320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

SAFC vs NUFC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #16
    ..njaa....irw@parim kaice premieris....nu tore kui nii arvad...aga mina arvan et tehti 6ieti et tugevdati kaicet

    Kommentaar


      #17
      muuseas


      Peale selle võrratu kaitse, on NUFCil ka maailma tugevaim keskkaitse, absuluutsesse tippu kuuluv ründeliin, maailma esiväravavaht ja kõige targem treener. Lisaks ülirikas klubi ja andunud publik.
      Minu meelest pole seda klubi enam tugevamaks võimalik teha, või chob - mis sa arvad?
      Tulemusi ei ole sellepärast, et tuul on vastu - kohtunik on pidevalt vastaste poolt ja pooled mängijad on vigastatud. Aga muidu ollakse kõige tugevamad.
      Ma olen sellist juttu juba viimased kolma aastat kuulnud - huvitav kas seda võib miskiks skungihaiguseks pidada?
      memer of Gaskoff fan club

      Kommentaar


        #18
        ..keskv2li on tugev ja rynne on tugev..ca v2ravavaht on hea....treener on tubli aga vahest natuke jobu (nagu ca k6ik treenerid ...tuleb kalasid) ...niih.....krr....irww sunderlandist ma ei hakkagi r22kima..tee ju olete v6itmatud

        Kommentaar


          #19
          SHEARER ON TAGASI!!!

          Kommentaar


            #20
            jeeees .......me v6idame !!!!!!!!!!!

            Kommentaar


              #21
              Õnnitlen Kaarelit ,Shereari tagasituleku puhul!

              Kommentaar


                #22
                Jee, Sunderland võitis Blackburni. Väga hea. Värava lõi mees, kelle autogrammi on mul au oma Sunderlandi seljakoti peal omada.


                Piraaja - Lõuna-Ameerika jõgede röövkala karpkalaliste seltsist. Pikkus kuni 35cm. Keha kõrge ja külgedelt lame. Osal piraajadel on rasvauim. Piraajad elavad parves. Nad on väga aplad, harilikult toituvad kaladest. Vere lõhna haistes võivad hulgakesi kallale tungida jõge läbivale haavatud imetajale ja ohustada isegi inimest. Nõelteravate hammastaega rebivad nad ohvri kehast tükke.

                Kommentaar


                  #23
                  Orginally posted by Kosk

                  Jee, Sunderland võitis Blackburni. Väga hea. Värava lõi mees, kelle autogrammi on mul au oma Sunderlandi seljakoti peal omada.


                  Neetud. Mr. Injury lõi 2 väravat, ta lihtsalt pidi kobistama. Loodetavasti lõi palli liiga tugevalt ja nikastas ennast jälle ära.
                  Tead mis Kosk! Ära valeta, oled küll alkohoolik!

                  Kommentaar


                    #24
                    Sheareri algus tundub küll paljulubav, kuid jään siiski skeptiliseks, sest mäng tundus olevat kuidagi liiga lihtne - esimene värav penaltist ja siis teine juba siis, kui vastastel põhiväravavaht väljakult minema saadetud.

                    Pärast seda, kui mees on mingi viis mängu korralikult ära mänginud (see oli esimene) võtan seisukoha.

                    Muide küsimus Kaarlile: kas oskad seletada, miks Shearer lõi Blackburni eest sama aja jooksul (õigemini - sama arvu mängude jooksul) kaks(!) korda rohkem väravaid kui Newcastle eest? Hakkasin statistikat vahtima ning see torkas korraks silma. Varem arvasin, et stabiilselt pani, kuid nüüd olen veits segaduses. On seal mingid taustategurid?
                    When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                    Kommentaar


                      #25
                      Kuigi kysimus oli Kaarlile ,siis pean oma väikese flashbacki siia lykkama - KAs Sheareril mitte Blackburnis Suttoniga mingi ülihea klapp polnud?

                      Kommentaar


                        #26
                        [/quote]
                        Tead mis Kosk! Ära valeta, oled küll alkohoolik! [/quote]

                        Mis see siia puutub ja kes sa üldse oled, et tuled väitma minu alkoholisõltuvust?
                        Piraaja - Lõuna-Ameerika jõgede röövkala karpkalaliste seltsist. Pikkus kuni 35cm. Keha kõrge ja külgedelt lame. Osal piraajadel on rasvauim. Piraajad elavad parves. Nad on väga aplad, harilikult toituvad kaladest. Vere lõhna haistes võivad hulgakesi kallale tungida jõge läbivale haavatud imetajale ja ohustada isegi inimest. Nõelteravate hammastaega rebivad nad ohvri kehast tükke.

                        Kommentaar


                          #27
                          toonil oli mäng maailma "parima ja ambitsioonikama" klubi middlesboroga. seda mängu oleks olnud patt kaotada.

                          Kommentaar


                            #28
                            T6epoolest, Blackburnis oli ryndepaar SAS, Shearer and Sutton. Esimene hooaeg toonis, 96/96, tagus Shearer 25 kotti, vaatamata kuu- v6i pooleteisepikkusele vigastuspausile. Partneriks Sir Les ehk Ferdinand. 97/98 l2ks vigastuse nahka. Miski jaanuari l6pus tuli Shearer vigastuspausist tagasi, aga polnud ryndepartnerit. Tino ja Les olid l2inud, peamiselt oli teine ryndaja Jon Dahl Tomasson v6i John Barnes. Hiljem osteti ka Andy "Pandy" Andersson. Loomulikult ei hirmuta need nimed yhtegi kaitsjat. (Barnes, m2letame h2sti, oli juba 35 a vana). Hooaja tulemuseks 2 v2ravat liigas ja u 5 karikas. Meeles tuleb pidada, et v6istkond m2ngis ylisitasti eriti keskv2ljal. Ginola, Beardo olid maha parseldatud ja Gillespie oli allak2igutrepil. 1998/99 ja step on Ruud "sexy" Gullit. 15 v2ravat tuli kyll, isegi h2sti arvestades, et ryndepartner oli endiselt puudu. Big Dunc Ferguson oli kyll juba olemas, aga koos m2ngis ta Aliga m6nes m2ngus. Keskv2ljal puudusid endiselt loovad m2ngijad (kui selleks mitte lugeda Silvio Maricit), Nobby Solano alles kohanes. 1999/00 23 v2ravat. OK? Norm hooaeg. Treener Bobby R., partner Big Dunc/Kevin Gallacher (tiimikaaslane Blackburnist), 22rel ruulis Nobby. 2000/01. Vigastus, ryndepartneri puudumine (Cort vigastatud)... ) Kokkuv6ttes, kui meeskond on tegija, l'o'ob ka Shearer. Kui puudub tugi, on raske.

                            Peale selle k6ige on praegusel ajal v2ravaid hulga raskem lyya kui varem. Kui 1993-96 l6i Shearer liiga parimana yle 30 koti. Peale selle - 1997 Shearer 25, 1998 Bergkamp alla 20, 1999 ...ei m2leta kes aga oli alla 20, 2000 Phillips 30, 2001 Stewart/Jimbo alla 20. Yks erand - Phillipsi erakordne hooaeg ja peale selle n2eme, et strike rate on langenud...
                            “The state of our pitch wouldn’t have affected Liverpool — with their game the ball is in the air most of the time.”
                            The Special One

                            Kommentaar


                              #29
                              Orginally posted by Kosk
                              Tead mis Kosk! Ära valeta, oled küll alkohoolik! [/quote]

                              Mis see siia puutub ja kes sa üldse oled, et tuled väitma minu alkoholisõltuvust?[/quote]

                              Neetud. Mr. Injury lõi 2 väravat, ta lihtsalt pidi kobistama. Loodetavasti lõi palli liiga tugevalt ja nikastas ennast jälle ära.

                              Sinu sõltuvused mind ei huvita, aga eeltoodud juttu normaalses konditsioonis tavaliselt ei aeta.

                              Kommentaar


                                #30
                                Muide küsimus Kaarlile: kas oskad seletada, miks Shearer lõi Blackburni eest sama aja jooksul (õigemini - sama arvu mängude jooksul) kaks(!) korda rohkem väravaid kui Newcastle eest? Hakkasin statistikat vahtima ning see torkas korraks silma. Varem arvasin, et stabiilselt pani, kuid nüüd olen veits segaduses. On seal mingid taustategurid?
                                Martin, sel ajal, kui Shearer Blackburnis mängis, oli Premieris 22 meeskonda. Alates 95-96 hooajast vähendati arvu 20-le. Tõsi ta mängis ka 95-96 hooaja veel Blackburnis. Shearer lõi 96-97 Newcastle eest 25 liigaväravat ning 99-00 23 liigaväravat (koos karikatega 30 väravat). See hooaeg tuleb 25-värava hooaeg samuti.

                                P.s Martin Võta kohe heaga oma skeptism Laurent Roberti suhtes kohe aega tagasi. Ta on kõigis mängudes suurepärane olnud.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X