320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

SAFC vs NUFC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Vastus teemale \'SAFC vs NUFC\'

    Kui eesti poistest keegi veel sinna sektorisse tuleb, olen nõus 20 latti maksma ikka.

    Kommentaar


      Vastus teemale \'SAFC vs NUFC\'

      Algselt postitas laurenzo


      Kui eesti poistest keegi veel sinna sektorisse tuleb, olen nõus 20 latti maksma ikka.
      Bussiseltskonnast on 20 latile preagu 4 jahi seega. Ka ince\'i seltskond tuleb vist sinna ja loodan, et ka Jussi mehed. Kent tuleb eraldi ja peaks seega teda andma mulle!
      “The state of our pitch wouldn’t have affected Liverpool — with their game the ball is in the air most of the time.”
      The Special One

      Kommentaar


        Vastus teemale \'SAFC vs NUFC\'

        Bronniks selle 1 vaba koha bussis oma sugulasele-sõbrale ja teatan ka samas, et kui on plaan 20 lati sektoris olla kõik koos, siis teeme ära!

        Kommentaar


          Vastus teemale \'SAFC vs NUFC\'

          Sellise elamuse eest võib küll 20 välja käia, iseasi, kui palju newcastlest vendasid kohale tuleb. Kui ainult meie seal istume, siis võtaks vist enne mängu pisara silma küll. Aga mina olen igatahes nõus.

          Kommentaar


            Vastus teemale \'SAFC vs NUFC\'

            Sorry, et küsin aga miks need kaks klubi ühe teema alla võetud?

            Tõeline postituse sisu aga järgmine.Kui selline asi läbi peaks minema või natukenegi tõele vastama, siis WOW milline keskväli saab olema Emre, Duff j.n.e on ju ees ootamas.

            Newcastle are ready to splash out £15m on three new signings - Thomas Gravesen and Jonathan Woodgate from Real Madrid as well as a new striker. (Daily Express)

            Kommentaar


              Vastus teemale \'SAFC vs NUFC\'

              Niisiis.

              Otsustatud.

              Nüüd kibekähku raha üle kandma.

              221004115000 JAAN ROOS

              Summad: Buss 115 kr. (rent, bensuraha kogume jooksvalt, ei tohiks üle 100 kr tulla) Pilet 460 kr.

              Buss on tellitud, piletite osas on suuline vestlus FKV esindajaga kõik paika pannud ning saab need.

              Kent ja Ince - kinnitage üle, palju tahate pileteid.

              Bussiga tulijate käest on ka küsitud, et palju vallalisi mehi on?

              Bussi osas - orienteeruv väljasõit Tallinnast 10.08 kell 13.45-14.00. Koht täpsustamisel, aga pakuks, et võiks olla Estonia vastas olev parkla ning vahepeatus Järve Selveri juures, kui keegi sealtkandist peale peaks tulema.

              Kõik nüüd...


              PS. Ma ei hakka nüüd mingit standardit tegema, aga ülekande selgituse juures tehke nii, et ma selgelt aru saaks, kellelt ja mille eest see on.
              “The state of our pitch wouldn’t have affected Liverpool — with their game the ball is in the air most of the time.”
              The Special One

              Kommentaar


                Vastus teemale \'SAFC vs NUFC\'

                Algselt postitas hassan74


                Sorry, et küsin aga miks need kaks klubi ühe teema alla võetud?
                Sest muidu keegi Sunderlandi teemas ei kirjutaks. Tervitan Aifi ja Tafkat!
                “The state of our pitch wouldn’t have affected Liverpool — with their game the ball is in the air most of the time.”
                The Special One

                Kommentaar


                  Vastus teemale \'SAFC vs NUFC\'

                  Ja öömaja on sul ka välja vaadatud? Aga kui palju see maksab

                  Kommentaar


                    Vastus teemale \'SAFC vs NUFC\'

                    Algselt postitas Kaaluja


                    Ja öömaja on sul ka välja vaadatud? Aga kui palju see maksab
                    Urmas peaks tegelema sellega, kuna ma vaatasin endale ühe teise koha Praegustel andmetel 12 eurot, ehk 180 krooni. Asukoht vanalinnas.

                    “The state of our pitch wouldn’t have affected Liverpool — with their game the ball is in the air most of the time.”
                    The Special One

                    Kommentaar


                      Vastus teemale \'SAFC vs NUFC\'

                      Algselt postitas Jaan


                      Kent ja Ince - kinnitage üle, palju tahate pileteid.



                      PS. Ma ei hakka nüüd mingit standardit tegema, aga ülekande selgituse juures tehke nii, et ma selgelt aru saaks, kellelt ja mille eest see on.
                      Hommik. Bronniks praeguse seisuga kaks. peale lõunat võib veel kaks lisanduda, aga pole veel 100% kindel. Annan sulle teada.
                      299195

                      Kommentaar


                        Vastus teemale \'SAFC vs NUFC\'

                        Minu poolt ülekanne sooritatud.

                        Bussiga tulijate käest on ka küsitud, et palju vallalisi mehi on?
                        Küsimus oleks võinud hoopis olla, et palju vallalisi mehi VAJA on?
                        Ah lõpetagem pedenaljad. Ja minul vallalisus puudub.

                        Kommentaar


                          Vastus teemale \'SAFC vs NUFC\'

                          Algselt postitas laurenzo


                          Minu poolt ülekanne sooritatud.

                          Bussiga tulijate käest on ka küsitud, et palju vallalisi mehi on?
                          Küsimus oleks võinud hoopis olla, et palju vallalisi mehi VAJA on?
                          Ah lõpetagem pedenaljad. Ja minul vallalisus puudub.
                          Samas olen kuulnud, et härra Lind on ilus ja vallatu mees
                          “The state of our pitch wouldn’t have affected Liverpool — with their game the ball is in the air most of the time.”
                          The Special One

                          Kommentaar


                            Vastus teemale \'SAFC vs NUFC\'

                            Läti-reisu vahele: Toon\'s Italian interest confirmed

                            loodetavasti hakkavad asjad ka kuulujuttudest kaugemale jõudma ja ostetakse ründaja ära. midagi selle Empoli ründaja vastu küll poleks, väravatearve oli eelmine hooaeg päris korralik. artiklis väidab agent, et mees tahaks tulla Inglismaale.

                            veel räägitud 2 viimase päeva jooksul Woodgate´st ja Gravesenist. kaitsjat oleks hädasti vaja, tõenäoliselt ka keskpoolikut sest Faye´st ja Buttist minu arvates asja ei saa.
                            ½121½

                            Kommentaar


                              Vastus teemale \'SAFC vs NUFC\'

                              Algselt postitas Hughes


                              Läti-reisu vahele: Toon\'s Italian interest confirmed


                              veel räägitud 2 viimase päeva jooksul Woodgate´st ja Gravesenist. kaitsjat oleks hädasti vaja, tõenäoliselt ka keskpoolikut sest Faye´st ja Buttist minu arvates asja ei saa.
                              fayest pole kunagi asja saand aga see Francesco Tavano\'s lõi kahel hooajal jutti 19 kolli, päris hea

                              Kommentaar


                                Vastus teemale \'SAFC vs NUFC\'

                                Et jah, igat kõlakat pole mõtet muidugi siia kuulutada.

                                Kuid Faye on vist ikka minekul.

                                Ja kõige põnevam asi - mingi tundmatu tont osales täna treeningul. Tyne-Talk arvab, et on Luisão. Mõned arvavad, et brasside ja Borussia Dortmundi vasakkaitsja Dede, aga too olla hiljuti pikale lepingule alla kirjutanud.
                                Põnev, põnev.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X