320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

SAFC vs NUFC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas mjkk Vaata postitust
    ausalt öeldes pole mul kippu ega kõppu sellest uefa karikasarjast või millest iganes järgmisel hooajal.

    ... mitte et laev kehv oleks. nii näib mulle.
    mulle tundub Roeder siiski pigem parvepoisina, kellel on põhjaläinud laevuke suure vaevaga õnnestunud pinnale tuua ja mida iga väiksemgi laine (loe vigastus) jälle kreeni viimas ...

    tänane mäng aga kuulub jälle müstiliste esituste valda kus kolme väravaga ees olles lastakse vastastel rahulikult järele venida, hea veel et Oba vahe kaheväravaliseks käristas ... hollandis saab igal juhul olema väga raske ...

    meeldivate uudiste poolelt ehk niipalj, et Sibiga pikendati aasta võrra lepingut, mis lisab mõnevõrra lootust, et lõpuks (kui ka Owen peaks tagasi olema) saab ründeliin korralikult komplekteeritud.
    Ameobi osas, tõsi, pean nõustuma Kenti arvamusega ...
    299195

    Kommentaar


      Titus Bramble mängis täna nagu noor kunn.
      ja oba oleks pidanud täna tegema ka kolmanda kolli. samas, lüüa 1-1 olukorrast täpselt istulivajuva väravavahi alla, on muidugi ka ere saavutus.
      ja Giveni tõrjutud pendlast tekkinud värav oli ka liiga kuri.
      Hollandis tuleb lüüa vähemalt üks värav ja lõhkuda mängu samasuguse tõhususega...
      14. september 2006, Tallinn

      Kommentaar


        väga nauditav mäng oli newcastle poolelt
        MU FCUK

        Kommentaar


          Kommentaar


            Selline kuulujutu moodi uudis siis

            Newcastle United have turned their backs on a glamour friendly with David Beckham and Los Angeles Galaxy - for a boot camp in Scandinavia.

            United have found themselves very much in demand in the close season - especially in Asia - but Glenn Roeder is not in favour and the manager will instead take his first-team squad to a training camp, probably in Denmark.

            This has shades of the Aussie cricket team in preparation for the Ashes when, while England preened themselves and wrote their autobiographies, Ricky Ponting's men toughed it out at a boot camp - and everyone knows the result.

            United were invited to take part in the Peace Cup in Korea for a seven-figure sum to have another crack at the Asia Cup and a tour of Japan.

            In addition, there was talk of United playing Los Angeles Galaxy as part of the Beckham circus.
            299195

            Kommentaar


              teisipäeval SAFC vs stoke viasat sport 2-s alates 21.55
              Jalgpallihaigla liige
              Member of SAFC Supporters Community Estonia/Finland

              Kommentaar


                Hetkel tundub et neljapäevast UEFA Cupi mängu näitab ka NTV Plus. Kui härrased eelistavad muidugi Nimeta baaris vaadata kuidas neeger põrandalt kassitoitu sööb, siis ma vaidlema ei hakka, aga vastasel korral võimalik mängu ka Hundis jälgida

                Kommentaar


                  Algselt postitas -Antz- Vaata postitust
                  Hetkel tundub et neljapäevast UEFA Cupi mängu näitab ka NTV Plus. Kui härrased eelistavad muidugi Nimeta baaris vaadata kuidas neeger põrandalt kassitoitu sööb, siis ma vaidlema ei hakka, aga vastasel korral võimalik mängu ka Hundis jälgida
                  Kardan et iga neljapäev pole pühapäev ja selleks sajandiks on sedasorti naistepäev läbi ja jääb vaid kadedust tunda Kenti ja Urmase üle, kes oma vanadusepäevil õndsa õhkega möödunud vaatepilti meenutada võivad ...

                  Mis aga neljapäeva puutub, siis mina olen kohal - Hundis, loomulikult
                  299195

                  Kommentaar


                    btw! mitte lihtsalt, et ta oleks seda kassitoitu söönud. inimesed ikka söövad. aga tal oli rihm kaelas ja valge bitch istus tal kaksiratsi seljas, rihm peos.
                    seda levelit, mida pakub tallinn 21. sajandil ei suutnud valgetes ürpides ja tornmütsides mehed texases ka 19. sajandi alul...

                    aga ma kardan, et teisel vaatlemisel ei ole see vaatemäng enam nii autentne.
                    pealegi on nüüd nimetas kuni selle pubi sulgemiseni oht, et läbi klaasakna lendab süütepudel, mille on läitnud võrdõiguslikuse eest võitleja sütkar.
                    sellises olukorras on Hunt mu vaieldamatu favoriit. neljap näeme.
                    14. september 2006, Tallinn

                    Kommentaar


                      19. sajandi hakul ei peetud valgetes ürpides karnevale

                      Kommentaar


                        Kiidan Estonit tema pühendumuse eest!
                        Kommide kommimine, see on elu, ilus elu.
                        14. september 2006, Tallinn

                        Kommentaar


                          Kuidas Antz seis on? Kas on lootust näha mängu kultuurses keskkonnas?
                          14. september 2006, Tallinn

                          Kommentaar


                            Sedasi on üleval NtvPlusi kodulehel:

                            22:25 Кубок УЕФА
                            1/8 финала. АЗ (Голландия) - "НЬЮКАСЛ" (Англия). Ответный матч. Прямая трансляция

                            Kommentaar


                              Hundist saabunud info kohaselt seal täna siiski MÄNGU ei näita, seega kisub vist ikka Nimeta poole .
                              Loodetavasti pole täna seal Whiskas-Late-Night-Show-d ...
                              299195

                              Kommentaar


                                kuna neljapäev on nimetas hirmu faktori päev, siis suure tõenäosusega näete ka täna mõnda eelmise vigurtükiga võrdväärset vempu

                                Kommentaar

                                Working...
                                X