320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

SAFC vs NUFC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Replying to Topic \'SAFC vs NUFC\'

    Originally posted by vello99


    Originally posted by eston#21


    magpie - get behind the team mentaliteet ei tähenda paduoptimismi vaid seda et oled koos meeskonnaga nõus läbi sita ja tule minema.
    50 % sinuga nõus...
    Et läbi tule? Kui nii, siis 100% sinuga nõus.
    When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

    Kommentaar


      Replying to Topic \'SAFC vs NUFC\'

      Newcastle United 1 : 0 Leeds United

      Värava autor(id): Alan Shearer `4

      Hoiatused: Kelly (LUFC)

      Staadion: ST. James`Park

      NUFC koosseis:


      Given
      Hughes
      Woodgate
      Bramble
      Bernard
      Solano
      Jenas
      Speed
      Robert
      Shearer
      Dyer


      LUFC koosseis:


      Robinson
      Kelly
      Duberry
      Kilgallon
      Harte
      Pennant
      Matteo
      Batty
      Johnson
      Milner
      Viduka

      Vahetused:

      Ambrose for Solano (81)
      Viana for Robert (80)
      Olembe for Batty (30)
      Bridges for Johnson (69)
      Sakho for Milner (89)

      Kohtunik: Phil Dowd

      Järgmine mäng, siis saab selle hooaja mängudest üks raskemaid olema, kuna vastaseks on Mancester United.

      izerman@hotmail.com

      Kommentaar


        Replying to Topic \'SAFC vs NUFC\'

        njah. võit jäi koju, nagu loodeti. teisiti oleks olnud veidike kurjasti.

        igatahes olen mina mõtetega juba pühapäevas. avastasin ajalugu uurides sellise huvitava fakti:

        viimane võit southamptonist enne selle aasta alguses saadud 3-0 võitu tuli 26. veebruaril 1972. kusjuures viimane võit old traffordil pärineb 12. veebruarist 1972 (kaarel juba ütles, tottenhami on seal küll vahepeal võidetud). see kehtib siis machester unitedi kohta. vahe seega kaks nädalat, kusjuures koosseis oli täpselt sama.

        lihtsalt selline fakt.

        igatahes loodan mina üllatust, muud ei julge uskuda/oodata.

        muideks on nufc.pri.ee nüüd jälle tagasi. korralikul kujul vaateid saab lisada homsest, muidu peaks kõik olema nagu muiste. ehk siis töötama. peagi tulemas suuremat sorti täiendus lehele.

        ja muidugi - SAVE OUR NOBBY!

        Kommentaar


          Replying to Topic \'SAFC vs NUFC\'

          sad mackem bastards.

          saate aru, mäkkemitel hakkas igav ja oma ülimõnusa foorumi kaudu alustasid nad projekti tehke kieron dyer maha. hahaha. haledamaid kujusid annab ikka leida.

          www.thefa.com leheküljelt leiate ühe polli, kus saab hinnata fa karikasarja viimase ringi parimaid mängijaid. nimelt leppisid mäkkemid kokku, et hakkavad massiliselt hääli teistele andma. ja nagu niuhti, on häälte osakaal nüüd langenud teistele vennikestele.

          noh, tore et nad millegi üle rõõmu saavad tunda. kieron muidugi nutab arvatavasti. siiski - kaotatud poll ju. idioodikari.

          siia sobib tõtt peegeldav pilt:

          Kommentaar


            Replying to Topic \'SAFC vs NUFC\'

            Originally posted by xKxAxPxUx

            Järgmine mäng, siis saab selle hooaja mängudest üks raskemaid olema, kuna vastaseks on Mancester United.
            huvitav kelle poolt oled, vastmisi lähevad ju su eelmine ja praegune lemmik

            Kommentaar


              Replying to Topic \'SAFC vs NUFC\'

              Näedsa, Vaiko Eplik ka Sunderlandi vänn
              Supplies!

              Kommentaar


                Replying to Topic \'SAFC vs NUFC\'

                Möhh? Miks? Samas oli üks Claire\'i sünnipäeva meestest ikka aeg-ajalt mustavalgetriibulises kultussärgis.
                “The state of our pitch wouldn’t have affected Liverpool — with their game the ball is in the air most of the time.”
                The Special One

                Kommentaar


                  Replying to Topic \'SAFC vs NUFC\'

                  No vaata toda pika kaelaga meest paremal pool, kas pole mitte sarnane :P
                  Magpie poolt pandud pildi peal siis.
                  Supplies!

                  Kommentaar


                    Replying to Topic \'SAFC vs NUFC\'

                    Rumal mina. Eelmise postituse tegemise ajal ei tulnud see pilt miskipärast läbi siit.
                    “The state of our pitch wouldn’t have affected Liverpool — with their game the ball is in the air most of the time.”
                    The Special One

                    Kommentaar


                      Replying to Topic \'SAFC vs NUFC\'

                      Originally posted by Magpie


                      sad mackem bastards.

                      saate aru, mäkkemitel hakkas igav ja oma ülimõnusa foorumi kaudu alustasid nad projekti tehke kieron dyer maha. hahaha. haledamaid kujusid annab ikka leida.
                      Vaatan, et Sunderland Message Board on sulle hinge läinud...

                      Ilmselt on tõesti kõigis sinu personaalsetes ebameeldivustes süüdi mackemid -- ka selles, et Dyer ei olnud FA Cupi viimases voorus parim mängija. Oli keegi teine. So?

                      FTM!
                      Jalgpallihaigla liige
                      Member of SAFC Supporters Community Estonia/Finland

                      Kommentaar


                        Replying to Topic \'SAFC vs NUFC\'

                        Originally posted by aiFo
                        FTM!
                        ftm = free ticket mackems

                        ei lähe mulle ega klubile ega dyerile see korda, kes taolise polli võidab, aga ma lihtsalt tõin jällekord tõestust selle kohta, milliseid pesemata ja koletuid inimesi maailmas olemas on ja mida võib igavus teha. kas siinsed mäkkemid on oma hääle ikka andnud? kui mänguväljakul hästi ei lähe, siis tuntakse rõõmu vähemalt...hmmm... netilehekülgedel hääletamisest? huvitavad tüübid.

                        Kommentaar


                          Replying to Topic \'SAFC vs NUFC\'

                          Originally posted by Magpie


                          Originally posted by aiFo
                          FTM!
                          ftm = free ticket mackems

                          ei lähe mulle ega klubile ega dyerile see korda, kes taolise polli võidab, aga ma lihtsalt tõin jällekord tõestust selle kohta, milliseid pesemata ja koletuid inimesi maailmas olemas on ja mida võib igavus teha. kas siinsed mäkkemid on oma hääle ikka andnud? kui mänguväljakul hästi ei lähe, siis tuntakse rõõmu vähemalt...hmmm... netilehekülgedel hääletamisest? huvitavad tüübid.
                          õnneks ei ole ju palju tarvis
                          299195

                          Kommentaar


                            Replying to Topic \'SAFC vs NUFC\'

                            Originally posted by Magpie


                            ftm = free ticket mackems

                            ei lähe mulle ega klubile ega dyerile see korda, kes taolise polli võidab, aga ma lihtsalt tõin jällekord tõestust selle kohta, milliseid pesemata ja koletuid inimesi maailmas olemas on ja mida võib igavus teha. kas siinsed mäkkemid on oma hääle ikka andnud? kui mänguväljakul hästi ei lähe, siis tuntakse rõõmu vähemalt...hmmm... netilehekülgedel hääletamisest? huvitavad tüübid.
                            Ma võin hakkama saada uskumatute ja imepäraste asjadega -- kätel käia, 2 minutit hinge kinni hoida, Valgevene õlut juua -- aga TÕESTUST ma sinu viimastest postitustest välja lugeda ei suutnud. Minuarust on sul täna lihtsalt paha tuju -- kas oled koolis halva hinde saanud, rahakoti ära kaotanud või pole tütarlapsed sinust piisavalt välja teinud -- ja nüüd loobid tuld ja tõrva selles suunas, mille mustamine sinule avanevas maailmapildis on toonust tõstev ja hingerahu taastav.

                            Tjah, loodusest on teada sarnaseid juhtumeid teisigi. Põhja- ja Kesk-Ameerika looduses elutsev mephitis mephitis leiab hingerahu ja kaitset ülejäänud maailma ebaõigluse eest üsna omapärasel moel.

                            Inglismaal Tyne\'i jõe kallastel elutsevad homo sapiens\'i isendid on mainitud \"omapärase moe\" samuti enese jaoks avastanud ja selle rakendamiseks valinud halli (algselt ilmselt valge) monstrumi nimega St. James Park ning meediakanali pealkirjaga Internet, kus siis ümbritseva maailma arvatav ebaõiglus valatakse vastavalt kas monstrumi pingiridade vahele või meediakanali erinevate väljendusviiside vormidesse. Selline tegevus on pälvinud ühiskonna imestuse nende kahe imetaja niivõrd sarnase käitumise üle ja nii on hakatud tõmbama paralleele. eelkõige on sünkroniseeritud subjektide nimetused ja sellest tulenevalt omavad subjektid ühist kutsungit -- skunk.

                            Seega -- kas ma peaksin pidama Mackemite esitusi palliplatsil selle põhjustajaks, et Kieron Dyer ei olnud FA Cupi eelmise ringi parim mängija?! Või peaksin avaldama pahameelt selle üle, et keegi teine oli temast parem?! Või liituma sinuga kisakooris stiilis: Lible tegi-Lible tegi?!

                            Tänan, vähemalt praegu mitte. On ju täna ometi minu viimase aja parim päev ja seega piirdun ainult senikogetu ja tedaoleva konstanteerimisega...

                            FTM -- Follow The Mackems (kuigi saab teistmoodi ka...)

                            aiFo.
                            Jalgpallihaigla liige
                            Member of SAFC Supporters Community Estonia/Finland

                            Kommentaar


                              Replying to Topic \'SAFC vs NUFC\'

                              lihtsalt remargi korras offtopic: veidi vedamist ja teadmist ja ei ole Valgevene õllel häda suurt midagi!

                              Kommentaar


                                Replying to Topic \'SAFC vs NUFC\'

                                ei ole üldse paha tuju täna, rahakott alles, koolivaheaeg jne. ma ei rääkinudki sellest, kas kieron dyer oli fa karikasarja eelmise vooru parim mängija või mitte, vaid sellest, mida kibestunud inimesed teevad. mage lihtsalt. ma ei ole mitte pettunud ja pahane, et dyer seda hääletust ei võida, vaid lihtsalt naeran kullakallite S*****************erlandi toetajate üle, kes sellise asja ette võtsid. ise tunnevad nad küll uhkust. nende foorumis on oma paarkümmend lehte sellest, et kas dyer ikka kaotab ja nii edasi. oleks võinud oma energia millegi muu peale raisata. näiteks värvides plakateid vms. jagades tasuta pileteid on vist mäkkemitele kodusem tegevus, juba tuttav sellest hooajast.

                                ma arvan, et sa aifo, said aru, mis ma mõtlesin. ma ei väidagi, et sina sinna nimetatud seltskonda kuulud, aga rääkides nii mõnegi kohaliku sunderlandi toetajaga, leppisid nemadki, et see on väga mage üritus. vennad klõpsivad tundide viisi arvuti taga, et dyer kaotaks mingisuguse tühise hääletuse, mis tõesti kohe kuidagi korda ei lähe. pigem võtab muigama. või isegi naerma.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X