jälle ka jalgpalli, siis
                              on aeg formuleerida küsimus:
                              Antz?
                              14. september 2006, Tallinn

                              Kommentaar


                                Jaa, teleri vahendusel on seda mängu võimalik jälgida küll!
                                Kas huvi on teha seda Hundis või Hiiul?

                                ja siia oleks paslik lisada selline rida nufc.com-ist:
                                England villain Paul Robinson misses the game after picking up a calf strain in Russia.
                                Tundub et vastaste kingitud väravaid seekord ei tule.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X