320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

SAFC vs NUFC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Vastus teemale \'SAFC vs NUFC\'

    Algselt postitas maanus


    Pakun, et eestlastest vastatikused fännid ei tekitaks ka siis probleemi kui kokku pandaks, muigi juhul kui õlled on eelnevalt alkohooli vabad olnud.
    eestlased eestlasteks, a see kõnts mis skungimaalt tuleb, tuleks paigutada umbes sama \"heale\" vaatepositsioonile, mis saab osaks neile, kes külalisena sjp-d külastavad. Ehk siis alekoki võtmes kuhugi keldrisse või katusele, seljaga palliplatsi poole
    Jalgpallihaigla liige
    Member of SAFC Supporters Community Estonia/Finland

    Kommentaar


      Vastus teemale \'SAFC vs NUFC\'

      SUPER LEVADIA
      forever fooling, free and using, sliding down the slide that breaks a will

      Kommentaar


        Vastus teemale \'SAFC vs NUFC\'

        Algselt postitas erts


        Algselt postitas mjkk
        ja otse loomulikult olen ma newcastle\'i poolt.
        suht sic
        miks mu noor sõber see sic on?

        loomulikult olen ma Newcastle poolt. kui küsida, mida ma ootan, siis seda, et Shay seljataha maanduks pall. ja loomulikult seda, et Artur peaks minema vähemalt kolme palli järele. Ühe lööb Shola, teise Emre ja kolmanda uus mees Martens või siis vana mees Titus (peaga, samuti kui nafta parunitele).
        Õnnelik eurohooaeg
        14. september 2006, Tallinn

        Kommentaar


          Vastus teemale \'SAFC vs NUFC\'

          muideks, kas keegi siinsetest newcastle\'i šeffidest võtaks enda peale näiteks ühe telefonikõne levadia kontorisse algava nädala esimestel päevadel ja räägiks, et grupeering siinseid toetajaid oleks huvitatud paarist piletist newcastle\'ist kohalesõitvate toetajate tribüüni kõrval/lähedal. usun, et see leiaks isegi vastukaja/-tulemist, kuna i.petersoo ise teatavasti toetab samuti tyneside\'i meeskonda.

          kuna ise olen algavast nädalast ülikoolilainel ja internetti sattumine on suhtkoht välistatud, võiks keegi, näiteks uvv, petersoole helistada ja rääkida. ja siis siia kirjutada, kes huvitet. ja äkki ka mulle helistada. paari minuti töö. ehk väärt.

          Kommentaar


            Vastus teemale \'SAFC vs NUFC\'

            Algselt postitas mjkk


            kuna ise olen algavast nädalast ülikoolilainel ja internetti sattumine on suhtkoht välistatud,
            tohoh, mis imeülikool see veel on, kus internet välistatud on?
            Jalgpallihaigla liige
            Member of SAFC Supporters Community Estonia/Finland

            Kommentaar


              Vastus teemale \'SAFC vs NUFC\'

              Algselt postitas aiFo


              Algselt postitas mjkk


              kuna ise olen algavast nädalast ülikoolilainel ja internetti sattumine on suhtkoht välistatud,
              tohoh, mis imeülikool see veel on, kus internet välistatud on?
              Tyneside Pasement Universiti ehk TPU (Äkki)

              Kommentaar


                Vastus teemale \'SAFC vs NUFC\'

                Algselt postitas aiFo
                tohoh, mis imeülikool see veel on, kus internet välistatud on?
                olgu, vale sõnastus. interneti kasutamine on täiesti võimalikustatud, aga lihtsalt praeguse seisuga liiga kiire nädal, et sinna väga kauaks mahti oleks.

                seega ma imeülikooli ikkagi ei läinud.

                Kommentaar


                  Vastus teemale \'SAFC vs NUFC\'

                  Head harakad, õnnitlen teid suurepärase loosi puhul Newcastle eurohooaeg on olnud tänu \"õnnelikule loosile\" meile nähtavam kui kunagi varem. Loodetavasti leiavad A le Coq Arenale tee ka need Tooni fännid , kes Riiga ei jõudnud.
                  Vestlesin täna põgusalt inglastega. Nende arvates peaks Newcastlest eestisse seekord saabuma topelt niipalju rahvast kui Riias käis, super.


                  pesemata mäkkemitele aga ka pisut lugemist, sufferlandist sellel hooajal vist midagi eriti kirjutada pole

                  No goals, no problem

                  Newcastle 0 FK Ventspils 0
                  (Newcastle win 1-0 on aggregate)

                  New signing Obafemi Martins watched from the stands as his team mates created chance after chance but ultimately failed to find the back of the Ventspils net.

                  Nevertheless, progress into the UEFA Cup First Round proper was never in any serious doubt as United dominated proceedings to the extent that \'keeper Steve Harper might have seen more of the ball from his usual spot on the bench.

                  Damien Duff once again caught the eye, as did James Milner with both players beating defenders at will and if there had been a recognised striker up front, Newcastle could have had a hatful.

                  Milner came closest, hitting the underside of the bar with a fabulous long range free-kick attempt and both Emre and Scott Parker weren\'t far off with with efforts from distance.

                  Charles N\'Zogbia also enjoyed himself jinking through the opposition defence and only Albert Luque could look back on the game with any regret - the Spaniard having another miserable and ineffective game up front for United.

                  PS - as a result of our progression to the First Round proper, confirmation is awaited that our trip to Old Trafford scheduled for Saturday September 30th will now be put back 24 hours.

                  Full match report to follow.

                  Team: Harper, Carr, Taylor, Bramble, Babayaro, Duff,Parker, Emre, N\'Zogbia, Luque, Milner.
                  Subs n/u: Krul, Solano, Butt, Ramage, Huntington, Pattison, O\'Brien.

                  FK Ventspils: Vanins, Kacanovs, Ndjoumek-Ndeki, Gorkss,Pokarynin, Vukovic, Dubensky, Bicka, Zizilevs,Rimkus (Stukalinas 90), Kolefnicenko (Kosmacovs 86).
                  Subs n/u: Davidovs, Soleicuks, Sokolskis, Goncars, Lazdins.

                  Booked: Pokarynin.

                  Crowd: 30,498

                  Referee: Thomas Einwaller (Austria).

                  299195

                  Kommentaar


                    Vastus teemale \'SAFC vs NUFC\'

                    (vajutage palun näole, kui olete kas newcastle unitedi või sunderlandi poolehoidja).

                    Kommentaar


                      Vastus teemale \'SAFC vs NUFC\'

                      Algselt postitas INCE
                      Vestlesin täna põgusalt inglastega. Nende arvates peaks Newcastlest eestisse seekord saabuma topelt niipalju rahvast kui Riias käis, super.
                      Et siis? Numbriliselt. Päris huvitav oleks teada.
                      When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                      Kommentaar


                        Vastus teemale \'SAFC vs NUFC\'

                        Algselt postitas Martin


                        Algselt postitas INCE
                        Vestlesin täna põgusalt inglastega. Nende arvates peaks Newcastlest eestisse seekord saabuma topelt niipalju rahvast kui Riias käis, super.
                        Et siis? Numbriliselt. Päris huvitav oleks teada.
                        Numbriliselt olevat Lätis klubi andmetel olnud u 70-80 sup. + mingi arv \"partisane\"
                        299195

                        Kommentaar


                          Vastus teemale \'SAFC vs NUFC\'

                          Algselt postitas mjkk


                          muideks, kas keegi siinsetest newcastle\'i šeffidest võtaks enda peale näiteks ühe telefonikõne levadia kontorisse algava nädala esimestel päevadel ja räägiks, et grupeering siinseid toetajaid oleks huvitatud paarist piletist newcastle\'ist kohalesõitvate toetajate tribüüni kõrval/lähedal. usun, et see leiaks isegi vastukaja/-tulemist, kuna i.petersoo ise teatavasti toetab samuti tyneside\'i meeskonda.

                          kuna ise olen algavast nädalast ülikoolilainel ja internetti sattumine on suhtkoht välistatud, võiks keegi, näiteks uvv, petersoole helistada ja rääkida. ja siis siia kirjutada, kes huvitet. ja äkki ka mulle helistada. paari minuti töö. ehk väärt.
                          aijaaa, vana pea ei võta enam kinni. hakkasin eile mikule vähe mõistlikumat reply\'d postitama, aga see pagana ülikoolirepliik võttis asja sujuvalt üle. katsetan siis täna uuesti

                          põmst ärge olge nii madala lennuga, bhoeesid! teie kasuks räägib ju mitu nimekat fakti:

                          * nufc tuleb tallinnasse

                          * teie olete sellesinase klubi eestimaised supporterid (ostnud kokku kalli raha eest klubi kõikvõimalikku träni, käinud mängudel, sõdinud sajal eri moel mackemitega)

                          * FCLevadia üks juhtfiguure on nufc\'i toetaja



                          liites kahele üks, saame kolm. ma ei näe põhjust, miks nufc peaks keelduma väiksest (ntx mängujärgsest) kohtumisest staadionil, kui võõrustajaklubi pressiesindaja (või mis see petersoo amet seal iganes on) on edasi andnud palve kohalike newcastle-hullude poolt. ma ei pea siin silmas seda, et kogu 20+ matsi koos kõige staffiga ennast alekoki vestibüüli üles rivistaks ja siis teie käiksite ja kätleksite kõigiga. pigem võiks paluda seda, et kui keegi leiab mängujärgselt vaba aega, et teie oleksite väegade meelitatud, taramtaraa jne... mõned mängijad, mõni treener...

                          arvan, et shay oleks kohe tulemas kui vastavast palvest kuuleb, tal ju eestis vastavasisulisi kohtumisi juba selja taga, aastast 2001...

                          põmst kui petersoo vähegi viitsib ja te oma trumbid kenasti lauda käite (miks mitte mainida ka suvist kobaga saadud võitu mackemite üle), siis ei tohiks ülesanne just liialt võimatu olla.

                          ok ja pRmt!

                          aiFo.

                          Jalgpallihaigla liige
                          Member of SAFC Supporters Community Estonia/Finland

                          Kommentaar


                            Vastus teemale \'SAFC vs NUFC\'

                            On fruktid seal Uefas, kuupaevadega taiesti mooda pannud. Vastupidi oleks tukk maad lahedam olnud. Kurb ses suhtes..

                            Kommentaar


                              Vastus teemale \'SAFC vs NUFC\'

                              Niipalju siis Martinsist vist 60 minutit platsil ja katki. Lisaks paistab väike kaotus tulevat.

                              Kommentaar


                                Vastus teemale \'SAFC vs NUFC\'

                                mina panin nüüd kinni ja enam ei vaata. kuidas see võimalik on.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X