320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

SAFC vs NUFC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Replying to Topic \'SAFC vs NUFC\'

    Meeliülendav oli see mäng Old Traffordil. Igatahes näitasime hambaid ja teenisime oma viigi kenasti välja. Kuna ma olen viimased paarkümmend minutit/tunnikest siin oma mõtteid mängu kohta sisse peksnud, siis huvilised võivad seda lugeda siit. Ma arvan, et leidub midagi ka tavalise mänguülevaate kõrvale, aga mine tea...siia ma ei jaksa rohkem kirjutada.

    Mis ma tahtsin öelda oli see, et üks vennike on teinud minu arvates (ja minuga on palju nõus olijaid) ühe parima lühivideo armastusest Newcastle Unitedi vastu - Vennikese nimi on pedro... igatahes võtab pisara silma ühes taustal mängiva muusikaga.

    27mb - 5 ja pool minutit pikk (kliki save as...)

    lugu selle juurde ei viitsi kopida, aga põhimõte: Kui tunned ennast kurvana ja oled mõnest kaotusest löödud, siis meeldetuletuseks vaata alati seda videot. Ja mina kavatsen nii ka toimida. SOOVITAN SOOJALT IGALE NEWCASTLE\'I FÄNNILE!!

    Keep the faith!!!

    Järgmise nädala alguses siis Fulham külas. Oluline mäng, kuid mina nagu alati, pakatan optimismist.

    Kommentaar


      Replying to Topic \'SAFC vs NUFC\'

      Viik oli igati hea tulemus!
      Turkey vilepartiid ei hakka üldse kommenteerima..

      Originally posted by Magpie
      Igatahes alustasime väga hästi, terve esimese poolaja vältel näidatud jalgpall oli parem kui Punaste Kuradite toodang. Pall liikus kenasti...
      Päris nii julgelt ma seda välja ei ütleks.. Pall liikus kenasti keskväljale, kus see ka stoppama jäi.. Pallihoidmine võrreldes Mankuga oli sant, kolm-neli söötu ja siis kellad.. Sinu optimism on küll tore (loe: vabalt võid edasi pilvedes olla ), aga olgem ausad, rünnakuga on tõsiseid probleeme! Palli ei saa mingi valemiga kasti.. Jenas lippab küll kiiresti, kuid.. Ta peaks mängu ülesehitamise rohkem endapeale võtma, see siis tähendab seda, et peab koos palliga jooksma..
      Ja Shearer vajab enda kõrvale ühte ründetäkku, see on kindel!

      Originally posted by Magpie
      üks vennike on teinud minu arvates (ja minuga on palju nõus olijaid) ühe parima lühivideo armastusest Newcastle Unitedi vastu..
      respect!! ainult kiitused, tõesti hea!!
      The other line moves faster.

      Kommentaar


        Replying to Topic \'SAFC vs NUFC\'

        Originally posted by Raix
        Päris nii julgelt ma seda välja ei ütleks.. Pall liikus kenasti keskväljale, kus see ka stoppama jäi.. Pallihoidmine võrreldes Mankuga oli sant, kolm-neli söötu ja siis kellad.. Sinu optimism on küll tore (loe: vabalt võid edasi pilvedes olla ), aga olgem ausad, rünnakuga on tõsiseid probleeme! Palli ei saa mingi valemiga kasti.. Jenas lippab küll kiiresti, kuid.. Ta peaks mängu ülesehitamise rohkem endapeale võtma, see siis tähendab seda, et peab koos palliga jooksma..
        Üldiselt olen ma sinuga nõus. Kuigi esimesel poolajal näidatud mäng oli meie poolelt parem kui kuradite oma minu arvates. Teise kolmveerandtunni suhtes on sul täielikult õigus, kuid samas ei olnud ju tegemist täitsa tavalise mänguga. ManUtd on siiski Inglismaa arvatavasti kõige tugevam meeskond ja arvestades, et mängime praegu ilma Bellamyta, kes minu arvates hetkel asendamatu mängumees Toonis, puudub rünnakult vajalik teravus, mis ka Dyeril sel korral puudu jäi. Jenasele eelistaksin mina Bowyerit iga kell ja kuigi ta viimasel ajal hakanud paremini mängima, pole ikkagi tase küündinud eelmisel hooajal näidatud mängule. Värskemad uudised ütlevad aga seda, et Bowyer on mänguks Anfieldil tagasi. Loodame, et ta siis koha Speedi kõrval sisse võtab, mitte paremal äärel Solano asemel.

        Ründes oli probleeme kahel põhjusel minu arvates. Dyer mängis üsnagi kehvasti ja samuti pidid ründemängijad ennast loovutama tihtipeale kaitsemängu tarvis. Eriti Sheareri kasutegur oli sealkohal üsna suur. Kodumeeskonna kaitseliin oli suurepärane nagu meilgi ja ei lasknud suurt löögile. Loomulikult oleks võinud paremini, kuid ega ühelt mängult siis kõike loota saa! Kaitsemäng oli parim, mida mina üle pika-pika-pika aja näinud olen.

        Ma usun, et taolise esitusega teeksime kõigile teistele meeskondadele tuule alla. Kasvõi ainaüksi võitlusvaimu ja tahte pärast, mida Old Traffordil näitasime. See oli suurepärane! Kuni kaitse on korras, on meil rahulikult aega ka oma kriisis vaevleva ründeliiniga tegelda. Dyer on siiski selline mees, kellelt väravaid ei oota ka tema parimal päeval, kuid vastupidiselt temale vajab Shearer vaid ühte võimalust, et järjekordne värav oma kontole saada.

        Ja Shearer vajab enda kõrvale ühte ründetäkku, see on kindel!
        Jep, igatahes. Bellamy peaks heal juhul tagasi olema jaanuari lõpus, reaalselt veebruari keskel. Kui ta tervena püsib, siis ei tohiks probleeme olla, kuigi suvel tuleb sellele kindlasti mõelda. Suurim probleem on arvatavasti Dyeri paigutamine väljakule, sest öelge mulle, targemad inimesed, mis on selle mehe õige positsioon väljakul???

        Kommentaar


          Replying to Topic \'SAFC vs NUFC\'

          Bellamy peaks heal juhul tagasi olema jaanuari lõpus, reaalselt veebruari keskel. Kui ta tervena püsib, siis ei tohiks probleeme olla, kuigi suvel tuleb sellele kindlasti mõelda. Suurim probleem on arvatavasti Dyeri paigutamine väljakule, sest öelge mulle, targemad inimesed, mis on selle mehe õige positsioon väljakul???
          Bel Ami\'ga on vist kellad, ka tervenemine ei pruugi endist pos-i taastada, ühel koma teisel in-l pidavat temast kõrini olema..
          Dyer- ma ei viitsi nüüd siin teemas põhjalikult sobrada, aga Jaan või Kaarel pikalt ju kirjutas sellest & jõudis järeldusele, et õiget kohta polegi..
          mängust pole viitsind kirjutada, aga just 2.poolaeg oli mu meelest see, kui vastane üritas midagi pressingulaadset, aga üldiselt näis, et mõlemad olid tulemusega enam-vähem rahul (mis oleks mudugi pidanud olema 1-1, mitte 0-0 viik)
          GEORGE: No, no, no! Nothing happens /-/ RUSSELL: Well, why am I watching it?
          GEORGE: Because it's on TV RUSSELL: Not yet..
          (Seinfeld, The Pitch)

          Kommentaar


            Replying to Topic \'SAFC vs NUFC\'

            Niisiis...Pepupoisi ületulek Newcastle\'isse jääb ära, kinnitas Robson suure suuga, kuigi ajakirjanike suled Inglismaal väitsid, et Butt viibib juba Tyneside\'il. Viis miljonit tema eest? Kaheldav, aga kuulates targemate inimeste juttu, oleks see olnud suurepärane täiendus. Igatahes, paar asja, mis seoses sellega välja on tulnud:

            NUFC.com arvates ei ole meil viit miljonit naela, mis minu jaoks aburdsena tundub. Kuhu raha siis kadunud on, kui vahepeal räägiti, et Robsonil on lausa 20 miljonit kulutada... kuigi .com lehekülge teevad kaks tavalist fänni, siis selliste asjade kohapealt nad tavaliselt pole eksinud, sest neil on käepärast müsteeriline siseinfo.

            Smithile tehtud kahemiljonine pakkumine lükati tagasi, aga üks tüüp Tooni foorumis ütleb endiselt, et enne jaanuari lõppu on Smith meie mees. Tüüp on pihta pannud siiani nii Bowyeri kui ka Woodgate\'i tuleku, loodame et ka sel korral ta ei eksi.

            Igatahes - esmaspäeval siis Fulham SJP-l ja loodetavasti suudetakse kolm punkti koju jätta. Eelvaade nufc.pri.ee tarvis tulemas ehk täna-homme.

            Muideks, kas keegi ka Oslosse 26. veebruaril minemas on? Valerenga-Newcastle mäng on siiski käega katsutav ja igatahes mina sean praeguse seisuga paarikümne protsendilise tõenäosusega sammud Norra poole kullakallil 24. kuupäeval. Nufc.pri.ee\'le oli keegi üles pannud, et tal juba pilet käes? Kes? Reis ei ole sugugi kallis, mängupilet kõigub näiteks 500 krooni ligidal.

            Nojah...

            Mikk

            Kommentaar


              Replying to Topic \'SAFC vs NUFC\'

              Originally posted by Magpie


              Niisiis...Pepupoisi ületulek Newcastle\'isse jääb ära, kinnitas Robson suure suuga, kuigi ajakirjanike suled Inglismaal väitsid, et Butt viibib juba Tyneside\'il. Viis miljonit tema eest? Kaheldav, aga kuulates targemate inimeste juttu, oleks see olnud suurepärane täiendus. Igatahes, paar asja, mis seoses sellega välja on tulnud:

              NUFC.com arvates ei ole meil viit miljonit naela, mis minu jaoks aburdsena tundub. Kuhu raha siis kadunud on, kui vahepeal räägiti, et Robsonil on lausa 20 miljonit kulutada... kuigi .com lehekülge teevad kaks tavalist fänni, siis selliste asjade kohapealt nad tavaliselt pole eksinud, sest neil on käepärast müsteeriline siseinfo.

              Smithile tehtud kahemiljonine pakkumine lükati tagasi, aga üks tüüp Tooni foorumis ütleb endiselt, et enne jaanuari lõppu on Smith meie mees. Tüüp on pihta pannud siiani nii Bowyeri kui ka Woodgate\'i tuleku, loodame et ka sel korral ta ei eksi.

              Igatahes - esmaspäeval siis Fulham SJP-l ja loodetavasti suudetakse kolm punkti koju jätta. Eelvaade nufc.pri.ee tarvis tulemas ehk täna-homme.

              Muideks, kas keegi ka Oslosse 26. veebruaril minemas on? Valerenga-Newcastle mäng on siiski käega katsutav ja igatahes mina sean praeguse seisuga paarikümne protsendilise tõenäosusega sammud Norra poole kullakallil 24. kuupäeval. Nufc.pri.ee\'le oli keegi üles pannud, et tal juba pilet käes? Kes? Reis ei ole sugugi kallis, mängupilet kõigub näiteks 500 krooni ligidal.

              Nojah...

              Mikk
              Tundub nagu oleks Aivar Pohlak käinud Newcastle rahakassa kallal
              izerman@hotmail.com

              Kommentaar


                Replying to Topic \'SAFC vs NUFC\'

                Kahtlane lugu selle Butti asjus. Ühest küljest oleks nagu ründajat rohkem vaja, sest Alil ei pruugi järgmiseks hooajaks enam püssirohtu jätkuda ning Bellers, isegi siis kui ta terve on, just eriti palju kolle ei löö. Muidugi on meil Shola ja Lua...

                Kaitse. Viimastes mängudes on justkui pidanud, ent küsimärgid on siiski üleval. Kas HUghes ikka on vajaliku tasemega keskkaitsja ja kas oleks äkki Woodyle partnerit vaja. O\'Brien, oleme ausad, ikka päris tippklassi mees pole ja Titus teeb igas mängus vähemalt ühe kala.

                Keskväli... võitlejat oleks justkui vaja, ent kas Butt on ikka parem kui see materjal, mis meil on? Pean eelkõige silmas seda, et Bowyer võiks ju Speedi kohta mängida, ent samas meeldib talle endale vist rohkem noore Rob Lee osa ehk siis kastist-kasti keskväljamees...

                No vot, ma nagu ei teagi, sest pole eriti näinud mänge viimasel ajal...
                “The state of our pitch wouldn’t have affected Liverpool — with their game the ball is in the air most of the time.”
                The Special One

                Kommentaar


                  Replying to Topic \'SAFC vs NUFC\'

                  Kas on kellegil midagi huvipakkuvat rääkida klubist nimega Millwall ??? Peale selle, et nad ka mängida oskavad ... nagu täna selgus
                  299195

                  Kommentaar


                    Replying to Topic \'SAFC vs NUFC\'

                    Kõvad kaklejad pidid olema. Fännid, siis. Ja mängiv treener on Napoleoni-kompleksiga mees, kelle nimi on äärmiselt ebakohane - Wise.
                    “The state of our pitch wouldn’t have affected Liverpool — with their game the ball is in the air most of the time.”
                    The Special One

                    Kommentaar


                      Replying to Topic \'SAFC vs NUFC\'

                      Nii-nii. Esmaspäeval alistati siis Fulham tulemusega 3-1. Laurent Roberti viimane värav pakkus taas silmailu. Kes on näinud, see teab. See oli prantslase 25. värav must-valges särgis ja nii kopiks siia kõik tema tabamused Harakate ridades lihtsalt meenutamiseks:

                      01/02
                      Goal 1 v Boro (A) SEP 01 (Picked up ball 30yrd out took it round the keep)
                      Goal 2 v Man Utd (H) SEP (Free Kick 30 yrd past Barthez)
                      Goal 3 v Bolton (A) OCT 13 02 (Free Kick 25 yrd into bottom corner)
                      Goal 4 v Ipswich (H) NOV 27 (Blasted past the Keep from 15 yrds)
                      Goal 5 v Arsenal (A) DEC 18 (Passed into corner of the net from 20 yrds)
                      Goal 6 v Southampton (H) FEB 9 (Free Kick 40 yards blasted past Jones)
                      Goal 7 v Arsenal (H) MAR 9 (RIGHT foot blast into corner from 20 yrds)
                      Goal 8 v Ipswich (H) MAR 16 (Free Kick 25 yards into right hand corner)
                      Goal 9 v Derby (A) APR 13 (Free kick 25 yards blasted into the goal)
                      Goal 10 v West Ham (H) APR 27 (Tap in from 3 yards after hitting post)

                      02/03
                      Goal 11 v Charlton (H) OCT 26 (Blasted to the left of Keeper from 18 yrd)
                      Goal 12 v Liverpool (H) JAN 1 03 (Free Kick deflected from 25 yards)
                      Goal 13 v Arsenal (H) FEB 9 (Beat two players before scoring from 20 yrd)
                      Goal 14 v Blackburn (H) MAR 22 (Free Kick from 25 yards into bottom corner)
                      Goal 15 v Everton (A) APR 6 (Shot from 20 yards on the corner of the box in of the cross bar)

                      03/04
                      Goal 16 v Arsenal (A) SEP 26 (Tap in from 5 yards)
                      Goal 17 v Breda (A) OCT 15 (Placed past the keeper from 15 yards)
                      Goal 18 v Fulham (A) OCT 21 (Blasted past keeper from 10 yards)
                      Goal 19 v WBA (H) OCT 29 (A couple of one two\'s followed by a finish in the corner from 10 yards)
                      Goal 20 v Villa (H) NOV 1 (Half Volley blasted past keep from 22 yrds)
                      Goal 21 v Basle (A) NOV 6 (Placed into corner of the net from 20 yards)
                      Goal 22 v Tottenham (H) DEC 13 (Volley from 25 yards)
                      Goal 23 v Tottenham (H) DEC 13 (Blast into top corner from 40 yards)
                      Goal 24 v Southampton (A) JAN 3 (Blast past keeper from 18 yards)
                      Goal 25 v Fulham (H) JAN 19 (Overhead scissor kick from 10 yards)

                      -------------------------------------------------------

                      Robert ikka oskab taolisi asju. Tottenhami vastu löödud kollid plussssss esmaspäevane on olnud lihtsalt ülimad.

                      Laupäeval siis Anfieldile. Siinkohal oleks tore ka miski mõnusam ühisvaatamine korraldada, et kuskil Punaste toetajate vahele mitte ära kaduda. Minu ettepanek oleks Nimeta, kus tõenäoliselt ise maabun, samas on see ka praeguse seisuga ainuke koht, kus üldse vaadata saab - Hiiu Pubi ei näita, Buldogis pole muhvigi üleval.

                      Tralllallaa..

                      Kommentaar


                        Replying to Topic \'SAFC vs NUFC\'

                        Too pedro-vennike, kelle eelmist suurteost sai paar postitust tagasi vaadata (tõmmata), on tuhandetest kiidusõnadest tiivustatuna valmistanud ka teise imelise video.

                        Vali \"Save Target As...\" - suurus on 24mb, pikkus veidike alla viie minuti vist.

                        Soovitan. Soojalt lausa.

                        Kommentaar


                          Replying to Topic \'SAFC vs NUFC\'

                          Lisaksin siinkohal võib-olla ühe mõtte veel. Nimelt on siis vennad Caldwellid ilmselt lahkumas klubist suvel, Nick the Greek ka läinud ja keskkaitsjaid järgi ainult 3 - Woody, Bramble ja O\'Brien. Ehk oleks mõttekas kasutada momenti ja teha taaskord väike shoppamine Nottinghamis, kust saaks odavalt noormehe nimega Michael Dawson. Või kavatseb Bobby Steven Taylorit järgmine aasta põhisatsis kasutada?
                          “The state of our pitch wouldn’t have affected Liverpool — with their game the ball is in the air most of the time.”
                          The Special One

                          Kommentaar


                            Replying to Topic \'SAFC vs NUFC\'

                            Homme siis Anfieldil keeruline lahing ees. Pikk eelvaade mängule nüüd valmis - kõik seksikad ja mitte-nii-seksikad parandused oodatud

                            Igatahes tuleb välja, et mujal kui Nimetas mängu ei näegi. Seega läheb veidike kitsaks. Mina maabun seal aga väga vara ja proovin siis kenasti paar kohakest reserveerida.

                            Howay the Lads!!!!

                            Kommentaar


                              Replying to Topic \'SAFC vs NUFC\'

                              Originally posted by Magpie


                              Too pedro-vennike, kelle eelmist suurteost sai paar postitust tagasi vaadata (tõmmata), on tuhandetest kiidusõnadest tiivustatuna valmistanud ka teise imelise video.

                              Vali \"Save Target As...\" - suurus on 24mb, pikkus veidike alla viie minuti vist.

                              Soovitan. Soojalt lausa.
                              Tundub, et selle video lõpus on ka Poom kaadrisse jäänud. Kõva fantaasiga inimesed võivad siin isegi irooniat näha. Siis veel Derby särgis. Solano kena õhust löödud pommi vastu polnud tal midagi teha.
                              Minu nimi on jyriöö, aga sõbrad kutsuvad mind tavaliselt külla.

                              Kommentaar


                                Replying to Topic \'SAFC vs NUFC\'

                                Tegemist oli Houlti, mitte Poomiga.

                                Mikk - seoses nende klippidega, saaksid Sa uurida nende muusikapaladega kohta, mis taustaks kõlavad. Ehk siis artisti ja loo nimi, eriti huvitaks selle teise video taustalul. Mõni muusikateadlik persoon vahest tundis need juba ära, andke siis teada.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X