320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

SAFC vs NUFC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Eestlastel on olemas väga õpetlik vanasõna - Ära hõiska enne õhtut !
    Tänane mäng latikutega oli selle ehedaks tõestuseks. Kui mitmes kord juba lastakse endast tabelis tagapool asuvatel meeskondadel võit võtta.
    ja aru ma ei saa mis jama toonil see hooaeg nede penaltitega on?
    Nobbyle jäi tema 301 kohtumine kindlasti elu lõpuni meelde ...
    Oli võimalus jõuda 8 koha kandadele, aga nüüd leidsime ennast hoopis tabeli teises pooles ...
    299195

    Kommentaar


      Kahju tõesti, et mäng sedasi läks, nagu ta läks. Karistuslöök, millest värav löödi oli iseenesest ikka super, aga mulle ei meeldinud see, et sellises kohas kingitakse vastastele karistuslöök, eriti veel peale seda, kui pall oli sealt juba ära söödetud. Nobby lõi tegelikult penalti suhteliselt hästi, võib-olla tõesti mitte piisavalt posti äärde või kõrgemale, kuid löök oli tugev ja tõrje oli väravavahilt väga õnnestunud. Mäng ei olnud ju tegelikult meie poolt mitte kõige õnnestunum, erilisi võimalusi ei olnud minu arust ja kohati olime ikka tõsise surve all, eriti poolaja lõpus. Järgmised mängud Middlesbrough ja Charltoniga peab kindlasti võitma, mis peaks olema ka võimalik. Loodame eelmise hooaja lõpu kordumist, eriti, kuna vigastused hakkavad hetkel taanduma

      Kommentaar


        Kuulge, see meie virtuaalkodu asi. Põhimõtteliselt kui keegi teab mingit keerulisemat blogpinda, võiks ju sinna panna. Blogspot.com, ma arvan, meie tagasihoidlikke vajadusi siiski ei rahulda. Alternatiiviks oleks siis maksta mingile firmale kuu u 75 krooni... Või mis?
        “The state of our pitch wouldn’t have affected Liverpool — with their game the ball is in the air most of the time.”
        The Special One

        Kommentaar


          mina olen valmis maksma poole aastast.
          aga veebi ennast ma ei jõua korraldada.
          kui mitu korda olen ma asja ette võtnud... aga noh... sinna on see kõik aja puudusel jäänud.
          14. september 2006, Tallinn

          Kommentaar


            Veebi haldamise osas oleme jõudnud (vaikivale) kokkuleppele, et sisu on informatiivne eeskätt meie enda ja kokkusaamiste osas, vähem klubi tegevusest pajatav. Põhiline vaev seostuks asja üles seadmisega seega. Teatud koguse haldamisest olen nõus enda kaela võtma. Aga mõelge seda pagana väljanägemise asja... ma ise selles osas ei oska suurt miskit öelda.
            “The state of our pitch wouldn’t have affected Liverpool — with their game the ball is in the air most of the time.”
            The Special One

            Kommentaar


              Uus särgisponsor

              All the latest news from Sunderland AFC, including first team, club news, Academy news and SAFC Ladies news.
              Jalgpallihaigla liige
              Member of SAFC Supporters Community Estonia/Finland

              Kommentaar


                kuidas laupa Hundis telepildiga on?
                14. september 2006, Tallinn

                Kommentaar


                  Hommikuse seisuga teie jaoks positiivne seis.
                  Supplies!

                  Kommentaar


                    perse, juba teist nädalavahetust järjest raiskan ma kaks tundi oma armsast päevakesest, et vaadata sitta, või ütleme siis mõttetut/mõtteta jalgpalli. kole lugu... mängitakse tujutult, igasugune loovus meeskonnas puudub. butt ja parker kõksivad keskel omavahel ja jagavad palli vaikselt ettevaatlikult äärtesse, äärmisel juhul teinekord paar meetrit edasi liikudes. ja kui äärtest pall sisse tuuakse, on seal kääbikud martins ja dyer, kes näiteks woodgate'i sugustele vendadele präänikud. dyer on taktikaliselt kuidagi pildilt ära võetud ja see on vägaväga vale, rohkem peaks palli maas hoidma ja rohkem peaks üritama midagi ette võtta. pagan võtaks.
                    kuhu me nii jõuame. olgugi et owen ja ameobi puudu, asi ei ole ainult ründajates. ja ma ei ole ka sugugi kindel, et emre see mees on, kes meid mudast välja oskaks aidata. aga eks näis. loodame.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas mjkk Vaata postitust
                      perse, juba teist nädalavahetust järjest raiskan ma kaks tundi oma armsast päevakesest, et vaadata sitta, või ütleme siis mõttetut/mõtteta jalgpalli. kole lugu... mängitakse tujutult, igasugune loovus meeskonnas puudub. butt ja parker kõksivad keskel omavahel ja jagavad palli vaikselt ettevaatlikult äärtesse, äärmisel juhul teinekord paar meetrit edasi liikudes. ja kui äärtest pall sisse tuuakse, on seal kääbikud martins ja dyer, kes näiteks woodgate'i sugustele vendadele präänikud. dyer on taktikaliselt kuidagi pildilt ära võetud ja see on vägaväga vale, rohkem peaks palli maas hoidma ja rohkem peaks üritama midagi ette võtta. pagan võtaks.
                      kuhu me nii jõuame. olgugi et owen ja ameobi puudu, asi ei ole ainult ründajates. ja ma ei ole ka sugugi kindel, et emre see mees on, kes meid mudast välja oskaks aidata. aga eks näis. loodame.
                      ei olnud see mäng nii nutune ühti. tuleb asja vaadata positiivsest küljest. Givenil ülepika aja üks clean sheet kirjas. (viimati oli vist oktoobris) Euroopasse pääsemise võimalus on olemas. väga väike, aga siiski.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas lest68 Vaata postitust
                        ei olnud see mäng nii nutune ühti. tuleb asja vaadata positiivsest küljest. Givenil ülepika aja üks clean sheet kirjas. (viimati oli vist oktoobris) Euroopasse pääsemise võimalus on olemas. väga väike, aga siiski.
                        ausalt öeldes pole mul kippu ega kõppu sellest uefa karikasarjast või millest iganes järgmisel hooajal. tõsiasi, et roeder jääb meeskonda juhtima, paneb meid veel päris kauaks ajaks ringkonda nimega keskpärasus. - ehk siis - ükstaspuha need nullnullid ja muud tulemused-näidud, aina enam hakkab näima, et küllaltki potentsiaalirikka meeskonna etteotsa oleks vaja kedagi muud kui roederit, sest vastasel juhul võime jääma veel küllaltki pikaks ajaks samasse arengujärku ja pidama tabeli keskossa.

                        igale võidule, heale mängule, järgneb üks või mitu närust esitust, ja see on märk ebastabiilsusest ja selles, et laeval on kehv kapten, mitte et laev kehv oleks.

                        nii näib mulle.

                        Kommentaar


                          ma pole mjkkuga nõus, aga olen ka.
                          mängu osas vist nii, et ega see nüüd liiga halb ka ei olnud. suitsused olid siiski üsna kobedad istusid korralikult kaitses. tõesti, klaasmees suutis kahe kiire kukliga kenasti hakkama saada. aga 3-4 teravat tulid ju ära ka. parker korra lausa latti vist kui mälu ei peta. ja mängu keskel oli pikalt tunne, et kohe saab Milner ühe tsenderdusega perfektselt hakkama ja siis on käes.
                          küll oli kummaline see, et varem sai puhkama just james, aga mitte zoopea enn. mu meelest tekkis häda just seal. enn pole veel valma peale vigastust ja Taylor jääb veel kiire ründava äärekaitsja rollis hätta. nii see mäng teisele poole kiiva kiskuski. sibi oleks pidanud saama mängu varem. ma ei jaksa uurida, aga mulle tundub, et mees ei ole vahetusest tulles skoorinud. et ta on teinud seda siis kui saab mängu alustada... aga see võib ka jura jutt olla.
                          aga see milles ma mjkkuga nõus olen...
                          mulle nagu tundub, et meeskonnas pole liidrit. pole sellist tugevat ja julget natuuri, kes mehed enne mängu kasvõi oma kohal olemisega üles kütaks. ja mängu ajal platsil. kõik liidrid on sellised aasta või paar olnud mehed. jah Shay muidugi välja jätta.
                          aga edasi? Noby, fännide lemmik... a edasi...? noored.... aga neist keegi pole see, et võtaks mängu ja teeks.
                          muidugi ma ei arva, et nad oleks pidanud laulma või jämmima või lihtsalt lõugama... aga kui ma neid sügisel lennujaamas nägin bussi ronimas mõtlesin ma küll, et fakk, need mehed on liiga mornid. no ei ole sellist....
                          ma ei arva, et nad peaks teineteist golfikaigastega taguma, aga ... ja see ka, et emre närvid on nii peetis, et ta ei suuda platsil oma mokka koo hoida...
                          lepime kokku, et praegu on siiski parem tulevikule mõelda, kui šotlasest vingatsi ajal.
                          ja õnneks toimuvad mängud EPL-is ka järgmisel hooajal. ja ehki pappi tuleb vähem, ehk olekski hea kodusele tegemisele keskenduda.

                          ja lõpetuseks: vaatamata kõigele tuli sellel hooajal karikas
                          14. september 2006, Tallinn

                          Kommentaar


                            Algselt postitas uvv Vaata postitust
                            ma pole mjkkuga nõus, aga olen ka.
                            mängu osas vist nii, et ega see nüüd liiga halb ka ei olnud. suitsused olid siiski üsna kobedad istusid korralikult kaitses. tõesti, klaasmees suutis kahe kiire kukliga kenasti hakkama saada. aga 3-4 teravat tulid ju ära ka. parker korra lausa latti vist kui mälu ei peta. ja mängu keskel oli pikalt tunne, et kohe saab Milner ühe tsenderdusega perfektselt hakkama ja siis on käes.
                            küll oli kummaline see, et varem sai puhkama just james, aga mitte zoopea enn. mu meelest tekkis häda just seal. enn pole veel valma peale vigastust ja Taylor jääb veel kiire ründava äärekaitsja rollis hätta. nii see mäng teisele poole kiiva kiskuski. sibi oleks pidanud saama mängu varem. ma ei jaksa uurida, aga mulle tundub, et mees ei ole vahetusest tulles skoorinud. et ta on teinud seda siis kui saab mängu alustada... aga see võib ka jura jutt olla.
                            aga see milles ma mjkkuga nõus olen...
                            Palju õnne, tulevane miljardnär, sa oled leiutanud Navajo koodi järeltulija. Palun pakkuda Pentagonile.
                            When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                            Kommentaar


                              Algselt postitas mjkk Vaata postitust
                              perse, juba teist nädalavahetust järjest raiskan ma kaks tundi oma armsast päevakesest, et vaadata sitta, või ütleme siis mõttetut/mõtteta jalgpalli. kole lugu... mängitakse tujutult, igasugune loovus meeskonnas puudub. butt ja parker kõksivad keskel omavahel ja jagavad palli vaikselt ettevaatlikult äärtesse, äärmisel juhul teinekord paar meetrit edasi liikudes. ja kui äärtest pall sisse tuuakse, on seal kääbikud martins ja dyer, kes näiteks woodgate'i sugustele vendadele präänikud. dyer on taktikaliselt kuidagi pildilt ära võetud ja see on vägaväga vale, rohkem peaks palli maas hoidma ja rohkem peaks üritama midagi ette võtta. pagan võtaks.
                              kuhu me nii jõuame. olgugi et owen ja ameobi puudu, asi ei ole ainult ründajates. ja ma ei ole ka sugugi kindel, et emre see mees on, kes meid mudast välja oskaks aidata. aga eks näis. loodame.

                              See,et ameobi on puudu ei ole ülde halb...pigem vastupidi...hetkel ei tulegi ette kedagi teist nii laiska mängijat ,kui see pikk kõhna neeger.
                              Ma rahunen kohe...ja näed ma olengi nüüd rahulik.

                              Kommentaar


                                tubli on.

                                sekka ka selline, mitte vähetähtis, uudis:

                                All the latest news from Sunderland AFC, including first team, club news, Academy news and SAFC Ladies news.
                                Jalgpallihaigla liige
                                Member of SAFC Supporters Community Estonia/Finland

                                Kommentaar

                                Working...
                                X