320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

SAFC vs NUFC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    ehh, indrek... tahad supreme'st jälle uut särki saada, mis?

    Ei taha. Mul on särke piisavalt.
    memer of Gaskoff fan club

    Kommentaar


      Originally posted by indrek


      Kunagi oli mõte, et SAFC ja NUFC eesti poolehoidjad võiksid omavahel ühe sõprusmatchi pidada. Kuidagi vajus asi soiku. Et võtaks selle teema uuesti üle.
      Kas NUFC poole peal on miskit huvi asja vastu ja leidub inimene kes sellest kinni võtaks?
      Mina olen igatahes käpp. Mis puutub isikkoosseisu , siis arvan , et kui natuke laiemalt kuulutada, siis roniksid veel nii mitmedki seni ennast määratlemata jätnud fännid põranda alt välja ja liituksid oma armeega. Ajaliselt võiks sündmus aset leida juulis , kuna siis on meistrivõistlustel väike vahe ja selleks ajaks ka korralik PR ettevalmistus tehtud. Enne kevadringi algust vist enam ei jõua ja mingit poolpehmet asja pole ka mõtet orgunnida.
      299195

      Kommentaar


        Originally posted by INCE

        Mina olen igatahes käpp. Mis puutub isikkoosseisu , siis arvan , et kui natuke laiemalt kuulutada, siis roniksid veel nii mitmedki seni ennast määratlemata jätnud fännid põranda alt välja ja liituksid oma armeega. Ajaliselt võiks sündmus aset leida juulis , kuna siis on meistrivõistlustel väike vahe ja selleks ajaks ka korralik PR ettevalmistus tehtud. Enne kevadringi algust vist enam ei jõua ja mingit poolpehmet asja pole ka mõtet orgunnida.
        Teeks kuskil juunis. Noh nii jaanip2eva l2heduses. Ma arvan, et see on p2ris hea m6te.
        “The state of our pitch wouldn’t have affected Liverpool — with their game the ball is in the air most of the time.”
        The Special One

        Kommentaar


          heameelega lööks SAFCimeeste võrku paar väravat...

          enne ja pärast aga

          seisuks NUFC 6 - 2 SAFC
          Howay the lads!

          Kommentaar


            Originally posted by LuaLua


            heameelega lööks SAFCimeeste võrku paar väravat...

            enne ja pärast aga

            seisuks NUFC 6 - 2 SAFC
            Oled sina aga lahke mees .Ma poleks nende kahe SA värava suhtes sugugi nii kindel.tegelt oleks 8 : 0 paras tulemus.
            299195

            Kommentaar


              saan aru - INCE võtad asja orgunni enda (kuupäev, plats, NUFC meeskond)enda peale. Minu ülesanne on orgunnida kokku SAFC meeskond.

              Lepiks, kokku et kumbki meeskond osutab abi ka vastaspoole meeskonnaliikmete leidmisel. Kui ma tean kellegi NUFCi poolehoidjat, keda te ei tea siis ei jäta seda enda teada. Ja loodan samuti teie vastutulelikkusele. Mõlema poole soov ju ei asi toimuks.

              Nõus?

              memer of Gaskoff fan club

              Kommentaar


                Originally posted by indrek


                saan aru - INCE võtad asja orgunni enda (kuupäev, plats, NUFC meeskond)enda peale. Minu ülesanne on orgunnida kokku SAFC meeskond.

                Lepiks, kokku et kumbki meeskond osutab abi ka vastaspoole meeskonnaliikmete leidmisel. Kui ma tean kellegi NUFCi poolehoidjat, keda te ei tea siis ei jäta seda enda teada. Ja loodan samuti teie vastutulelikkusele. Mõlema poole soov ju ei asi toimuks.

                Nõus?

                OK ! Leppisime kokku.
                299195

                Kommentaar


                  Originally posted by INCE


                  Originally posted by indrek


                  saan aru - INCE võtad asja orgunni enda (kuupäev, plats, NUFC meeskond)enda peale. Minu ülesanne on orgunnida kokku SAFC meeskond.

                  Lepiks, kokku et kumbki meeskond osutab abi ka vastaspoole meeskonnaliikmete leidmisel. Kui ma tean kellegi NUFCi poolehoidjat, keda te ei tea siis ei jäta seda enda teada. Ja loodan samuti teie vastutulelikkusele. Mõlema poole soov ju ei asi toimuks.

                  Nõus?

                  OK ! Leppisime kokku.
                  Aga kunas ikkagi siis? No vähemalt umbkaudu vôiks paika panna. Taaskord soovitan juunikuud!!
                  “The state of our pitch wouldn’t have affected Liverpool — with their game the ball is in the air most of the time.”
                  The Special One

                  Kommentaar



                    võibolla siis 3 juuni enne Saaremaal peetavat aserbadzaani mängu. Äkki pidadagi mäng Saaremaal? Mitte Tallinnas? Aga siin jätan otsustava sõna INCE-le.
                    Kaotaja pool klapib papi ja ostab pärast mängu õlled?
                    memer of Gaskoff fan club

                    Kommentaar


                      Keegi rääkis , et saaremaal on üks staadion ,kus keset väljakut kasvab suur puu. Sellisel staadionil mängimine oleks mängu ajaloolisust arvestades kõva sõna. Võtan natukeseks aja maha , et uurida võimalike variante (võibolla ka Saaremaa oma).Kindlasti ei tahaks seda mängu teha Tallinnas, ennem juba kuskil kus "triibuliste" nägemine ka pealtvaatajaid kohale meelitaks. Ja otse loomulikult peaks lähedal olema üks saun ja õllepood.
                      299195

                      Kommentaar


                        see staadion on Orissaares. seal isegi tribüünid.
                        memer of Gaskoff fan club

                        Kommentaar


                          Päris keset väljakut see puu siiski ei ole, jäädes ühele väravale olulisemalt lähemale.

                          Naljakas on, kui oled viimane mees ja tood palli üle, nähes et kõik vastased kaugustes, kui hops üks mees puutagant sul palli ää võtab

                          Enamus väravavahi pikkadest väljalöökidest leiab oma kuulsusetu lõpu just selle puu võrsetes.

                          Igatahes huvitav saab seal olema Lähim tuttav elab mul Orissaarest Mustjalas, häda pärast ehk annaks sinna öömaja saada. Saun ja värgid olemas, aga peab ennem ikka rääkima.

                          Kommentaar


                            Ei taha küll soola haavale raputada, aga tänased tulemused:
                            NUFC - Charlton 3 : 0
                            West Ham - SAFC 3 : 0

                            No kui Ipswich nüüd endast parima annab , siis mängime järgmine aasta ilma "naabrimeesteta".
                            299195

                            Kommentaar




                              Kommentaar




                                Järgmine aasta siis NUFC CL-is...usun et suvel on paar kõva ostu oodata..mõni tipptasemel kaitsja kuluks marjaks ära.

                                Hooaeg igati õnnestunud!!

                                Howay the lads!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X