320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

SAFC vs NUFC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Vastus teemale \'SAFC vs NUFC\'

    käige vi**u.
    ainult newcastle suudab seda. esmalt ei saa ma vanderselli lemmikpubis jalgpallivaadata, kuna seal on käimas kellegi väike kitarrikontsert, ehkki päeval lubati näidata. siis juhitakse pärast poolaega 1:0 ja kõik on korras. siis lastakse teisel poolajal omale lüüa NELI VÄRAVAT.

    hooaeg on siis lõppenud jah? pühapäeva hommikul olen ehk optimistlikum, aga realistlikult ei tule seekord ikka muhvigi.

    Kommentaar


      Vastus teemale \'SAFC vs NUFC\'

      ...

      Kommentaar


        Vastus teemale \'SAFC vs NUFC\'

        Kommentaar


          Vastus teemale \'SAFC vs NUFC\'

          When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

          Kommentaar


            Vastus teemale \'SAFC vs NUFC\'

            Algselt postitas mjkk

            esmalt ei saa ma vanderselli lemmikpubis jalgpallivaadata, kuna seal on käimas kellegi väike kitarrikontsert, ehkki päeval lubati näidata.
            See on juba teine kord kui ma sind seda väljendit kasutamas näen. Aga sa oled natuke ajast maha jäänud

            Ja minu kaastunne.
            Supplies!

            Kommentaar


              Vastus teemale \'SAFC vs NUFC\'

              kui seis oli veel 1-0, olid Newcastle´l mõned head olukorrad, aga need jäid kasutamata. eriti hea oli see kui Shearer läks paremalt palliga läbi ja söötis Bowyerile, kes selle 7-8 meetrilt üle värava oskas pommitada. kui seis oli 1-1 siis Dyeril oli veel väravatoonud olukorrale sarnane võimalus, kuid lõi selle 1-1 olukorras väravavahiga küljevõrku. Kluivertil oli ka üks hea olukord, kui ta sai pika söödu, kuid rinnaga alla võttes lendas pall päris kaugele. ja kui seis oli 3-1 ning Newcastle´t oleks ühe värava löömine aidanud oli päris hea võimalus veel Amdy Faye´l kuid jäi ka see olukord kasutamata...

              oleks üks olukordki ära kasutatud, siis oleks mäng otsustatud olnud...

              kaitse oli täiesti kohutav. muidu päris hästi mänginud Babayaro oli raskustes omal äärel ja Bramble, lisaks sellele, et tema magas maha esimese värava löönud Niculae, suutis mitu korda kaitsest palli minema lüües vastast tabada. kiita tahaks Shearerit, kes endale tavapäraselt tegi üle keskmise mängu ja noort N´Zogbiat, kes hoolimata teda peale võtnud suurtest ja tugevatest kaitsjatest, teravust näitas.

              nüüd tuleb kolm rasket mängu järjest: ManUga fa cupi poolfinaal ja liigamäng ning mäng Norwichiga, kes just hiljuti sai jagu punastest kuraditest. fa cupi mängust jäävad, siis kindlalt välja Dyer ja Bowyer.
              ½121½

              Kommentaar


                Vastus teemale \'SAFC vs NUFC\'

                Murdemoment oli minu arust siiski 1:1 seisul, mil Milner ei suutnud peale Dyeri järjekordset ääreläbimurret, suurepäraselt positsioonilt väravavahist mööda lüüa, usun, et see oleks Sportingu murdnud. Ja samuti, kui Kluivert, ei suutnud korralikult Shearerile sööta.... Need fakin oleksid kõik.... Nii, et lõpp sitt, kõik sitt.

                Kommentaar


                  Vastus teemale \'SAFC vs NUFC\'

                  Mehed homme oleks vaja teie kõigi abi......kuna me oleme niigi katkised siis ehk tulete appi ja kohtume Hiiul homme kell 4
                  Ma rahunen kohe...ja näed ma olengi nüüd rahulik.

                  Kommentaar


                    Vastus teemale \'SAFC vs NUFC\'

                    krdi faking 2:2, 5 punkti veel vaja saada
                    Catalunya is not Spain!

                    Kommentaar


                      Vastus teemale \'SAFC vs NUFC\'

                      Oli tore mäng, mille va persevestist kohtunik suutis parajaks joke´iks muuta.
                      Ja sünnipäevalaps Aifole ütlen veel nii palju, et ole edaspidi alkoholi väljakäristamisega ettevaatlikum...it´s a blue-blue Monday...oh jah

                      Kommentaar


                        Vastus teemale \'SAFC vs NUFC\'

                        Man of the match: Butt (Man United)

                        Loodetavasti ma eksin, aga kardan, et see mees enam normaalselt mängima ei suudagi hakata, vale oleks muidugi vaid teda selles õuduses, mis eile toimus süüdistada. Meie parim oli vaatamata 4 väravale Given, N\'Zogbia oli ka tubli, mõni mees üritas veel, aga see oli ka kõik. Nagu on selgunud ei ole meil korralikku kaitset, poolikut, rünnet, ega treenerit, aga muidu oleme head. Aga pole viga, uuel hooajal uuesti.... Ja tundub, et ka mäkkemitega saame uuel hooajal möllata, oligi igav ilma nendeta .

                        Kommentaar


                          Vastus teemale \'SAFC vs NUFC\'

                          Algselt postitas Kent


                          Mehed homme oleks vaja teie kõigi abi......kuna me oleme niigi katkised siis ehk tulete appi ja kohtume Hiiul homme kell 4
                          Erilist must-valget armeed seal muidugi näha ei olnud. Kahju,et NUFC nii mannetult tegutses. Oleks ägedamat vastuhakku lootnud

                          Kommentaar


                            Vastus teemale \'SAFC vs NUFC\'

                            Jah viimasel minutil tulid uued plaanid.....mängu kui sellist eile ei toimunudki.....mänguks oleks vaja ikka kahte võistkonda....igatahes on mul hea meel, et koju jäin
                            Ma rahunen kohe...ja näed ma olengi nüüd rahulik.

                            Kommentaar


                              Vastus teemale \'SAFC vs NUFC\'

                              Algselt postitas Tembu


                              Oli tore mäng, mille va persevestist kohtunik suutis parajaks joke´iks muuta.
                              Ja sünnipäevalaps Aifole ütlen veel nii palju, et ole edaspidi alkoholi väljakäristamisega ettevaatlikum...it´s a blue-blue Monday...oh jah
                              NOT guilty!
                              Jalgpallihaigla liige
                              Member of SAFC Supporters Community Estonia/Finland

                              Kommentaar


                                Vastus teemale \'SAFC vs NUFC\'

                                tulemusest hoolimata... uhhuu.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X