320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

SAFC vs NUFC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Vastus teemale \'SAFC vs NUFC\'

    1-2 võimalust, 4 väravat. Form is temporary, class is permanent.
    “The state of our pitch wouldn’t have affected Liverpool — with their game the ball is in the air most of the time.”
    The Special One

    Kommentaar


      Vastus teemale \'SAFC vs NUFC\'

      ma ei uskund oma silmi.
      praegu tundub, mälu petab mind.
      see oli kummalisim jalkamäng, mida ma näinud olen.


      Aga see ei loe midagi. Me võitsime prügimäel.
      14. september 2006, Tallinn

      Kommentaar


        Vastus teemale \'SAFC vs NUFC\'

        Üpris muserdav oli seda tänast mängu jälgida küll. Ilmselt me nägime Sunderlandi hädade põhjust. Üheksakümmend minutit pea igas Premieri mängus on nende jaoks liig.
        Siiski: aplaus ilusa esimese poolaja eest. Seal isegi oli hetkeks klassi.

        Ja kui täna nüüd Alan Sheareri viimane tööpäev oli... sügav kummardus selle mehe ees. Inglismaa jalgpalli elav legend.
        the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
        because belle of st mark is a beauty extraordinaire

        Kommentaar


          Vastus teemale \'SAFC vs NUFC\'

          Big Al bows out with derby delight

          Alan Shearer looks set to have kicked his last ball for Newcastle after suffering a serious knee injury that is likely to be confirmed by a scan on Thursday.

          Shearer said after his penalty helped to us to a fabulous 4-1 victory:

          \"It doesn\'t look good. They think there might be a tear in the medial ligament, and if that is the case then that\'ll be it for me I\'m afraid.\"

          \"But I\'ll have a scan on Thursday and see how bad it is.\"

          \"I wanted to go the full distance, yes, but if I have to finish, then it\'s not a bad way to finish, coming to your local enemies and scoring a goal that\'s helped us get a 4-1 win.\"

          Perhaps it\'s the fitting end to a tremendous career - with no chance of silverware, what better way to finish?


          www.nufc.com
          14. september 2006, Tallinn

          Kommentaar


            Vastus teemale \'SAFC vs NUFC\'

            Kuidas asjad olid siis, kui kohalikudki tundsid end pimedas koopas halvasti ja lahkusid kiirustades värske õhu kätte. 1-4, tore.
            14. september 2006, Tallinn

            Kommentaar


              Vastus teemale \'SAFC vs NUFC\'

              Kuuldavasti tuleb Owen viimaseks mängupäevaks tagasi ?Ootan suure huviga.
              mc jünger.Anus Äärits.

              Kommentaar


                Vastus teemale \'SAFC vs NUFC\'

                Algselt postitas reed


                Kuuldavasti tuleb Owen viimaseks mängupäevaks tagasi ?Ootan suure huviga.
                Owen poiss on lausa järgmises mängus pingil.....vajadusel sekkub vahetusest....
                Ma rahunen kohe...ja näed ma olengi nüüd rahulik.

                Kommentaar


                  Vastus teemale \'SAFC vs NUFC\'

                  Üks suur kajäär on läbi.

                  Mida tegi Al oma karjääri jooksul?
                  14. september 2006, Tallinn

                  Kommentaar


                    Vastus teemale \'SAFC vs NUFC\'

                    NUFC.com teatab:

                    Meet the new boss....

                    The next full-time manager of Newcastle United will be Glenn Roeder - if the club can reach agreement with the FA over a timetable for his permanent appointment.

                    That was the news being reported on Tyneside today, although it seems as if the story may have appeared prematurely.

                    From what we can gather, the scenario is this:

                    Roeder\'s allotted 12 week tenure as stand-in boss has now expired, but the club successfully appealed to the FA for an extension until the end of the season - citing the ongoing uncertainty over the FA\'s appointment of a new England boss as a mitigating factor.

                    The decision has now been made by the club to appoint Roeder on a permanent basis, but further clearance is required for this to be ratified as a valid appointment by the FA.

                    Our rationale appears to be that the part -qualified Roeder will complete the outstanding parts of the Prolicence course before next season, meaning he\'ll take charge for our opening game of 2006/07 with all required qualifications.

                    We\'ve now reputedly asked for this to be rubber-stamped by the FA.

                    Saturday saw Roeder oversee his tenth victory in fifteen games since taking over from Graeme Souness in February.

                    The club posted the following quotes from Freddy Shepherd on the official site:

                    \"I am aware of reports circulating today but the club will not be making any comment on them.

                    \"We haven\'t ruled anyone in, or out, as far as things go.

                    \"When we have something to say on the matter we will make an official announcement.\"


                    mitte et ma roederile tänulik ei oleks tehtud suurepärase töö eest, aga pagan võtaks, on siis tema tõesti see, kes uue ajastu (loe: elu pärast shearerit) tyneside\'il edukalt käima peaks lükkama? kahtlen selles, aga ootan vastupidise tõestamist. järjekordne shepherdi debiilsus, ehk tema play it safe otsus. võin täiesti vabalt eksida ja loodan, et eksingi, aga kahtlen, et roeder newcastle\'i sammu võrra edasi võiks viia.

                    samas, et klubi selle niimoodi tagasi lükkas, ei ole muidugi midagi veel 100% kindel.
                    riskantne. aga eks näeb.

                    Kommentaar


                      Vastus teemale \'SAFC vs NUFC\'

                      hemm...
                      mina küll üllatunud ei ole.
                      see, mismoodi roeder suutis ära kasutada klubi varud ja võimalused on imekspandav.
                      tegelikult tegi roeder ses mõttes klubile treeneri valikul \"karuteene...\" - olles tõstnud klubi väljalangemistsooni piirilt esikuue piiripeale oleks uuel treeneril olnud keerulisemast keeruline öelda, mida ta tahab teha teisiti...
                      ja pealegi, Al-i järgne ajastu on kestnud siiski juba terve selle hooaja...
                      see, et me meistrit saime selles osalemas näha, on lihtsalt õnnelik juhus.
                      jõudu roeder, kui nii peaks minema.

                      a jaa, mjkk. ma hoian Sulle pöialt.
                      14. september 2006, Tallinn

                      Kommentaar


                        Vastus teemale \'SAFC vs NUFC\'

                        Algselt postitas uvv
                        hemm...
                        mina küll üllatunud ei ole.
                        see, mismoodi roeder suutis ära kasutada klubi varud ja võimalused on imekspandav.
                        tegelikult tegi roeder ses mõttes klubile treeneri valikul \"karuteene...\" - olles tõstnud klubi väljalangemistsooni piirilt esikuue piiripeale oleks uuel treeneril olnud keerulisemast keeruline öelda, mida ta tahab teha teisiti...
                        ja pealegi, Al-i järgne ajastu on kestnud siiski juba terve selle hooaja...
                        see, et me meistrit saime selles osalemas näha, on lihtsalt õnnelik juhus.
                        jõudu roeder, kui nii peaks minema.
                        seda küll. mulle lihtsalt tundub, et hooaja lõpp on mängijate jaoks olnud täiesti pingevaba ja mängitud on sellise lustiga, mida ükski peatreener välja ei pinguta. kui roeder meeskonna üle võttis, oldi nii sügavas sitas, et sügavamale sellises koosseisus klubi enam vajuda ei saa, tema lihtsalt ütles, et võtame rahulikult, tegi mängujoonise kõige elementaarsemaks ja hoidis tuju üleval. kui me mõlemad viimased mängud ka viis null tappa saame, on see tõus olnud suisa ime, selles osas on sul täiesti õigus.

                        mida ma kardan on see, et kui uuel hooajal uuesti peale hakatakse, on olukord esimest korda pärast sounessi vallandamist tõsine. praegu on kõik lust ja lillepidu olnud pärast ütleme esimest kahte võitu, mil relegatsiooni enam kartma ei pidanud. kuidas on roeder sellises olukorras võimeline, me veel ei tea. see on minu kartus. aga ka lootus. meeldis ta mulle iseenesest juba siis, kui west hami juhendas. aga mida ma siis teadsin.

                        a jaa, mjkk. ma hoian Sulle pöialt.

                        Kommentaar


                          Vastus teemale \'SAFC vs NUFC\'

                          päris lahe. kui hooaeg oleks alanud Roederi caretakerina tööle asumisest, siis oleks tabel praegu selline.
                          ½121½

                          Kommentaar


                            Vastus teemale \'SAFC vs NUFC\'

                            päris lahe - oleks tädil munn, oleks onu

                            Kommentaar


                              Vastus teemale \'SAFC vs NUFC\'

                              oh eston eston. aga ma saan aru. muidugi kaob enese vastu igasugune respekt, kui sa pead möönma, et sellel aastal ehk 10 võitu kokku ei saagi.... pealegi ei ole hughesi viites mingeid oletusi... ehk seda tühiõelam estoni komm on.
                              14. september 2006, Tallinn

                              Kommentaar


                                Vastus teemale \'SAFC vs NUFC\'

                                Algselt postitas eston maravilha


                                päris lahe - oleks tädil munn, oleks onu
                                ei pruugi olla.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X