320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

SAFC vs NUFC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Vastus teemale \'SAFC vs NUFC\'

    boumsong on ka paras drama queen kuuldavasti. vaevalt ma suudan lingi enam leida, aga umbes oktoobris oli (tõenäoliselt) guardianis lugu sellest, kuidas alles hiljuti shotimaal maabunud boumsong millegagi glasgow\'s rahul ei ole ja mcleishiga sõneleb jne

    \'veits ära tõusnud\' ütleb mu vend sellise asja peale
    We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

    Kommentaar


      Vastus teemale \'SAFC vs NUFC\'

      Algselt postitas fittibaldi
      boumsong on ka paras drama queen kuuldavasti. vaevalt ma suudan lingi enam leida, aga umbes oktoobris oli (tõenäoliselt) guardianis lugu sellest, kuidas alles hiljuti shotimaal maabunud boumsong millegagi glasgow\'s rahul ei ole ja mcleishiga sõneleb jne
      jätkates sel teemal, siis boumsongi lepingus on scottish television sports andmeil klausel, mis lubab tal lahkuda klubist, kui ta \'ei ole õnnelik rangersis\'. (Scottish Television understands, that Boumsong has a clause in his contract, which allows him to go, if he is not happy at the club and if not released,he intends to use the clause to move to Newcastle in January) Ja meediasse on jõudnud ka boumsongi enda tsitaadid, mis justkui vihjaksid rohkem kui tavaliselt sellele, et mees on huvitatud.

      ja souness on pahane, et rangers unitedi pakkumised avalikustas (kaks tükki lausa, neist viimane seitse ja pool).

      Kommentaar


        Vastus teemale \'SAFC vs NUFC\'

        Algselt postitas jyriöö
        Šoti liigas on Boumsong küll hästi hakkama saanud, kuid kui vaadata kas või viimast mängu Auxerre\'i vastu, polnud ta suurem asi.
        jah, jälgisin tema tegevust terve mängu ja teise värava ajal magas just tema Kalou maha. väiksemaid eksimusi oli veel...

        aga śoti liiga kohta lugedes(ei ole õnnestunud ühtegi Rangersi liigamängu näha viimasel ajal) olen tema kohta ikka ainult head näinud.

        aga kas selle clause alusel saaks ta siis tasuta Newcastle´sse?
        ½121½

        Kommentaar


          Vastus teemale \'SAFC vs NUFC\'

          väike uudis üleval sunderlandi võidust ka soccernetis
          “Just because you're offended, doesn't mean you're right.”

          Kommentaar


            Vastus teemale \'SAFC vs NUFC\'

            Algselt postitas kaala


            väike uudis üleval sunderlandi võidust ka soccernetis
            Algselt postitas kaala


            ehk aitab juba sellest reklaamimisest, kõigepealt teed mitu teemat oma barca asjade kohta ja peale selle karjud oma lehest igas hispaania teemas kah
            Ehk ma arvan, et enamus loeb ikka soccerneti uudistelehekülge ka.
            It\\\'s always better on holiday...

            Kommentaar


              Vastus teemale \'SAFC vs NUFC\'

              Algselt postitas realmadridfan

              Ehk ma arvan, et enamus loeb ikka soccerneti uudistelehekülge ka.
              lihtsalt selline teemasse mittepuutuv vahemärkus:
              aga mina näiteks küll ei loe. iseenesest oleks see isegi omaette põnev teave, et kui palju inimesi külastab päevas foorumit ja kui palju loeb soccernet.ee uudiseid.


              kusjuures ma saan aru, et surgin \"vales\" kohas

              «Kuule, konn, kas vesi on soe?»
              «Mina istun siin, muide, nagu konn, aga mitte nagu termomeeter!»

              Kommentaar


                Vastus teemale \'SAFC vs NUFC\'

                Algselt postitas rohelineKonn


                Algselt postitas realmadridfan

                Ehk ma arvan, et enamus loeb ikka soccerneti uudistelehekülge ka.
                lihtsalt selline teemasse mittepuutuv vahemärkus:
                aga mina näiteks küll ei loe. iseenesest oleks see isegi omaette põnev teave, et kui palju inimesi külastab päevas foorumit ja kui palju loeb soccernet.ee uudiseid.


                kusjuures ma saan aru, et surgin \"vales\" kohas
                Kusjuures, ma ise ka väga tihti ei loe. Aga siiski arvan, et enamus teeb seda.
                It\\\'s always better on holiday...

                Kommentaar


                  Vastus teemale \'SAFC vs NUFC\'

                  Algselt postitas realmadridfan


                  Algselt postitas rohelineKonn


                  Algselt postitas realmadridfan

                  Ehk ma arvan, et enamus loeb ikka soccerneti uudistelehekülge ka.
                  lihtsalt selline teemasse mittepuutuv vahemärkus:
                  aga mina näiteks küll ei loe. iseenesest oleks see isegi omaette põnev teave, et kui palju inimesi külastab päevas foorumit ja kui palju loeb soccernet.ee uudiseid.


                  kusjuures ma saan aru, et surgin \"vales\" kohas
                  Kusjuures, ma ise ka väga tihti ei loe. Aga siiski arvan, et enamus teeb seda.
                  miks nad peaks?
                  «Kuule, konn, kas vesi on soe?»
                  «Mina istun siin, muide, nagu konn, aga mitte nagu termomeeter!»

                  Kommentaar


                    Vastus teemale \'SAFC vs NUFC\'

                    Aga miks nad ei peaks? Ikka hea ju hea eesti keeles lugeda.
                    It\\\'s always better on holiday...

                    Kommentaar


                      Vastus teemale \'SAFC vs NUFC\'

                      peaks mainima, et ka mina loen Soccerneti uudiseid haruharva...


                      Lisa: Selle taga on ilmselt see, et nüüd loodan ma kõik välja lugeda siit foorumist. Enne Soccerneti foorumiga liitumist lugesin sealseid uudiseid ikka regulaarselt ja suht tihti.
                      Ja kui tahad lugeda igasugu kollast jama, siis on ikka mõtekam võtta ette mõni teine portaal...


                      olgem kristlased, vabandused on esitatud

                      Kommentaar


                        Vastus teemale \'SAFC vs NUFC\'

                        No vahet pole, igatahes on selline reklaamimine minu arvates nõme. Ja kui inimene tavaliselt uudiseid ei loe, siis miks nad peaksid seda siis nüüd kohe tegema hakkama? Ma arvan, et need, kes tahavad, leiavad selle kirjutise ka ise üles.
                        It\\\'s always better on holiday...

                        Kommentaar


                          Vastus teemale \'SAFC vs NUFC\'

                          paaril korral olen ma ikka just sellesamuse reklaamimise tõttu ka huvi pärast lugema hakand seda uudist...
                          igasugune reklaam on reklaam meeldigu se või mitte...

                          Teemasse ka: Et nagu ma aru sain, siis Poomil on veidi pikem vigastus kui loodeti... seega saab Myhre vel veidi pikemalt oma oskusi näidata
                          olgem kristlased, vabandused on esitatud

                          Kommentaar


                            Vastus teemale \'SAFC vs NUFC\'

                            Algselt postitas zaz


                            paaril korral olen ma ikka just sellesamuse reklaamimise tõttu ka huvi pärast lugema hakand seda uudist...
                            igasugune reklaam on reklaam meeldigu se või mitte...

                            Teemasse ka: Et nagu ma aru sain, siis Poomil on veidi pikem vigastus kui loodeti... seega saab Myhre vel veidi pikemalt oma oskusi näidata
                            mitte vigastus...taastub põlveoperatsioonist
                            “Just because you're offended, doesn't mean you're right.”

                            Kommentaar


                              Vastus teemale \'SAFC vs NUFC\'

                              Liverpool 3-1 Newcastle
                              T Bramble 35 o.g.
                              N Mellor 38
                              M Baros 61
                              -
                              P Kluivert 32

                              Liverpool mängis kindlalt paremini ja tulemus oleks võinud meie poolt kurvemgi olla. aga muud pole teha, kui üritada mängida sellise koosseisuga võimalikult hästi kuni jaanuarini ja siis olulisi täiendusi koosseisu tuua. selline meie kaitse juba on, et 18 mänguga oleme lasnud lüüa 35 väravat.
                              ½121½

                              Kommentaar


                                Vastus teemale \'SAFC vs NUFC\'

                                newcastle\'i toetamine muutub iga nädalaga aina lõbusamaks, peab mainima. kui varem läksime pubisse mõttega, et võime isegi hästi mängida või/ja hea tulemuse kirja saada, siis nüüd tunneme suurt heameelt selle üle, et värava lõime ja niisama veel telekas nähtavad oleme.
                                unitedi foorumeid sobrades tuli välja, et liverpooli fännid ei suutnud uskuda, kui võimas on newcastle\'i poolehoidjate away support, \'hellas hundis\' seda kuulda kahjuks polnud võimalik, aga au meestele..

                                Kommentaar

                                Working...
                                X